מכתב שלא נשלח.. עדיין.

שילה1

New member
הלואי והיתה לי ילדה כמוך!../images/Emo140.gif

בנוסף לקיימת שלי. הייתי חושבת שעלייך להראות את המכתב להורייך,וכן את התגובות כאן. אם תחליטי לעשות כן-אשמח לכתוב לאימך כמה מילים במסר,כאם לאם. אם לא יעזור,לבטח לא יזיק.

yaeligreen

New member
תודה לך ../images/Emo140.gif

ריגשת וחיזקת אותי.. תודה לך
לגבי אימי- אני יודעת שעם הזמן היא תלמד לקבל את זה.. אבל אבא הוא הבעייתי.

שילה1

New member
הציעי להם להצטרף לקבוצת תמיכה של הורים.

משירגישו שאינם היחידים,אוליי יתחילו להתייחס אחרת.

אל תמהרי להסיק מסקנות

גם הבת שלי חשבה שאני היא זו שאקבל אותה במיידית, ההפתעה הגדולה של חייה הייתה כשאביה הוא זה שלקח את העניינים לידיים ופרש את כנפיו לגונן, לתמוך ולקבל אותה עם המון אהבה. יש הפתעות טובות בחיים
אני מציעה שתתני לאמא שלך לקרוא כאן בפורום ואם תרצי אני מוכנה לדבר איתה על כוס קפה.

מדהימה שאת

הכנות והככרה בעצמך , ההשלמה המלאה הזו עם מי שאת מדהים !! נהדר שטוב לך רק שימשיך להיות לך טוב ולא פחות מהטוב ביותר - זכרי דבר כזה קטן לא משנה כלום גם אם עכשיו זה נראה ככה אנו חייה דרמטית מאוד בני האנוש והתרופה היחידה למחלה הזו שלנו הדרמה היא זמן פשוט זמן - אומר לך רק דבר אחד כי לפי מכתבך עולה דמות של משפחה אוהבת - וההורים שלנו לא תמיד יועים אך לאכול הכול אבל הם גידלו אותך ואת יצאת לתפארת כנראה שבאמת כל מה שהם צרכים זה רק זמן על מנת לראות שאת באמת מאושרת !!! רגשת אותי ואני מודה לך על זה בכנות ובברכת הצלחה -

yaeligreen

New member
../images/Emo24.gif

תודה לך, ריגשת אותי גם. הלוואי והורי יבינו שמה שמשנה זה שאני מאושרת ולא עם מי אני מאושרת.

הם יבינו יקירה אן לך מה לדאוג

אולי יקח זמן אבל הם יבינו , לא נראה לי שהוריך טפשים הרי הם גדלו בת לתפארת , העולם שהם הכירו משתנה עכשיו אדם זקוק לזמן לעקל שינוי , היי מאושרת יקרה זה יקל עלהם את הקבלה- אני מאחלת לך ולהריך שהאושר ילווה אתכם כמו שהוא היה עד כה בפטות וביומ יום לא בהכרח קלים אך מלאי סיפוק והצלחה

למעלה