מצחיק

shaycohen2

New member
אתה מתקשה להבין טיעונים חדשים

אתה לא דיברת על שינוי החוק- אני דיברתי על זה. אני חושב אחרת ממך - מה לא ברור?
אני טוען שכל עוד יש קואליציה שמחוקקת חוקים פרסונאליים מותר גם לאופוזיציה להשתמש בהם, כשזה פועל לטובתה.
אתה חושב אחרת - זכותך. בוא נסכים לא להסכים.

dvir831

New member
באמת רצוי שתחזור למוטב!!! ומהר!

על מה אתה מדבר?! מפלגה של מושחתים? של פליטים?? גנבו קולות מקדימה???!!! וואלק קדימה "הרוויחה" זאת ביושר כאשר ראש המפלגה שאול מופז הוא סוג של אהוד ברק מספר 2 בא למפלגה להרוס אותה וללכת! חובות של מיליונים? אולי... מה גורם לך להרגיש שהשיבעה שעזבו הם הם האשמים בכך? אה...אולי בגלל..ש..אם... עזבו???!!!!! כמה צביעות יש בדברייך אין ספק שרואים שאכן אתה מזוהה עם מפלגה ז"ל שכמוה... לגיטימי מחשבותייך אך נסה להיות אמיתי אותנטי וכנה עם עצמך ולבדוק את העובדות ולהיות פר כלפי הכלל לפני שאתה פוצה פיך!

לדביר, עם איזו מפלגה אני מזוהה?

זה נראה כאילו שילמו לך להיות הדובר של יואל חסון וגברת שפיצר ושאר מחנה הפליטים,
כי העובדות מדברות אחרת,

לקדימה יש חובות של מיליונים שנוצרו בזמן שאלילתך ליבני הייתה מלכת קדימה, ליבני העינקה בונוס של מאות אלפי שקלים למנכ"ל המפלגה, (תשאל את ישראל חסון-זה עם השפם)
וכן אנשי ליבני גנבו מושבים שהיו שייכים לקדימה.
עם אנשי ליבני לטענתך והתנועה לטענתך כל כך מלאכים, בוא נבדוק אם הם יתקבלו לאגודה למען איכות השלטון ... (יש לי תחושת שלא)

dvir831

New member
אה חזרת למוטב?

חביביל'ה ממש ממש ממש לא טענתי לרגע כי המפלגה וחבריה הם נקיי כפיים בדיוק כשם שאני מודע לעובדה שמפלגתך (השד יודע מי הם, ליכוד? שמאל? מי שלא יהיה) אינם נקיי כפיים גם כן, כל מה שאני אומר הוא שאתה מטיח האשמות שלוחות רסן כנגד מפלגת התנועה וראשיה כאילו זה אתה ששילמו לו להתייצב בראש מערך ההתאבדות הפוליטית.
אני יודע איפה אני חי לעומתך ויודע ש"אנשים טובים באמצע הדרך" קשה עד בלתי אפשרי לראות היום אבל יחד עם זאת מודה ומתוודה כי אני מצדד בגברת ציפי ליבני מהסיבה הפשוטה שהיא אכן מאמינה בצדקת הדרך שלפי דעתי גם היא הנכונה היום והיא לומר לא! לסחטנות פוליטית ולנהל את מדינתינו באופן שקול יותר ממה שנוהלה עד עכשיו. בסדר אז אולי גם לה יש אגו אולי גם לה יש מגרעות ואתה לא?.... אני? מנהל הפורום? יש מישהו שאתה מכיר ללא מגרעות? כי אני לא! כשם שאצבעות גופנו לא שוות כך אנחנו בני האדם לא שווים ודומים אחד לשני ובאיזשהו מקום זה הבעיה הגדולה שלנו כשם שהפתגם 5 יהודים עשר דעות ביום שיהיה בינינו אחדות הבנה ואווחה אזי אולי לא נצטרך אינספור מפלגות ונסתפק בגג 2 כמו ימים ימימה...

