מי מבין את הנחיית פיקוד העורף?

דיברגנט חדש

Well-known member
רק היום 2 אזעקות בשפלה ובמרכז.
ברגע שהפסקת את הלחימה, אין לך ברירה, אחרת השנה תלך לאיבוד.
בהמשך לשרשור שפתחתי, זה גם שיקול להיכנס קרקעית, רצוי ללא כוח רגלי, אלא רק באמצעות כלי לחימה שזה אומר, מתקפה אווירית מלמעלה, טנקים מלמטה ודחפורים.

nothing but the truth

Well-known member
ברגע שהפסקת את הלחימה, אין לך ברירה, אחרת השנה תלך לאיבוד.
בהמשך לשרשור שפתחתי, זה גם שיקול להיכנס קרקעית, רצוי ללא כוח רגלי, אלא רק באמצעות כלי לחימה שזה אומר, מתקפה אווירית מלמעלה, טנקים מלמטה ודחפורים.

כדי להיכנס ללא כוח רגלי צריך להיות די בטוח שהאויב אינו מחזיק ב-נ"ט.
ככלל שריון לא נכנס לבדו אלא בגיבוי רגלים (כדי להתמודד עם "ציידי טנקים") , וגם האוגדות המשורינות של צה"ל כוללות בתוכן חי"ר.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם בבתי הספר יש מרחבים ממוגנים, אני מבין את ההחלטה. הרי ברור שהמלחמה הזאת לא הולכת להיות קצרה. השארת הילדים בבית מקשה גם על ההורים שלא יכולים לעבוד כרגיל וגם פוגעת כמובן בילדים עצמם בשלל צורות (עיכוב בתוכנית הלימודים, שעמום בבית וכו'). ככל שאפשר להימנע מזה כך רצוי לעשות.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אם בבתי הספר יש מרחבים ממוגנים, אני מבין את ההחלטה. הרי ברור שהמלחמה הזאת לא הולכת להיות קצרה. השארת הילדים בבית מקשה גם על ההורים שלא יכולים לעבוד כרגיל וגם פוגעת כמובן בילדים עצמם בשלל צורות (עיכוב בתוכנית הלימודים, שעמום בבית וכו'). ככל שאפשר להימנע מזה כך רצוי לעשות.​
הייתי ב-3 בתי ספר ברחבי הארץ. יש מרחב מוגן אחד, שאינו מכיל את רוב תלמידי בית הספר. וגם אם יכיל, דקה וחצי, לא יספיק להגיע ל400 תלמיד למרחב המוגן..
בגן של הנכדה שלי מצאו פתרון די הגיוני, חילקו את התלמדים לקבוצות,
יום קבוצה א' מגיעה לגן, יום קבוצה ב', מאד מקווה שימצאו דרך להגן על הילדים של מדינת ישראל.

mיטלמן

Well-known member
לא מבינה כלום בשבועיים וחצי האחרונים,
לא שקודם, אבל לפחות היה נדמה לי.
לדעתי, לעניות דעתי, נסיון (שווא) להרגעה קטנה ע"י חזרה לשיגרה, ודאגה כלכלית (אין לי מושג אם למישהו יש תוכנית) לעסקים, מפעלים, חקלאות ועוד שקשורים אחד בשני.

פולגאר

Well-known member
לא מבינה כלום בשבועיים וחצי האחרונים,
לא שקודם, אבל לפחות היה נדמה לי.
לדעתי, לעניות דעתי, נסיון (שווא) להרגעה קטנה ע"י חזרה לשיגרה, ודאגה כלכלית (אין לי מושג אם למישהו יש תוכנית) לעסקים, מפעלים, חקלאות ועוד שקשורים אחד בשני.
יש דאגה כלכלית מטעם המדינה וסמוטריץ' יצא בהודעה בנדון לפני מס' ימים.

ai27

Well-known member
זאת מעכשיו השגרה.
אם לא יוחזרו ללמוד
לא ילמדו כלום

דיברגנט חדש

Well-known member
מה קרה לא למדו בזמן הקורונה?
וירוס קורונה חמור יותר מטילי הנאצים?
הרבה לא למדו, שיחקו במחשב בזמן הזומים ולא לקחו את הלימודים ברצינות.
בנוסף, היו הרבה הקלות, הרבה חומר ירד והרמה בהתאם.
האם את רוצה שהנוער שלנו לא יהיה כשיר ללימודי המשך? גם כך, חוטפים שוק שמגיעים לאוניברסיטה, אז על אחת כמה וכמה כאשר הרמה הבית ספרית עוד יותר יורדת.

נערך לאחרונה ב:

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
הרבה לא למדו, שיחק במחשב בזמן הזומים ולא לקחו את הלימודים ברצינות.
בנוסף, היו הרבה הקלות, הרבה חומר ירד והרמה בהתאם.
האם את רוצה שהנוער שלנו לא יהיה כשיר ללימודי המשך? גם כך, חוטפים שוק שמגיעים לאוניברסיטה, אז על אחת כמה וכמה כאשר הרמה הבית ספרית עוד יותר יורדת.​
הלימודים באמת מתחילים אחרי הצבא.

למעלה