מראות מהטיול המשפחתי האחרון שלנו!!!

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
../images/Emo51.gif על העדכון../images/Emo70.gif

קו 252 הוא כיום קו בוקר מעכו לחיפה
לכרמיאל מגיע קו 262.
על העדכון

mister K

New member
באחת השכונות הישנות בכרמיאל

על העדכון
באחת השכונות הישנות בכרמיאל
עוד עומד שלט הכוונה של אגד שעליו רשום קו 252. הקו לכרמיאל לא נושא כבר שנים את המספר הזה. כשאני עברתי לגור באזור בשנת 1992, זה כבר היה קו 262.

אלון 58

New member
"אורח" על התואי הישן...

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
"אורח" על התואי הישן...
של מסילת-הברזל בראש-הנקרה.

אלון 58

New member
../images/Emo32.gif:בדרך הביתה ביום רביעי...,

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
:בדרך הביתה ביום רביעי...,
עומס-תנועה כבד בכביש נחל-עירון בכיוון צפון-מזרח,ובאורך שבין 5 ל-10 ק"מ עד צומת-מגידו.

אלון 58

New member
צומת-גלילות(מערב)...:

צומת-גלילות(מערב)...:
מישהו יודע מה אילו העמודים הללו
זה אמור להיות גשר כלשהו?

אלון 58

New member
עד כאן,שבוע טוב לכולם-------------!

עד כאן,שבוע טוב לכולם-------------!

מצב
הנושא נעול.
למעלה