מערכות מובנות

NFish

New member
מערכות מובנות

שלום לכולם! אני מתחיל ללמוד משפטים וכלכלה השנה, ואני לא מבין את כל תהליך הרישום אצלי? האם אני צריך ללהירשם למשהו באינטרנט או שהכל בעצם מובנה? תודה לעונים! ודרך אגב מזל טוב לפורום החדש!!!! ניר!

flutter girl

New member
כנ"ל על השאלה (נו, כמעט)

גם אני נרשמתי למשפטים וכלכלה, ואני הבנתי שצריך להירשם דרך האינטרנט. השאלה, כמובן, היא מתי בכלל תהיה גישה למערכת ההרשמה באינטרנט? באתר טוענים שזה מהמחצית השנייה של אוגוסט, אבל כאן אתם אומרים שלכם כבר יש גישה.. או שמא זה כי אתם כבר לא סטודנטים צעירים (בהתהוות לפחות)?
תודה גם...

הלכת ליעוץ והדרכה?

בכל מקרה, בתור חברך (לעתיד) לספסל הלימודים, גם לי אין שמץ מה קורה עם המערכת (וכפי שאני רואה, אין מישהו שכן יש לו מושג ירוק מה הולך עם זה). ההבדל היחיד הוא שלנו עשו כנס מיותר שבו, בשורה התחתונה, אמרו 'תשמעו, מי שלא הבין משהו (שזה במקרה כולם) יש לכם הכל באתר האינטרנט', ואילו לחוגים האחרים לא עשו כנס. אז אנחנו במקרה מודעים לזה שאנחנו לא מבינים כלום, ואחרים פחות לא. בכל אופן, רציתי לשאול אם מישהו כאן היה ביעוץ והדרכה הזה של החוג לכלכה? מסתבר שהייתי צריך להגיע אליהם, ובגלל שלא הגעתי הם מטרידים אותי בטל' שאבוא אליהם בהקדם האפשרי. למה הם כ"כ לחוצים?

stkachov

New member
לא נראה לי שזו הסיבה

שמטרידים אותך. הייתי בכנס, הוא אכן לא היה מועיל במיוחד, אבל אף אחד כמובן לא בדק נוכחות והם לא יכולים לדעת מי היה ומי לא. לכן הסיבה היא כנראה אחרת.

n e t a 8 6

New member
גם אני הייתי בכנס

הממש מיותר הזה, לא רק שהם לא חידשו כלום הם גם הצליחו לבלבל יותר.. במסלול שלי (כלכלה מנה"ס) יש מערכת מובנת וגם אני לא הבנתי אם עדיין אני צריכה להירשם לקורסים או לא.. בכל מקרה נכנסתי לרישום לקורסים (דרך התעודת זהות) ורשום לי שם שבמהלך השבוע האחרון של אוגוסט אני אוכל לצפות במועדי הרישום הספציפיים של המסלול שלי ושל שלב הרישום שאני נמצאת בו..אז נחכה עוד שבוע.. בקשר להצקות, זה כנראה בגלל שאתה במסלול דו חוגי ואתה צריך להגיע לאוניברסיטה כדי לבנות את המערכת (זה הולך לפי הא"ב של השם משפחה- חצי ראשון ביום מסויים והחצי האחר ביום אחר) כנראה בונים שם את המערכת עם הדרכה, כדי שיוכלו לשלב בין שני החוגים..יכול להיות שזה זה, אני לא בטוחה..

כמה שאלות ממישהו שהיה בכנס

אני הייתי בכנס, והצלחתי להבין שאני לא יודע מה רוצים ממני. מעבר לזה,לא מורכבת לי עדיין מערכת שעות (אולי אני צריך להרכיב אותה?!?!) וכל מה שהצלחתי לעשות זה להרשם להגרלה של תוויות חנייה. כמעט כל הלשוניות ב"רישום לקורסים" לא נותנות לי מידע ורציתי לדעת אם זה אצל כולם? דרך אגב-אני במסלול כלכלה-מנהל עסקים אם זה רלוונטי.