הגברת ליבני

היא מייצגת את הפוליטיקה המכוערת, היא פוליטיקאית סוג ג

היא הפסידה, ועכשיו במקום לתמוך בקדימה פותחת את קדימה 2,
היא מתייעצת עם אולמרט, וגם תמכה בחזרתו.
היא הכניסה את קדימה לחובות של מיליונים ואפילו לא אמרה סליחה,
והיא גם מאוד מאוד יהירה, זה יהיר להגיד שהיא מייצגת את התקווה לעם ישראל, ושהיא המשיח, זה יהיר להגיד שהיא יש לה פוטנציאל ממש להיות ראש ממשלה, מאיפה היא כל כך בטוחה בעצמה, היא תקבל בבחירות הבאות מעל 30 מושבים!?!
ואתה לעומת זאת דביר, חסר ביקורת, הכל בסדר מבחינתך.
מה הקשר לסחטנות החרדית, זה גם שקר, כי התנועה לא מצהירה על כך שהיא לא תשב בגועליציה עם המפלגות החרדיות.
יש לי מגרעות, אבל אני לא איש ציבור, וגם לא מתיימר להיות מלך המדינה.

shaycohen2

New member
האמת שאתה הוא זה שמצטייר כדובר מטעם

אתה מתכוון לתנועה לאיכות השלטון.
התנועה לאיכות השלטון היא גוף א-פוליטי ולכן מעצם הגדרתה היא לא המקום לפוליטיקאים מכהנים.
אתה זורק כל מיני ביטויים וטיעונים מבלי להבין אותם בכלל.

גם אם ליבני

לא הייתה פוליטיקאית מכהנת, התנועה לאיכות השלטון
לא תריע לה ולא תהלל אותה לעולם,
אני לא חבר של אולמרט, אני לא הייתי חבר של אולמרט, וגם בחיים לא אהיה חבר של אולמרט,

זה או אולמרט או מדינת ישראל היפה.

dvir831

New member
תקשיב יסמארט שמקווה להחזיר למוטב ובעצמו אינו

מוטב אלא "למוטב בלבד" של עצמך, נכון שציפי אינה אומרת עם מי היא תשב ועם מי לאו מהסיבה הפשוטה שהיא אינה עוד "סתם" פוליטיקאית וזה מראה על מעלותיה כי היא אינה פוסלת איש ודבר מהסיבה הפשוטה שהיא אדם עם ערכים שלא כן הפוסל במומו פוסל מה שמעיד כנראה על עצמך כי עד עכשיו פסלת את כל העולם ואישתו ולא נתת הזדמנות לאף אחד והכול בשם "ישראל היפה" אבל אני תוהה איזו יפה? של מי יפה? של אחד כמוך זעפני שממרר על הכול? איני פוסל איש ועובדה שלא פסלתי את ביבי עד אשר הגיע לשילטון והראה את יכולתיו הקפיטליסטיות ומדיניות ההפרטה שהוא דוגל בהם ושהראה לי או יותר נכון לא נתן לי לראות את האור בקצה המנהרה ובתור בחור שחי במדינתינו "היפה" שלא מאפשרת להתקיים בכבוד! לא לרכוש 4 קירות במחיר סביר ושפוי (בעוד שלחרדים לא בונים בתים! לא חדר! כי אם עיר!!!! שלמה!!! מדינה קטנה יש לנו עם בעיות של מדינה בסדר גודל של ארה"ב! מה לעשות ואם אתה רוצה לעשות את ארצך "יפה" "סאןשיין" אז תנשום עמוק, תיהיה פחות עצבן, תיהיה אדיב,נדיב,סבלני וסובלני ואו אז אולי תיתקל ב"מדינתך היפה" שכרגע קשה עד קשה מאוד לחיות בה כי העוגה לא מחולקת נכון כלל וכלל.

עלק לא פוסלת

היא תשב עם המפלגות הערביות בקואליציה?
ממתי מי שפוסל מפלגה, זה מראה על משהו רע?

רוב המפלגות פוסלות ישיבה עם המפלגות הערביות בקואליציה,

מרצ פוסלת ישיבה עם המפלגות הבית היהודי ועוצמה לישראל בקואליציה.

