מלך זילבר שלג עונה לעוקבים.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מצד אחד חרדי עם פאות, מצד שני לא מתבייש להסתובב עם לק שחור ולקחת חלק במצעד הגאווה. הדמות הזו שיצר מצליחה לעורר לא פעם ביקורות מצד הציבור המבולבל, שתוקף את צעדיו ברשתות החברתיות.
"אני עם פאות כי זה יפה לי וכי אני עם אוהב את זה עליי, אני עם לק כי זה יפה לי ואני אוהב את זה עליי".
אני לא עתיד להשתנות, בטח לא לטובה. יתכן דרדור, אם אתם סבבה עם זה בואו נמשיך".

דקל נור*

Well-known member
מצד אחד חרדי עם פאות, מצד שני לא מתבייש להסתובב עם לק שחור ולקחת חלק במצעד הגאווה. הדמות הזו שיצר מצליחה לעורר לא פעם ביקורות מצד הציבור המבולבל, שתוקף את צעדיו ברשתות החברתיות.
"אני עם פאות כי זה יפה לי וכי אני עם אוהב את זה עליי, אני עם לק כי זה יפה לי ואני אוהב את זה עליי".
החרדים החדשים כבר לא מקשיבים לרבנים. הם נהנתנים, ראוותנים, מפילים את כל הסייגים. רק לצבא הם לא הולכים. שם הם עדיין מאמינים אדוקים.

stavanit

Well-known member
החרדים החדשים כבר לא מקשיבים לרבנים. הם נהנתנים, ראוותנים, מפילים את כל הסייגים. רק לצבא הם לא הולכים. שם הם עדיין מאמינים אדוקים.
אני חושבת שמלך זילברשלג הוא יחודי,ורוצה למשוך תשומת לב,לא מיצג רק את עצמו ,הרבה מאד חרדים כן הולכים לצבא,,,החלק שבישיבות לומדי התורה לא הולכים
אשמים אלו שמאפשרים להם,

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אני חושבת שמלך זילברשלג הוא יחודי,ורוצה למשוך תשומת לב,לא מיצג רק את עצמו ,הרבה מאד חרדים כן הולכים לצבא,,,החלק שבישיבות לומדי התורה לא הולכים
אשמים אלו שמאפשרים להם,​
אכן האשמה במי שמאפשר להם לא להתגייס.

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא דווקא כן הלך. למרות ששירת רק בגלי צה"ל.
לא נחשב :). בכל אופן בעיני לא ראוי להיחשב. בטח שלא יותר מהתנדבות בארגוני החסד כפי שחלקים גדולים בציבור החרדי עושים (יוותר מהחילונים, למרות שבעיני זה לא משנה).

אלפיני

Well-known member
לא נחשב :). בכל אופן בעיני לא ראוי להיחשב. בטח שלא יותר מהתנדבות בארגוני החסד כפי שחלקים גדולים בציבור החרדי עושים (יוותר מהחילונים, למרות שבעיני זה לא משנה).
במקרה שלו היו אילוצים בריאותיים. קורה. כמו כן, האיש , כמו אביו, עובדים למחייתם ומשלמים מסים. הלוואי על שאר החרדים.

Harrington

Well-known member
מנהל
במקרה שלו היו אילוצים בריאותיים. קורה. כמו כן, האיש , כמו אביו, עובדים למחייתם ומשלמים מסים. הלוואי על שאר החרדים.
רוב החרדים עושים בדיוק את זה :).
לגבי השירות, ממש לא מעניין אותי מה הסיבה. דיברתי באופן כללי. בעיני, זה שמאן דהוא החליט שהכל נבחן ע"פ השירות הצבאי, שיבושם לו. אני לא מסכים עם זה. יש כאלה שתורמים למדינה פי עשרות מונים ממחצית מחיילי צה"ל. בוודאי שלא אראה בגיוס אינו לתפקיד לחימה או תומך לחימה, כתרומה משמעותית יותר למדינה מארגוני החסד למשל, או משפחות ברוכות ילדים (שמשפיעות על המאזן הדמוגרפי) וכו'.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
רוב החרדים עושים בדיוק את זה
:)
.
לגבי השירות, ממש לא מעניין אותי מה הסיבה. דיברתי באופן כללי. בעיני, זה שמאן דהוא החליט שהכל נבחן ע"פ השירות הצבאי, שיבושם לו. אני לא מסכים עם זה. יש כאלה שתורמים למדינה פי עשרות מונים ממחצית מחיילי צה"ל. בוודאי שלא אראה בגיוס אינו לתפקיד לחימה או תומך לחימה, כתרומה משמעותית יותר למדינה מארגוני​
החרדים יעילים יותר למדינה מכל ארגון שמאל היוצא נגד המדינה.