../images/Emo6.gif

אתם יכולים לברך אותי, מרגע זה גם אני במסלול כלכלה-מנהע"ס. ירדתי מהדו-חוגי. אל תשאלו למה (אין לי תשובה הגיונית). בקשר לשאר. אפשר להתחיל לבנות מערכת, לא יודע אם זה הולך לפי שם משפחה, אבל בהחלט אפשר להתחיל. היום באתי לבלבל את המח למזכירות החוג, ולא זכור לי שהיא (המזכירה) התעניינה במיוחד באיזה אות מתחיל שם המשפחה שלי. אמרתי לה שבאתי בעקבות הטרדות טלפוניות בלתי פוסקות על איזשהו יעוץ-הדרכה-בניית-מערכת, וכל מה שהיה לה לומר זה 'אה. למה אתה רשום?' ועוד לפני שהספקתי להוציא הגה היא כבר מהרה לסדר את כל המסמכים לבניית המערכת. בשלב הזה התחלתי לבלבל לה במח עם אלף שאלות, ובסוף היא פשוט העיפה אותי למזכירות הראשית של האונ'. ואז ברגע שאסדר הכל היא אמרה שאחזור אליה לבנות מערכת. שזה יקרה, בע"ה, מחר (כי יש להם קבלת קהל 5 דקות ביום, אז אם במקרה התעכבת איפשהו-תשריין לעצמך עוד יום סידורים..). אז, בשורה התחתונה, נראה לי שבמזכירות כבר אפשר להתחיל לבנות מערכת. באתר האינט'-רק ה' יודע מה הולך שם.

hilapi

New member
../images/Emo50.gif

ושאלה קטנטנה: אני הבנתי שניתן להירשם לקורסים,רק דרך האתר-או שספציפית בחוג לכלכלה ההרשמה דרך המזכירות?

n e t a 8 6

New member
כן

זאת אני
החלפתי שם כי פשוט ה 18 כבר לא היה רלוונטי.. אם עברת לכלכלה מנהל עסקים אז אני לא מבינה למה היא אמרה לך לבוא לבנות מערכת.. כי המערכת למסלול הזה היא מובנת (יש אותה בחוברת של שנה א) אולי רק צריכים להירשם לקורסים..אבל אף אחד לא אמר שום דבר לגבי זה , רק לגבי הרשמה לאנגלית ולקורסים מחוגים אחרים.. כבר אין לי מושג מה הולך שם.

אה, הרשמה. זאת המילה הנכונה../images/Emo13.gif!

היא אמרה לבוא להרשם! 'לבנות' זו מילה שאני השתמשתי בה.. ואם יורשה לי לשאול,למה בשביל כלכלה-מנהע"ס היית צריכה פסיכו' כזה גבוה?

n e t a 8 6

New member
אוקי

אבל עדיין לא הבנתי.. להירשם למה בדיוק? כי ההרשמה לאנגלית ולקורסים מחוגים אחרים היא ב 5/9 דרך האינטרנט.. השאלה היא אם צריך להירשם לקורסים שרשומים במערכת כי לפי מה שנראה לי אז לא צריך ..או שאולי כן? בקשר לשאלה- הכוונה המקורית שלי הייתה לשפר את הפסיכו הקודם ב 4 נקודות ובסוף יצא ששיפרתי ב 35 נקודות.. חוץ מזה גם לא הייתי סגורה על כלכלה מנהל עסקים חשבתי אולי על חשבונאות וגם חשבתי ללכת ללמוד בירושלים,אז פתחתי לעצמי את כל האפשרויות, בסוף נסגרתי על כלכלה מנהל עסקים בחיפה.. וגם אם כבר ניגשתי עוד פעם אז ניסיתי לעשות את המקסימום בגלל המלגה של מעל 700 , ובסוף קיבלתי אותה אז בכל זאת יצא מזה משהו טוב..

בררת?..

היום כבר הרכבתי את המערכת. נראה עקום, יש לי חלון של 4 שעות באחד הימים (ובגלל שאני לא תושב המעונות וגם לא העיר חיפה, נראה לי שאקח את המלצת המזכירה מהכנס בנוגע לכלות וזה.........).

n e t a 8 6

New member
../images/Emo6.gif

הרגה אותי שהיא אמרה את זה.. לא יצא לי להתקשר היום בסוף כי רק עכשיו חזרתי ולא היה לי זמן.. מחר על הבוקר אני אתקשר.. הרכבת לפי המערכת המובנת או איך שבא לך?

מובנה

יותר נכון היא הרכיבה לי. זה בערך היה ככה: - תראה, פה יש לך אינפי א' ופה תרגול.. עוברות כמה שניות, היא ממלמלת משהו לעצמה ואז: -תראה, פה יש לך מבוא לכלכלה א' ופה תרגול.. ואז אני רואה חלון מטורף של 4 שעות ותוהה אם אפשר לתמרן איכשהו עם העסק. -לא, אי אפשר, המערכת מובנת. אני: אבל ראיתי שרשמת קבוצה 01, אז כנראה גם יש 02.. זה אותם שעות? -המערכת מובנת. אני: אמממ. זה לא מה ששאלתי... - מדובר במערכת מובנת ואין שום דרך לשנות אותה. אני: אוקי, תודה...

n e t a 8 6

New member
חח אוקי

אז אין ממש בחירה חופשית.. אבל זה לא נשמע לי הגיוני שצריכים לבוא לשם כדי לבנות את המערכת ושאי אפשר לעשות את זה באינטרנט.. אם אני לא בארץ? טוב מחר נברר..

למעלה