מעלה לגברים שכאן שאלה

לא, מובן שלא אפתח את זה

אני הרי בקשר עם מישהו אחר. אבל אני אגיד לך למה זה כן מסקרן אותי. כי אם הוא נפתח אליי ככה בקטע חברי, ועוברת עליו תקופה קשה וכאלו - אין לי בעיה להיות שם ולהיות קשובה בשבילו.

נראה לי שהוא התחיל להתרגל אלייך../images/Emo6.gif

מה רק לך מותר לספר לו את הצרות שלך ? גם הוא רוצה לספר ופעם הבאה שיספר לך שבכה תשאלי אם גם כותב שירה ופרוזה ותרשמי לו פרוזאק גם רופאים חולים לפעמים

סקסיית

New member
יפיוףףףףףף../images/Emo25.gif

תקשר יש לי מלא חדשות.... טובות ולא כלכך... געגעתי לך מליונים

גם קיר אפשר להזיז ../images/Emo8.gif

(ואם את תפוסה + בעל אז יודעת) ובמיוחד עם הוא רופא דרך אגב בנות שאלה : לטייסים "שפיץ של זהב" אומרים מה עם אחרים ? איזה שפיץ יש להם???

סיטו יקירתי

כמה פעמים כבר קרה לי לעמוד במצב שתיארת. את רוצה שהוא ימשיך להיות הרופא שלך? הוא מתאים לך? אז תתעלמי מההערות.תעשי ת'מצך שלא הבנת.. אם את חושבת שיש לך רופא אלטרנטיבי....תתחילי איתו טיזינג מ'כפת לך?? ו....מה עם החדש??

eranoz2

New member
נו באמת...

זה כל כך אינדיוודאלי, כל כך צריך להכיר את בן האדם הספציפי על מנת לדעת מה התכוון, היו לך אינטראקציות עם מספיק גברים בשביל לדעת את זה, נכון?. אני מכיר נשים שההתנהגות שלהן היא הכי מפתה ורומזנית שיכולה להיות, אבסולוטית, אבל הן פשוט כאלה, ללא כוונת זדון, סתם פתוחות, קלות לתקשר. אחרת יכולה להיות הכי הכי סגורה וקרירה, ואם פעם תעמת אותה עם העובדות, יסתבר שרצתה אותך כבר חודשים- בא לומר, אם למדת להכיר את הרופא, את אמורה לדעת למה התכוון, אם לא...אל תנסי אפילו. עוד מחשבה...אולי ההיפוכונדריות האמיתית שלך, גורמת לו לחשוב שאת רותה אותו..וזו תגובתו? ולחגית- אני שרשרב?....

eranoz2

New member
חחח חגית, החלפת לי את

היהלום בפומפה, או בפאקונג...

סיטו למה לך לקבל עצה מהבוגדנים

האלו? תשמעי אותי, התמים והטהור : קודם כל שאלה. נניח שתקחי איתך חברה, את אישתו של דנידין, לביקור אצל הרופא. האם החברה תתרשם כמוך, או שהיא תגיד לך שתחושותייך הם השלכה להרגשותייך שלך? אם היא תתרשם כמוך אז הרופא מעוניין, ועוד איך מעוניין. האמיני לי, בוודאות של 100% , עם אחריות לשנתיים מסמפר. ואם החברה תגיד לך שזה בעצם בא ממך, אז ז"א שאת מעוניינת. מסקנה : בכל מקרה יש פה סיטואציה מעניינת, שבה לפחות אחד מהצדדים מעוניין... <סמפר בדר"כ גובה תשלום על ייעוץ, אבל הפעם זה "על הבית">

תודה על היעוץ חינם+הבהרה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני לא מעונינת בו. הסתקרנתי אם הוא מעונין בי או שזה היה על בסיס ידידותי נטו. ואתם צודקים בסה"כ - זה האמת לא משנה. תודה על התגובות.

למעלה