מראות מהטיול המשפחתי האחרון שלנו!!!

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
אני מכיר רק איש (בעצם ילד) אחד

אנו מדברים על אותם אנשים?
אני מכיר רק איש (בעצם ילד) אחד
שדיבר שטויות על המכונה הזאת כמו על כל המאנים של חיפה. דווקא המכונה הזאת היא מסדרה של מטוסים.

אלון 58

New member
../images/Emo18.gif,../images/Emo131.gif!

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
,
!

אלון 58

New member
אם זהית,אז כל הכבוד!

המורה נהיגה הוא
בן ציון משה(בנצי) האיש והאגדה. מורה קפדן .ההופעה של התלמיד גם חשובה לו. שונא מעשנים. ולאחרונה פתח מכללה לתחבורה בביה"ס לנהיגה של אגד חיפה. על האוטו הזה עשיתי טסט.
אם זהית,אז כל הכבוד!

אלון 58

New member
ואילו אני למדתי ועברתי טסט על זה!

המורה נהיגה הוא
בן ציון משה(בנצי) האיש והאגדה. מורה קפדן .ההופעה של התלמיד גם חשובה לו. שונא מעשנים. ולאחרונה פתח מכללה לתחבורה בביה"ס לנהיגה של אגד חיפה. על האוטו הזה עשיתי טסט.
ואילו אני למדתי ועברתי טסט על זה!

אלון 58

New member
השכונתית המפורסמת של אגד חיפה

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----

אלון 58

New member
זכותך המלאה לאהוב או לשנוא...,

אני לא סובל את הדגם הוא פשוט מכוער
זכותך המלאה לאהוב או לשנוא...,
ההתרשמות הראשונית ממבט לפנים הרכב,שזה כלי-רכב נוח יחסית כרכב-צבורי שכונתי,מעניין מה חושבים על זה אלו שמשתמשים בזה בחיפה.

orensaab

New member
איך נשמע זמזם הרוורס בצפרדליטו ?

איך נשמע זמזם הרוורס בצפרדליטו ?
קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...קוואק...

מצב
הנושא נעול.
למעלה