מפגש

אמנון אלבז

New member
מנהל
מפגש

בואו לא ניתן לאף אחד לעצור או להאט את תנופת הפורום. יום שבת ה-27 לחודש יערך מפגש. מאחר שעד עתה לא נתקבלה הצעה למפגש, יערך המפגש בביתי. המפגש יחל בשעה 10 בבוקר ויסתיים לכשיסתיים. אבקש מתנדב לחלוקת הנטל באירגון ארוחת הצהרים ובנישנושים. שאר הפרטים ינתנו בהמשך לשאלותיכם. ,,,,,..........

michal_sil

New member
מוכנה לקחת על עצמי את הארגון

אמנון,עדכן אותי במספר המשתתפים האפשרי מבחינתך ונמשיך משם. ברוך שובך ותודה על ההזמנה למפגש!

shiranr1

New member
ברוך שובך אמנוניקו!!

אוקי אוקי אוקי אוקי!! מכיוון שמפגש אחד כבר החמצתי, וממש אין בכוונתי להחמיץ אחד נוסף---- מי נוסע מאיזור הצפון (עמק יזרעאל אולי..??? אני מטבעון) (הלו הלו, קריאה ראשונה לצפרדע!!) ויכול להסיעני?? בבקשה!!

forestdevil

New member
יפה!

טוב לראותך, אמנון! אני אקח על עצמי לקחת את מיכל (בתקווה ששנינו מוזמנים)... אז בבקשה מיכל, אל תתני לי להכין משהו קשה (אני אסתדר עם חביתה), אני גם ככה לוקח אותך...

אמנון אלבז

New member
מנהל
מיכל

מבחינתי ? בפעם הקודמת היו 17 משתתפים, הרגשת צפיפות? נראה לי שאם זה יתנהל באותה מתכונת מספר דומה אינו מהווה בעיה. האם נראה לך שיש לנו כל כך הרבה מעונינים?

natali_rh

New member
תספרו אותי גם- אם אפשר

מתנדבת להביא משהו אכיל.... ואולי לחלק לבבות לחבר'ה
(שוחד)

michal_sil

New member
אי אפשר לדעת כמה מעונינים יש.

לדעתי כדאי לפתוח הרשמה וכל מי שמעונין יודיע. בפעם הקודמת היה מצוין.

spectacular

New member
הייתי מתה לבוא...

אבל לא אוכל, אולי תוכלו לצלם קצת תמונות שגם אלה שלא יכולים להגיע יוכלו קצת להנות?..

michal_sil

New member
טוב, בינתיים התפקדו:

אור, שירן, נטלי,איתן ואנוכי. התחלה טובה.. מחכים לעוד..

אמנון אלבז

New member
מנהל
יש להוסיף לרשימה

כל אלה שהתחיבו בעבר; צפרדע,אוסיש, ומחלקת התה-ילנה. לא תוכלו לחזור בכם אתם התחיבתם.

אמנון אלבז

New member
מנהל
עוד לרשימה

צדף תגיע למפגש. ובנימה אישית ? אני מאוד שמח , ולידיעת כולם השלמנו.

אוסיש

New member
בהחלט! תספרו אותי!

אני מוכנה "לתרום" הסעה (אבל אבקש להתחלק בהוצאה - דלק) ורק תגידו לי מה להביא - עלי!!! (אה, אולי עוגה? שאביא עוגה?)

אמנון אלבז

New member
מנהל
והנה היא

הליידי שבדיוק דיברנו עליה, מהיכן את מגיעה? ילנה זקוקה להסעה, והיא חיבת להגיע, מי יכול לעזור לה ?אם ילנה לא באה גם אני לא בא. ערד? מה קורא ? עסוקה ? או שכבר נרשמת אותו שם מיבנה ? נו חבריה , אי אפשר לפנות לכל אחד באופן אישי.

למעלה