מפגש

אמנון אלבז

New member
מנהל
ילנה

אורית תגיע היא פשוט לא יודעת עדיין אבל היא תגיע. ..... בוריס, מיכאל, ליאוניד. תבררו היכן גרה אורית, כן יפה, עכשיו תביאו אותה לכאן. ........ לא עכשיו ממש , בשבוע הבא , טוב תחזירו אותה הביתה, כן עכשיו. היי היי בזהירות, קשה קשה.

oritt3

New member
אמנון ../images/Emo24.gif

קשה קשה
לא לשלוח אלי אחים רחמניים אני מקווה להגיע על הרגליים ולא על אלונקה:)

h e l e n a 1

New member
אמנון, חוץ מבוריס, מיכאל ולאוניד

יש גם איבן, סטיפאן, סרגיי ואנדריי

אמנון אלבז

New member
מנהל
בחייך ילנה

לא צריך להשתמש בתותחים האלה. נשמור אותם נגד אחד שאין לו כאבי גב.

אמנון אלבז

New member
מנהל
ורשל

גם [GLASSAHOLIC] מיכל אני מקווה שאת עוקבת אחר הנעשה, אני מנסה לרכז את אלה שמישתוללים בשטח,

גליה שי

New member
ןאני מבינה שכמו תמיד אני אביא

עוגה? אם צריך להביא משהו אחר אנא תודיעו לי. גליה

2 בלילה עכשיו

כדאי להעיר את הבעל לשאול אותו אם אני יכולה לקבל "פס" למפגש הפורום בשבת? נראה לי שהוא יהיה יותר ידידותי בשעות הבוקר... מישהו צריך לשמור על 2 הבנות שלנו במשך השבת ואני צריכה להכין אותו נפשית... אני אעדכן בהקדם. קרן.

תןדה חמוד!

אבל אין צורך - יש אישור מהחצי השני ואני מצטרפת רשמית! מוכנה להכין גם עוגה (קינמון אגוזים או תפוחים) או כל דבר אחר שאפשר להכין מראש. נתראה בקרוב, קרן.

orelsyn

New member
אמנון אני מגיעה

אמנון אני מגיעה למפגש אשמח להתעדכן במה אפשר לעזור

puah

New member
גם אני מגיעה

לאחר שדיברתי עם הבעלול ולאחר שביטלתי חצי נופש בצימרים שהזמנו לסוף השבוע בצפון אני אביא כלים חד פעמיים - זה משהו שלא יתקלקל אם אקנה היום

מישהו זקוק לטרמפ

מאיזור המרכז? אני גרה בגבעת-שמואל. אני מתנדבת גם לצלם... קרן.

eytcor

New member
מאחר שאנו שוברים את האנונימיות.....

שאחוריה אנו "מסתתרים" שאנו כותבים בפורום, וכדי להתאים את הפנים לכינו ולשם יש לי הצעה. הצעה שעבדה מעולה בכנס אחר בו השתתפתי ואירח מעל מאה חברים מפורום אחר בתפוז. למרות שהותיקים מכירים זה את זה טוב מאד ואולי אין להם צורך בכך, אני מציע כי במהלך המפגש כל המשתתפים יענדו על דש בגדיהם מדבקה קטנה עם כינויים בפורום ושמם הפרטי. מנסיון, זה שובר קרח רציני. קרה לא אחת שהשתתפתי בפגש ורק בסופו הסתבר לי כי העומד מולי הינו מישהו מאד מוכר לי (מהפורום, מסרים אישים) ומסתבר שהוא לא היה מוכר לי בכלל. מה דעתכם?

natali_rh

New member
../images/Emo45.gifגם אני חשבתי על זה

מתנדבת להכין במידה ויוחלט ללכת על זה

אמנון אלבז

New member
מנהל
ואני ?

סופר עד 10, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 אההם, בעצם אין תגובה.שמי אמנון אלבז, אני גר בגבעת זאב עם גרושתי לעתיד היקרה. הכינוי שלי בפורום הוא אמנון אלבז, אז נטלי הכיני לי שלט קטן בזו הלשון אמנון אלבז- - -אמנון אלבז. ותודה.

פומיקיז

New member
הייתי שמחה לדעת אם מישהו מגיע מאזור

ראשל"צ ואוכל להצטרף אליו / אליה? והאם יהיה "חומר למתחילים"? שירי

h e l e n a 1

New member
לא יכולה לעזור הרבה, אבל יש לי

תשובה לשאלה שניה: לא רק למתחילים, אלא גם לאנאלפבתים כמוני

eytcor

New member
אני.

מגיע מאיזור אשדוד. יכול לאסוף אותך כמה שיותר קרוב לגשר ראשון.

למעלה