ממשלת 64 הבוגדים

Harrington

Well-known member
מנהל

חנן44

Well-known member
אולי כדאי לספר לכותב שהסיבה היחידה שהממשלה עוסקת בחוק הגיוס בתקופה הזאת, היא דרישת בג"צ שתעשה זאת. גם אם בוגדים מרגישים צורך לפתוח עוד שרשור שינה עם חרטוט מצוי ושקרי, המציאות לא משתנה בשל כך :).
כהרגלך אתה מטייח את העובדות
נושא הגיוס נמרח כבר הרבה שנים והממשלות לדורותיהן דחו את הקץ.
בגץ נקרא לטפל בנושא לא מהיום ומי שפנה אליו אלו הארגונים של האזרחים שנלחמים נגד עוולות השלטון. והיום הזה הגיע סוף סוף

הפרבולה1

Well-known member
בגץ נקרא לטפל בנושא לא מהיום ומי שפנה אליו אלו הארגונים של האזרחים שנלחמים נגד עוולות השלטון. והיום הזה הגיע סוף סוף
לא סתרת את דבריו , אם כבר בג"ץ היה צריך לדחות את הטיפול בנושא בנימוק שכעת זה לא הזמן המתאים.
מי שבוגדים הם אותם "ארגונים של אזרחים" שמצאו כעת זמן להלחם נגד "עוולות" השלטון , גם אם טענתם מוצדקת מדובר לכל הפחות במהלך שמפריע למילחמה הקדושה באויבים הניאונאצים מסבבינו , ובמקרה הגרוע במעשה בגידה שנועד להפריע לממשלה לנהל את המילחמה.

את החרדים צריך לגייס אפילו היום אבל לא על ידי כפיה של בג"ץ.

הפרבולה1

Well-known member
נהפוך הוא. עכשו זה הזמן המתאים כאשר עוולת אי הגיוס ותוצאותיו זועקים לשמים.
מסכים שבעקבות המילחמה וקריסת הקונספציה של "צבא קטן" הצורך בגיוס חרדים נעשה דחוף ביותר , אבל לדעתי כפיה על ידי בג"ץ היא לא הדרך הנכונה .

הדרך הנכונה יותר היא למשל להקים ממשלת אחדות אמיתית ( כולל יש עתיד ) שבה הממשלה תהיה תלויה הרבה פחות במפלגת יהדות התורה, אבל השמאל לא מוכן להשתחרר מקונספצית אוסלו.

חנן44

Well-known member
לא סתרת את דבריו , אם כבר בג"ץ היה צריך לדחות את הטיפול בנושא בנימוק שכעת זה לא הזמן המתאים.
מי שבוגדים הם אותם "ארגונים של אזרחים" שמצאו כעת זמן להלחם נגד "עוולות" השלטון , גם אם טענתם מוצדקת מדובר לכל הפחות במהלך שמפריע למילחמה הקדושה באויבים הניאונאצים מסבבינו , ובמקרה הגרוע במעשה בגידה שנועד להפריע לממשלה לנהל את המילחמה.

את החרדים צריך לגייס אפילו היום אבל לא על ידי כפיה של בג"ץ.
לגייס כן. לא עי כפיה של בגץ. נראה לך שהם יבואו לבד?

הפרבולה1

Well-known member
לגייס כן. לא עי כפיה של בגץ. נראה לך שהם יבואו לבד?
כנראה שלא , אבל איזה מוטיבציה יהיו לחיילים שיגוייסו בכפיה ?
צריך לצד סנקציות כלכליות ( מניעת תקציב מישיבות שלא שולחות חלק מתלמידיהם לצבא ) ליצור תנאים לשילוב חרדים בצבא , הקמת יחידות כמו הנח"ל החרדי עם יותר אפשרויות למימוש אורח חיים דתי - יחידות בלי בנות , הייתי כמובן מעדיף שישולבו בנות בכל מקום בצבא אבל ברור שאי אפשר לכפות את זה על החרדים.

Harrington

Well-known member
מנהל
רק בעיה קטנה אחת יש עם דבריך; על הם שאתה צווח אותם, אין כל סתירה בין דבריך לדברי :). לא התייחסתי כלל לשאלה מדוע בג"צ דרש את אשר דרש. אמרתי שהממשלה עוסקת בזה כעת -בזמן מלחמה ר"ל-, בגלל דרישת בג"צ. הא ותו לא.

אגב את ה"הרבה שנים" שלך אפשר בקלות להחליף ב'עשרות שנים'. העתירה הראשונה בנושא הוגשה כמדומני אי-שם בשנות ה90' של המאה הקודמת.