אז כדי שתראה סקרים ותשאל שאלות,
רוב הציבור הישראלי מעדיף קואליציה ללא המפלגות הדתיות, בניגוד לדעתך המלומדת ודעתה של אלילתך ציפורה שפיצר פוליטקאית סוג ד,
ורוב הציבור הישראלי לא ממש טיפש ולא פוסל במומו פסול, הוא פשוט לא פראייר.
להגיד שאנחנו נעשה כלכלה טובה וחברה טובה מצד אחת ומצד שני אין לנו בעיה לשבת עם המפלגות הדתיות בקואליציה, זה שקר וכזב, כי לא ניתן לייצר כלכלה תקינה ואיכותית כשמפלגות דתיות נמצאות בקואליציה.
אתה לא פוסל איש, אבל פוסל את ביבי? תגיד אתה קורא את מה שאתה כותב?!
כן, ממש ליבני והתנועה, יחלקו את העוגה כמו שצריך והם שיצילו את עם ישראל,
הרי אם ליבני הייתה מקימה גועליציה עם המפלגות החרדיות, היא הייתה מתרצת את זה, "לא היה לי בררה ולתת שוחד לש"ס ולשבת איתם בקואליציה כי הייתי חייבת לבלום את ביבי"...

dvir831

New member
תקשיב אתה אטרקציה לפורום
)))))

מה לא הבנת בשורה שרשמתי שלא פסלתי את ביבי מלכתחילה עד אשר עבר 4 שנים שאכלנו ממנו מרור וכעת אני פוסל אותו כ מ ו ע מ דדדד!
ונכון אני אדם מסורתי אמנם אבל גם אני לא מעוניין בקואליציה עם חרדים, למה? שידאגו להעמיק את הקרע בין 2 החברות? וכן עצוב לומר אבל 2 חברות שונות!!!
למה הם טובים חוץ מלעשות הכול כדי להסית תקציבים למגזר שלהם? ושלא תבין לא נכון (אה בעצם אתה מבין מה בא לך,אבל בכל זאת) אני מעריך אותם שהם מלוכדים ודואגים לאינטרסים של בוחריהם רק אצלינו הפילוג הוא כזה שגם שבוחרים במפלגה והיא עולה לשילטון אין לה מספיק כוח והיא בוגדת בנבחריה.
ולא אמרתי שלבני "תציל את ישראל" ו"תחלק את העוגה שווה" מהסיבה הפשוטה ש...ראית פעם עוגה שמחולקת שווה עם כל הדיוק שבעולם?? נכון...גם אני לא ומה לעשות כל משרד עם בעיותיו ובסדר גודל תקציבי לו הוא זקוק לפתור אותה. ולהציל את ישראל...?....אלוהים יודע מי יעשה זאת.
וליבני לא תמהר לעשות קואליציה עם החרדים לפחות לפי פעם שעברה שלה אני מאמין שהיא ממשיכה באמונת וצדקת דרכה וחכמה בשביל לא לעשות זאת ואתה יודע מה? אם היא תעשה זאת אזי היא לא טובה יותר מכל הפוליטיקאים האחרים. היא לא מחפשת "כסא" לחמם.
ולסיכום - מה אגיד לך..?... דור פוליטיקאים חדש רענן עם סטייל של פעם (ראה ערך - מנחם בגין) לא מאמין שקיים ואם כן אז זה בה פעם בכמה דורות ואיך שאני רואה עכשיו אנו לא בדור הנכון :)

תקשיב אני נהנה להוכיח לך שאתה (לא) צודק

היא לא תעשה קואליציה עם החרדים אז ההיא תעשה גועליציה עם המפלגות הדתיות,

סטייל זה סגנון לא?

shaycohen2

New member
הביקורת שלך מופנית לכיוון הלא נכון

למה אתה מבקר את לבני על כך שלדעתך היא עשויה להקים קואליציה עם החרדים?
לבני כבר הוכיחה בעבר שהיא לא נכנעת לדרישות החרדים, גמ במחיר ויתור על האפשרות להקים ממשלה (לאחר התפטרות אולמרט, כשהייתה לה הזדמנות להרכיב קואליציה ולהתמנות לראשות הממשלה).
לעומת זאת, ביבי רואה את החרדים כשותפיו הטבעיים ולא מוותר עליהם באף קואליציה (גם כשהייתה לו קואליציית ענק עם קדימה בראשות מופז, פחד להרגיז את החרדים וויתר על חקיקת תחליף לחוק טל).
הביקורת שלך מופנית לכיוון הלא נכון!
באיזו מפלגה אתה תומך, אם יורשה לי לשאול?
ולמה אתה חוזר כל הזמן לאולמרט? אולמרט לא חבר התנועה. הוא עדיין חבר קדימה ואף ייעץ לוועדה המסדרת שלה. נכון שציפי לבני אמרה שאם היה מתמודד היא לא הייתה מתמודדת כי עמדותיהם דומות. אך מכאן ועד לייחוס הבעיות המשפטיות והמוסריות של אולמרט ללבני הדרך ארוכה.