ai27

Well-known member
זה לא חרדי-חדש, זה חרדי-בלאי.
תמיד היו כאלו (וזו הסיבה שלמרות שיש לחרדים 6 ילדים במשפחה, קצב הגידול שלהם בפועל נמוך בהרבה).

אפילו אם הוא יתחתן בסוף עם דתיה (וכפי שזכור מהסיפור עם הבת של סער, גם זה מוטל בספק),
מלך הוא לא הטיפוס שישלח את ילדיו לישיבות חרדיות.

GoldenEyes

Well-known member
נראה כמו סוג של הכחשה והתחמקות
עוד מעט ייצא מהארון ויצהיר על זה , כמו שהיה עם יאיר שרקי
"אני לא עתיד להשתנות, בטח לא לטובה. יתכן דרדור, אם אתם סבבה עם זה בואו נמשיך" , אומר הרבה

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
"אני לא עתיד להשתנות, בטח לא לטובה. יתכן דרדור, אם אתם סבבה עם זה בואו נמשיך" , אומר הרבה​
המחשבה עלתה גם בראשי. שעוד מעט הוא ייצא מהארון.

SupermanZW

Well-known member
"אני לא עתיד להשתנות, בטח לא לטובה. יתכן דרדור, אם אתם סבבה עם זה בואו נמשיך" , אומר הרבה
עד כמה שהוא מוזר ולמרות הלק, הוא כנראה סטרייט, גם עכשיו הוא בזוגיות עם אישה ולמעשה כל מערכות היחסים שהיו לו היו עם נשים. ב25 השנים האחרונות יש גם סטרייטים שעושים דברים שמזוהים עם נשים, דוגמאות: אביב גפן מתאפר ושם לק, צביקה פיק התאפר, פיליפ קירקורוב מתאפר, ועוד. זה רק from the top of my head. העולם משתנה ומוזרויות הופכות ליותר ויותר נפוצות. אגב, יש גם מוצרים ומנהגים שבעבר היו אקסקלוסיבים לגברים והיום נחשבים אקסקלוסיבים לנשים, דוגמאות: נעלי עקב, בגדי גוף, פאות, מונוקיני, "חליפת קפיצה". אם תקראו על ההיסטוריה של אלו תגלו זאת בעצמכם, בתחילת דרכם מוצרים אלה שימשו גברים בלבד והיום על פי רוב נשים ולעומת זאת הגברים המעטים שמשתמשים בהם הם או דראג קווינס (הרוב המוחלט של דראג קווינס הומואים אבל לא כולם) או קוראים תיגר על מוסכמות וסטרייטים.

Harrington

Well-known member
מנהל
כל הכבוד לו שאינו מתבייש לנהוג כפי שהוא מוצא לנכון וכפי שהוא מרגיש טוב עם עצמו לעשות. אמנם מבחינה סטיגמתית זה פוגע מן הסתם (איך אפשר להגדיר אותו כחרדי אך בשל הפאות אם מעבר לכך התנהגותו לא באמת מתאימה להגדרה זו?), אבל אם נראה אותו כאדם ולא כסטיגמה, נראה אחלה בן אדם.

אפרת10512

Well-known member
נראה אמנם חרדי אך היום־יום שלו שונה ב-180 מעלות מזה של בחור ישיבה מן המניין.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה אמנם חרדי אך היום־יום שלו שונה ב-180 מעלות מזה של בחור ישיבה מן המניין.
לא שאני חולק עלייך אבל סתם להשכלה כללית, לא כל חרדי הוא בחור ישיבה :). יש איזו טעות אופטית בקטע הזה בקרב החילונים. למעשה, רוב החרדים אינם בחורי ישיבה.

למעלה