הבג"ץ מכריח את הממשלה לעסוק בחוק גיוס חרדים.
כשאנחנו נהייה בשלטון אני מבטיח לך שהבג"ץ לא יוכל להכריח אותנו לעסוק בחוק גיוס חרדים. יודע למה?
כי לפחות 7 שופטים מתוך ה15 יהיו בבית הסוהר שפוטים לעשרות שנים בעוון בגידה וסיוע לאויב בניסיון לחסל את מדינת העם היהודי ציון.
מעבר לכך השם מדינת ישראל ימחק מהלכסיקון הלאומי ויוחלף לציון ולכן כל אזרח ציוני יהיה חייב בגיוס כלומר כל יהודי ציוני בין אם הוא חילוני בין אם הוא חרדי יהיה חייב בגיוס ל3 שנים בשרות צבאי או בשרות לאומי בעזרה לקהילה.
כל ערבי שהוא אזרח בעל ת"ז כחולה יצטרך להכריז על נאמנות לציון ומי שלא יכריז וישבע אמונים לציון יגורש מציון .
וזה יהיה לאחר שלפחות מיליון ערבים יגורשו מציון בגלל עיסוקם בהסתה וטרור.
אנחנו בעוצמה יהודית נכריז על חוק הטרור הכולל הסתה במסגדים בבתי הספר בתקשורת בעיתונות. נסגור את אל ג'זירה ואת אונר"א וכל עמותה ממאות העמותות שחדרו למדינת ישראל בעבר שמטרתן הסתה נגד ציון.

חנן44

Well-known member
הבג"ץ מכריח את הממשלה לעסוק בחוק גיוס חרדים.
כשאנחנו נהייה בשלטון אני מבטיח לך שהבג"ץ לא יוכל להכריח אותנו לעסוק בחוק גיוס חרדים. יודע למה?
כי לפחות 7 שופטים מתוך ה15 יהיו בבית הסוהר שפוטים לעשרות שנים בעוון בגידה וסיוע לאויב בניסיון לחסל את מדינת העם היהודי ציון.
מעבר לכך השם מדינת ישראל ימחק מהלכסיקון הלאומי ויוחלף לציון ולכן כל אזרח ציוני יהיה חייב בגיוס כלומר כל יהודי ציוני בין אם הוא חילוני בין אם הוא חרדי יהיה חייב בגיוס ל3 שנים בשרות צבאי או בשרות לאומי בעזרה לקהילה.
כל ערבי שהוא אזרח בעל ת"ז כחולה יצטרך להכריז על נאמנות לציון ומי שלא יכריז וישבע אמונים לציון יגורש מציון .
וזה יהיה לאחר שלפחות מיליון ערבים יגורשו מציון בגלל עיסוקם בהסתה וטרור.
אנחנו בעוצמה יהודית נכריז על חוק הטרור הכולל הסתה במסגדים בבתי הספר בתקשורת בעיתונות. נסגור את אל ג'זירה ואת אונר"א וכל עמותה ממאות העמותות שחדרו למדינת ישראל בעבר שמטרתן הסתה נגד ציון.
פכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
אנחנו בעוצמה יהודית! אתה כל כך מטומטם שאפילו למפלגה ההזויה הזו לא יקבלו אותך
לך למונית ותחליף את המנורה של הוינקר האחורי ימני לפני שתקבל רפורט

פכככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ
אנחנו בעוצמה יהודית! אתה כל כך מטומטם שאפילו למפלגה ההזויה הזו לא יקבלו אותך
לך למונית ותחליף את המנורה של הוינקר האחורי ימני לפני שתקבל רפורט

גולדי יקירי למה אתה כועס?
אתה יודע שבסוף הליכוד תרד ל4 מנדטים ועוצמה יהודית שתתאחד כנראה עם עוד מפלגה יגיעו ל60 מנדטים.
אתה תראה שבבחירות הבאות שיתקיימו עוצמה יהודית תגיע כבר ל 12 מנדטים. זה לא יקרה מיד אבל אני מאמין שבעוד עשור ב2033 השמאל יהיה גמור .אתם לא תחזיקו מעמד . ראה מה קרה למפלגת העבודה. אתה בטח לא מאמין לסקרים שמפרסמים בערוצי הזבל 11 12 ו 13.
חשבת למה לא לפרסם בציבור את הסרטון של ה47 דקות שראו חברי הכנסת?
בקרוב אגיע לישראל במחלקה הראשונה של אמריקן אקספרס כדי להיפגש עם חבר כנסת מסוים מעוצמה יהודית כדי לשכנע אותו לעזור לי להניח את הידיים שלי על הסרטון הזה.
אני מקווה שהוא יעזור לי. אתן לו הצעה שלא יוכל לסרב לה.חחחחחחחחח .
ברגע שהסרטון הזה יהיה בידיים שלי הלך על שמאל בישראל.
אם כל אזרח בישראל יראה את הסרטון הזה כשברקע הצרחות של שיקצ'ע ברסלר נתנהו תתפטר אין לך צבא ואת בן גביר מבקש מהקבינט לחזור להילחם בחמאס ואומר חמאס לא מורתע הם מתחמשים במנהרות ממצרים ויש להם מלא כסף מקטאר .צריך לחזור לסיכולים ממוקדים ולהפציץ אותם ואת גלנט הסמרטוט גוער בו ואומר לו אתה לא מבין בביטחון ובן גביר עונה לו אולי אני לא מבין בביטחון כמוך אבל אני מבין בערבים. מה אתה חושב יקרה לציבור בישראל?

למעלה