מצאתי דרך חיים יפה

לדבר עם חברים על מה שעושים בתחביבים ובנושאים רגשיים.

לדבר מאוד ברור ולעניין, בשפה יפה אבל במלים פשוטות.

לא לתת מידע שאני לא רוצה.

להיות שמח על הצלחות חיוביות שיש לי.

לא לעשות דברים מפחידים או מרתיעים.

לפתור מריבות בעזרת הסברים.

לעזור לחברים ביחד אתם למצוא פתרון לבעיותיהם.

ליצור אמנות מקורית ומעניינת.

לבצע מחויבויות בחריצות ובנאמנות.

לחיות בריא ונכון.

אגב, החלטתי כן לחזור בתשובה כי אני רוחני מאוד והאמונה מחזקת את הרוחניות שלי.

אני אוהב הכי הרבה את עובדת ההשמה הנהדרת שהייתה לי לפני הרבה שנים, ואני אוהב מאוד גם את חברתי השלווה והחמודה בכפר. אני צריך להתחתן ולמצוא מקצוע כמרצה לספרות.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
אגב, החלטתי כן לחזור בתשובה כי אני רוחני מאוד והאמונה מחזקת את הרוחניות שלי.
אתה מודע לכך שהחלטתך זו פורסמה כאן על ידך לפחות 5 פעמים בשנתיים האחרונות? אתה עומד בדברים, או רק נהנה מההצהרה, סליחה שאני שואל?

אני מתלבט בין דת וחול. אני צריך להרגיש חזק בתוכי שהאמונה חשובה לי, ועכשיו התחלתי להרגיש שוב שהרוחניות שלי מתבטאת יפה וחזק בעזרת האמונה. אני נלחם כדי לקיים את הכללים שהכנתי לי יותר ויותר טוב, ואני מנסה לעצב אותם באופן יותר ויותר מובנה. לעת עתה אני דתי, נקווה שזה יישאר.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
אני מתלבט בין דת וחול. אני צריך להרגיש חזק בתוכי שהאמונה חשובה לי, ועכשיו התחלתי להרגיש שוב שהרוחניות שלי מתבטאת יפה וחזק בעזרת האמונה. אני נלחם כדי לקיים את הכללים שהכנתי לי יותר ויותר טוב, ואני מנסה לעצב אותם באופן יותר ויותר מובנה. לעת עתה אני דתי, נקווה שזה יישאר.
דת היא לא רק רוחניות.
אין חיה כזאת "לעת עתה אני דתי". כמובן שהכל יכול לקרות וזה בסדר גמור. אבל אם נכנסים לזה כך לכתחילה, כפי שכתבתי לך בעבר, זה מעיד על חוסר אמונה אמיתית בצדקת הדרך. חוסר אמונה אמיתית בקיומו של הקל ו/או בתורתו ובמצוותיו. עם כל הכבוד, זאת לא חזרה בתשובה. זאת התנסות חביבה בדרך שונה.

אני מתלבט אם להאמין באלוהים, שהרי אי אפשר להוכיח ולדעת אם יש אלוהים. חשבתי על מהותו, אני מניח שהוא הרוח שיצרה את החומר וגם המצפון שמאחד בין כל המודעויות. המצוות נועדו לשמור על המוסריות בין בני אדם שהיא החשובה. אני מנסה להתחבר לרוחני שבי ולקשר שלי לעולם ולאלוהים. יש בי קצת נטייה למטפיזיקה, אני מאמין שכשמישהו מתנהג בדרך מוסרית ורוחנית הוא משפיע אנרגיה חיובית על הסביבה מתוך מודעותו. סביר שהנפשות מאוחדות בכוח אחד.

למעלה