מראות מהטיול המשפחתי האחרון שלנו!!!

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----

אלון 58

New member
מונית סקודה-אוקטביה בחניית כביש 6

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
מונית סקודה-אוקטביה בחניית כביש 6

אלון 58

New member
מונית-שרות באותו המקום

מונית-שרות באותו המקום

אלון 58

New member
עומס בעליה לכרמל בחיפה(פרויד)

עומס בעליה לכרמל בחיפה(פרויד)

אלון 58

New member
"נוף רכבתי" מחוף דדו-דרום

"נוף רכבתי" מחוף דדו-דרום

אלון 58

New member
קו 500 סמוך לצומת-עמיעד

קו 500 סמוך לצומת-עמיעד

אלון 58

New member
מישהו מחק לי את התמונה?

מישהו מחק לי את התמונה?
והערה נוספת:ראיתי הודעה ממישהו שרמז על צלום בזמן נסיעה!לא ולא!!הייתי בשיירה שהתקדמה לאט לכיוון הצומת,לא היה מאחורי אף רכב,המשכתי עוד רגע בעצירה,צלמתי את האוטובוס,ואז המשכתי,לא בזמן נהיגה

מהתמונה עלה חשש כי היא צולמה בעת

מישהו מחק לי את התמונה?
והערה נוספת:ראיתי הודעה ממישהו שרמז על צלום בזמן נסיעה!לא ולא!!הייתי בשיירה שהתקדמה לאט לכיוון הצומת,לא היה מאחורי אף רכב,המשכתי עוד רגע בעצירה,צלמתי את האוטובוס,ואז המשכתי,לא בזמן נהיגה
נהיגה. אין לנו אפשרות לדעת מה קורה, ומדוע ובפורום אסור להעלות תמונות בהן נראה כי התמונה צולמה בעת נהיגה.

אלון 58

New member
אם זה היה בנסיעה...,

נהיגה. אין לנו אפשרות לדעת מה קורה, ומדוע ובפורום אסור להעלות תמונות בהן נראה כי התמונה צולמה בעת נהיגה.
אם זה היה בנסיעה...,
התמונה היתה מטושטשת,היא יצאה די ברורה עקב כך שזה היה בעצירה מוחלטת.

כאשר התמונה מצולמת מנתיב נסיעה

אם זה היה בנסיעה...,
התמונה היתה מטושטשת,היא יצאה די ברורה עקב כך שזה היה בעצירה מוחלטת.
בכביש, מאחורי ההגה, עולה מיד חשד כי התמונה צולמה בעת נהיגה. אפשר לכוון פוקוס כך שהתמונות לא תצאנה מטושטשות, זו לא בעיה. ע"מ למנוע אי-נעימות, התמונה נמחקה ואני מאוד מבקש פשוט לא לצלם תמונות מאחורי ההגה. לא ממש קשה, ובמיוחד לא שווה את הטרחה שבצילום... בעבר היה מקרה בו נחסם גולש שצילם ללא הרף תמונות מאחורי ההגה.

אלון 58

New member
במצלמה שלי אין אפשרות כזו!

בכביש, מאחורי ההגה, עולה מיד חשד כי התמונה צולמה בעת נהיגה. אפשר לכוון פוקוס כך שהתמונות לא תצאנה מטושטשות, זו לא בעיה. ע"מ למנוע אי-נעימות, התמונה נמחקה ואני מאוד מבקש פשוט לא לצלם תמונות מאחורי ההגה. לא ממש קשה, ובמיוחד לא שווה את הטרחה שבצילום... בעבר היה מקרה בו נחסם גולש שצילם ללא הרף תמונות מאחורי ההגה.
במצלמה שלי אין אפשרות כזו!

כן כן !! בזמן נהיגה כמו שאתה כותב..

מישהו מחק לי את התמונה?
עמידה בנתיב נסיעה כאשר אתה מאחורי ההגה והמנוע עובד נקראת נהיגה, מה עוד שאתה כותב שהמשכת לעמוד כאשר השיירה התקדמה ולא היה אף אחד מאחוריך סכנת יותר את היושבים בכלי רכבך. רוצה לצלם עמוד בשול הדרך וצלם או תן לבני משפחתך לצלם !

אלון 58

New member
זה היה מספיק זריז...,

עמידה בנתיב נסיעה כאשר אתה מאחורי ההגה והמנוע עובד נקראת נהיגה, מה עוד שאתה כותב שהמשכת לעמוד כאשר השיירה התקדמה ולא היה אף אחד מאחוריך סכנת יותר את היושבים בכלי רכבך. רוצה לצלם עמוד בשול הדרך וצלם או תן לבני משפחתך לצלם !
זה היה מספיק זריז...,
לא הפריע לאף-אחד,שניות בודדות,כי הטור התקדם לאט מאד לכיוון צומת-עמיעד,ובמקרים אחרים בהמשך בנסיעה רגילה באמת רעיתי או בתי צלמו מתוך ה-
.

אם היית נהג באגד והיה רואה אותך

זה היה מספיק זריז...,
לא הפריע לאף-אחד,שניות בודדות,כי הטור התקדם לאט מאד לכיוון צומת-עמיעד,ובמקרים אחרים בהמשך בנסיעה רגילה באמת רעיתי או בתי צלמו מתוך ה-
.
אם היית נהג באגד והיה רואה אותך
מבקר, היית משלם הרבה שעות עבודה מהמשכורת...

אתה לא תאמין על מה הם יכולים לתת

זה בטוח,יש לי אמנם רשיון...,
אבל אני "זקן" מדי עבורם
.
דוחות. עמידה עם מנוע פועל בתוך חניון אגד, בלם יד משוך וההילוך משולב לסרק. הנהג מדבר בטלפון בהפסקה על כיסאו... מיד אח"כ הוא מקבל דו"ח מהמבקר...

אלון 58

New member
ידוע חברות תח"צ זה משאבת-כסף...

דוחות. עמידה עם מנוע פועל בתוך חניון אגד, בלם יד משוך וההילוך משולב לסרק. הנהג מדבר בטלפון בהפסקה על כיסאו... מיד אח"כ הוא מקבל דו"ח מהמבקר...
ידוע חברות תח"צ זה משאבת-כסף...
מהנהגים וממשכורותיהם,מחפשים כל סיבה שם,מספרים שגם במטרודן בבאר-שבע זה כך...!

מצב
הנושא נעול.
למעלה