מי ראה את הראיון של הנאשם בערוץ 13? כל הכבוד לאודי סגל!

סתוונית333

Well-known member
בין השאר אמר על ניהול הקורונה כי נעשית עבודה טובה ביחס למדינות אחרות ואם משווים לקפריסין אז יש לזכור ״קפריסין היא אי אנחנו לא אי, אנחנו לא יכולים לסגור לגמרי ויש לנו את הפלסטינים״.

על מצבו בסקרים אמר "אני מציע להמתין לבחירות, לא לסקרים", והוסיף "יש לנו הזדמנות היסטורית לבנות ממשלת ימין על מלא, בלי החוליים האלה של ממשלה בתוך ממשלה ופריטטיות. אפשר להיפטר מזה".

נתניהו הבטיח שלאחר הקמת הממשלה ייתן 15 מיליארד שקל לעסקים והעצמאיים. לדבריו "הציבור מבין שהובלתי דבר שאין בשום מקום בעולם. התקשורת הישראלית כל הזמן מציגה מחדלים, התקשורת העולמית מתנהגת הפוך. הכלכלה שלנו מדורגת במקום כמעט הכי גבוה במדינות המפותחות. יש עדיין עשרות אלפי עסקים שנלחמים על חייהם ואנחנו יכולים לעזור להם, אבל כשאני בא לעזור להם – פוליטיקאים ויועצים משפטיים אומרים לי 'אתה בבחירות, אתה לא יכול לעזור להם'".

נתניהו גילה כי בשיחה עם ביידן אמר לו ״אעשה כל מה שצריך כדי למנוע מאיראן נשק גרעיני״. נתניהו הוסיף: המחויבות שלי, שהצוררים בפרס, האייתולות, לא ישמידו את מדינת היהודים״.

נתניהו הבטיח כי הממשלה הבאה לא תשמש אותו להתחמקות מההליך הפלילי ולדבריו "אני לא עוסק בחסינות, אני עוסק בחיסונים. לא אקדם חוקים שיעניקו לי חסינות".

על השיחות עם מילצ׳ן אמר ״מותר לדבר עם כל העדים״ וכי הוא לא זוכר באיזה חג הוא התקשר אליו. לדבריו ״זה ספין של הפרקליטות שמנסה איכשהו להצדיק ולהסיט את תשומת הלב מהתיקים המתפוררים שנתפרו כדי להפיל ראש ממשלה חזק. יש מאות עדים בתיקים התפורים האלה, מותר לדבר איתם".

נתניהו ניסה גם את השטיק מהראיון הקודם:

נתניהו יצא כמעט מכליו לאחר שהמראיין שאל אותו על התנהלותו מול התקשורת ואמר "אני תוקף את התקשורת כי מגיע לה, כי ההתנהגות שלה היא בעייתית. בשעה שהתקשורת העולמית משבחת את הנס הישראלי אתם כל הזמן תוקפים בכל מקום".

בנוסף אמר נתניהו "כל הדיבור על השיסוי לא בא ממני. אני ראש ממשלה של כולם: מביא חיסונים לכל הישראלים, מביא הסכמי שלום לכל הישראלים, סיוע כלכלי לכל הישראלים. אני עוצר את ההתחמשות הגרעינית של איראן בשביל כל הישראלים".

Harrington

Well-known member
מנהל
נתניהו יצא כמעט מכליו
אהה... לא בראיון הזה, לא על אף שאלה. אבל נסיון יפה לעוות את המציאות :).

תכל'ס ראיון טוב של נתניהו, כרגיל וכצפוי. סגל היה סביר. קצת חזר על עצמו יותר מדי לטעמי. 3 פעמים דורש התנצלות על משהו שהמרואיין לא מסכים איתו לגביו לכתחילה (ובצדק לטעמי, אבל זה כבר בעיני המתבונן).

סתוונית333

Well-known member
אהה... לא בראיון הזה, לא על אף שאלה. אבל נסיון יפה לעוות את המציאות :).

תכל'ס ראיון טוב של נתניהו, כרגיל וכצפוי. סגל היה סביר. קצת חזר על עצמו יותר מדי לטעמי. 3 פעמים דורש התנצלות על משהו שהמרואיין לא מסכים איתו לגביו לכתחילה (ובצדק לטעמי, אבל זה כבר בעיני המתבונן).

ת'כלס
תמשיך לשעשע
:alien:

Harrington

Well-known member
מנהל
בנוסף אמר נתניהו "כל הדיבור על השיסוי לא בא ממני.
האמת שבזה הוא צודק. הפורום הזה מעיד על כך רבות. כל צעקות השיסוי והפיצול וכו' מגיעים לרוב דווקא מצד המשסים והמפלגים. כמעט בלתי אפשרי שלא לראות זאת ולא להודות בכך. אם אתה חסר אג'נדה בכל אופן ואדם הגון וישר. אחרת זה קל להחריד כמובן.

סתוונית333

Well-known member
האמת שבזה הוא צודק. הפורום הזה מעיד על כך רבות. כל צעקות השיסוי והפיצול וכו' מגיעים לרוב דווקא מצד המשסים והמפלגים. כמעט בלתי אפשרי שלא לראות זאת ולא להודות בכך. אם אתה חסר אג'נדה בכל אופן ואדם הגון וישר. אחרת זה קל להחריד כמובן.

האמת היא שאתה צריך לנקות את הזנב המפורעש שלך לפני שאתה נכנס לפוסטים שלי.

סתוונית333

Well-known member
החיסונים לא מצילים את העבריין מבלפור אז עכשיו הוא משנה טקטיקה :
: חיסונים - אאוט, כלכלה - אין

:LOL:

סתוונית333

Well-known member
אתמול בערב הגיעה סוף סוף השאלה שהוציאה את ראש הממשלה בנימין נתניהו משווי המשקל.
"תגיד, למה קיבלת מתנות? אתה הרי איש עשיר"

סתוונית333

Well-known member
במקום לענות על השאלה הפשוטה, נתניהו ברח עד איראן ועד הצורר הפרסי ממגילת אסתר שמתגלגל היום בטהרן, ובאמצע עוד נזף בסגל שהוא מסיט את הדיון.
:LOL:

סתוונית333

Well-known member
ולסיום: סגל טמן מלכודת נאה לנתניהו |בוקס|
הוא הצדיק כמובן את המאבק של נשות המי-טו ברחבי העולם, אבל אז נשאל איך דווקא נתן אשל הוא ציר מרכזי בצוות שלו.

|4U|

dory30

Well-known member
בנוסף אמר נתניהו "כל הדיבור על השיסוי לא בא ממני. אני ראש ממשלה של כולם: מביא חיסונים לכל הישראלים, מביא הסכמי שלום לכל הישראלים, סיוע כלכלי לכל הישראלים. אני עוצר את ההתחמשות הגרעינית של איראן בשביל כל הישראלים".
הפחדן ימח שמו מסתתר מאחורי הבן שלו. הלוואי ובקרוב ניפרד מעולו של העלוקה, בדרך זו או אחרת (המגיפה לא חסה על איש כידוע).

למעלה