מערכות מובנות

flutter girl

New member
לא הייתי בכנס ולא הלכתי לשום דבר..../images/Emo4.gif

אני גרה כרגע באילת, אז לא ממש היה לי איך ללכת לכנס. על כל מקרה, השאלה שלי הייתה אם למישהו יש גישה לאתר באינטרנט של המערכת? (מהחדשים) קיבלתי את הידיעון וקיבלתי את כל הפרטים לגבי הרכבת המערכת... השאלה היא - מה הלאה?

n e t a 8 6

New member
מתי קיבלת את הידיעון

ופרטים לגבי הרכבת המערכת? למה אני לא קיבלתי עדיין?
בקשר לגישה - יש גישה אבל אי אפשר לעשות שם שום דבר בנתיים (חוץ מלהירשם להגרלה של החנייה)..

n e t a 8 6

New member
כן

דרך פה את נכנסת: https://stud.haifa.ac.il/ICSLogin/?"https://stud.haifa.ac.il/irj/portal" זה לא ממש קישור למערכת, אבל שם אפשר לראות את ימי הרישום לכל חוג, הקטלוג קורסים ובימי הרישום משם נרשמים.. וכנראה גם כשיהיה משהו חדש לגבי הרישום ובניית המערכת אז זה יתעדכן..כרגע אי אפשר לעשות שם כלום.. .אין לי ממש מושג מתי בונים את המערכת ואיך, הכי פשוט להתקשר לחוג הספציפי שאליו את רשומה ולברר את הפרטים המדוייקים...

flutter girl

New member
הלפ!../images/Emo124.gif

לאף אחד אחר אין בעיה עם גישה למערכת? ואם לא - יש לכם מושג למי אני אמורה לפנות באוניברסיטה כדי לברר לגבי זה?

NFish

New member
התעדכנה לי המערכת

אבל עדיין יש בעיה בשעות ומוזן לי רק כלכלה... מה עם משפטים??

אני לא אתפלא אם זה גם קרה

אבל בעקרון אפשר (היה?) לקבל את הגרסא המודפסת באקדמון עם הצגת שובר התשלום לאוניברסיטה.

hilapi

New member
../images/Emo6.gif תודה !

גם אני חשבתי שמקבלים את הגרסא המודפסת בדואר...אבל מסתבר שהם כבר לא שולחים. הכנימה נחמה צודקת,אפשר כנראה לקבל עותק מודפס באקדמון ( לא ניסיתי,אבל זה מה שאמרה פקידת מחלקת ההרשמה בטלפון )

עינב 26

New member
בקשר למערכת

עד כמה שאני יודעת אתה אמור לקבל חוברת מהחוגים בקשר למערכת ולרישום. כך שאין מה לדאוג, זה מובן ומפורט ביותר. בהצלחה...

NFish

New member
אני משער...

רק שאני אהיה בארה"ב עד תחילת אוקטובר... נקווה לטוב תודה בכל אופן!

IdanXP

New member
כל מי שצריך - הנה מועדי הרישום

למי שיש מערכות מובנות, עד כמה שידוע לי, לא צריך להגיע לימי ההרשמה, מעדכנים לו את המערכת. אם טרם עדכנו, חכו קצת, האונ' לא כ"כ ידועה ביעילותה התפקודית :) קצת סבלנות....

למעלה