מערכון

Harrington

Well-known member
מנהל
שרשור שנאה מספר 12,002. אמנם ממוחזר, אבל הרי ידוע שאין חומר אמיתי חדש אז כנראה זה מה שצפוי לנו בתקופה הקרובה.

ייהנו השונאים ומפיצי הרעל במלאכתם (אמנם הם הנפגעים העיקריים מהרעל שהם מפיצים, וטוב שכך. ואולי כדאי לקוות שהפגיעה תביא פעם לידי שיתוק לפחות במובן זה שהפיזור ייפסק).

SupermanZW

Well-known member
זה רלוונטי מ1948 ונשאר רלוונטי גם היום וכנראה יישאר רלוונטי עוד שנים רבות.

SupermanZW

Well-known member
יהודי פשוט אנכי. אותי מעניין בדיוק מה שאני כותב שמעניין אותי. נדמה לי שדברי למעלה בעניין זה ברורים לכל קורא.
זה קצת מוזר. בדרך כלל אדם לא מגיב למה שלא מעניין אותו ומגיב למה שמעניין אותו. למה אתה מבזבז אנרגיות על מה שלא מעניין אותך?

Harrington

Well-known member
מנהל
זה קצת מוזר. בדרך כלל אדם לא מגיב למה שלא מעניין אותו ומגיב למה שמעניין אותו. למה אתה מבזבז אנרגיות על מה שלא מעניין אותך?
אוקיי, אז בעיניך זה קצת מוזר. מה לעשות, כזה אני.
למה אני מבזבז אנרגיות? כי אני מקיא מהפצת הרעל והשנאה שלך ושל חבריך. זה מחליא בעיני. זה פוגע בפורום ובאווירה שבו. זה פוגע בכל מי שנחשף וקורא את הדברים, בין אם הוא קולט זאת ובין אם לאו. כך הייתי חושב בכל מקרה, אך בוודאי כך כאשר 90% מהדברים שאתה מפיץ שקריים פר הגדרה וחסרי כל קשר לאמת או למציאות. רק השמצות לשם השחרה. הא ותו לא.

אז זה פורום פתוח, יש חופש ביטוי וכל אחד רשאי לפתוח איזה שרשור שמתחשק לו וגם להנפיץ רעל וזבל כאוות נפשו. אבל תיפח נפשי אם לא אצביע כל פעם מחדש על כך שהבעיה היא אצל המפיץ, לא אצל מושאי שנאתו.

למעלה