היא לא עשויה,

היא תקים,
אני מתנגד לסגידה לליבני,
אפילו אם מנחם בגין או בן גוריון היו קיימים היום, והיו פותחים מפלגה משל עצמם, רק כי הם התקווה והם והם והם והם.... אז לא הייתי בוחר באותה מפלגה, כי זה מגוחך בעיניי, וליבני הזאת לא מתקרבת לקרסוליים של בגין או בן גוריון....
למעשה היה ראש ממשלה מאוד מוצלח ששמו לוי אשכול, ועוד כמה מיועדים שכנראה היו יכולים להיות מוצלחים כמו יגאל אלון או משה שרת.
דיי כבר עם המנטרה הזאת שאתם חופרים עליה, דיי כבר חפרתם את מכתש רמון 2 , דיי כבר לקשקש בזנב על כך שליבני לא נכנעה לחרדים...
ושוב, אם היא לא נכנעה, בפעם הבאה שהתנועה תיקח את השלטון, ליבני תיכנסי עם המפלגות החרדיות לגועליציה, ואם לא איתם, אז עם המפלגות הדתיות....
אתם חופרים פשוט ברמות על ביבי שרואה בהם את שותפים עם החרדים, זה קודח במוח, זה עושה לי צרבת...
כנראה שאתמוך במפלגת עם שלם.
אולמרט רעיונית הוא אבי אבות התנועה שלכם, הוא המשיח שלכם, ליבני וכל קדימה ואתם סוגדים לפסל הזהב ששמו אולמרט (גם ידיעות אחרונות סוגדים לו וחלק גדול מהתקשורת)...
אולמרט והתנועה זה שמות נרדפים, ליבני משתחווה לאולמרט...

shaycohen2

New member
מצאתי דברים שאנחנו יכולים להסכים עליהם

לוי אשכול באמת היה ראש ממשלה מוצלח.
עם שלם היא גם בחירה לגיטימית. לדעתי רוב המצביעים שלה הם מגוש המרכז. דרך אגב, הוקמה ע"י אמסלם שגם פרש ממפלגתו המקורית והקים מפלגה משל עצמו :) (אין לי שום ביקורת על כך).
אולמרט הוא לא המשיח שלי, אני לא מקבל את הטענה שאולמרט והתנועה הם שמות נרדפים, הסברתי לך למה. על זה אנחנו כנראה כבר לא נסכים.

שוב פעם

בשביל לפגוע בש"ס או בקדימה זה מצווה, אפילו אם זאת גנבת מושבים...

אבל בלי קשר, הרב אמסלם, יכול להיות גנב מנדט, אבל זה הפרט השולי, כי הוא ערק למפלגה אחרת, מתוך מקום ערכי מוסרי ועקרוני,
לאו דווקא כי הוא חייב את הכיסע...
אתם סוגדים לאולמרט...

dvir831

New member
תקשיב שי, האדם הזה חסר תקנה אין הגיון בדבריו

בוא תעבור הלאה לאנשים אחרים הוא מקדש ומצדיק את אמסלם בגלל "עריקותו למען ובשם המוסריות" אבל ציפי שעשתה זאת זה לא בסדר. חבל על הזמן אני עובר
לגולש/ חבר פורום הבא תהנו לכם :)

shaycohen2

New member
אתה צודק, דביר

תודה שהארת את תשומת ליבי.
זה באמת כבר נהיה מוגזם.

mr dish

New member
אכן - יחי ההבדל התהומי בגינו ערקו שני אלה !!!

מי שלא רואה את ההבדל הזועק הזה, לא רק מרמה את אלה אליו הוא פונה בתחינה שיבחרו בו. הוא מרמה בעיקר את עצמו...

הבוקר הקאתי כל שעות הדיווחים בחדשות, משיא הקבס שהעלה בכיבתי העריק הלוזר והשקרן, מאחז העיניים ודברן אינסופי, מיצנץ, בתוקפו את כשלונה של הממשלה בטיפולה בעניים...

מה לדגנרל העריק הזה ולנושאי חברה? ממתי?

אין לכן סייג לחוצפה ולגועל הנפש, פוליטיקה מחליאה ושקרית. זה מה שיש לתנועה המגונה שלכם להציע...

למעלה