מראות מהטיול המשפחתי האחרון שלנו!!!

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
מתאים לי כרכב כלל משפחתי...,

מבחינתי זה סתם רכב מסחרי משופצר.
אם היה מספיק
לזה,ואם היה מותר לאדם פרטי לרכשו על שמו.

mister K

New member
ולמה שיהיה אסור?

אם היה מספיק
לזה,ואם היה מותר לאדם פרטי לרכשו על שמו.
ולמה שיהיה אסור?
אני לא חושב שיש הגבלה כלשהי לאדם פרטי לרכוש רכב כזה. יש גם אנשים פרטיים שרוכשים אוטובוסים. כסף זו כבר בעייה אחרת...

אלון 58

New member
עד כמה שידוע לי...,

ולמה שיהיה אסור?
אני לא חושב שיש הגבלה כלשהי לאדם פרטי לרכוש רכב כזה. יש גם אנשים פרטיים שרוכשים אוטובוסים. כסף זו כבר בעייה אחרת...
עד כמה שידוע לי...,
רכב הרשום כאוטובוס או אצ"ז לא ירשם ברשיונו על-שם רוכש פרטי,אלא בבעלות חברת-הסעות מוכרת וחוקית,שיש לה קצין-בטיחות בתעבורה(אלא אם כן זה השתנה במשך השנים,אני לא מעודכן),ועל הרכב צריך להיות לוגו של החברה,שגם על זה צריך לשלם כסף.

אלון 58

New member
"קו 000" לאוניברסיטת-חיפה?../images/Emo6.gif

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
"קו 000" לאוניברסיטת-חיפה?

ו-
-רבה למר שמואל וולף,שהקדיש לי שם מזמנו וטייל עמי במרכז-הכרמל,והצלומים כאן הם רק חלק ממה שעשינו שם,ממש מבחר ממצה.

מערכת השילוט ה"מצויינת" של אגד

"קו 000" לאוניברסיטת-חיפה?

ו-
-רבה למר שמואל וולף,שהקדיש לי שם מזמנו וטייל עמי במרכז-הכרמל,והצלומים כאן הם רק חלק ממה שעשינו שם,ממש מבחר ממצה.
השילוט מחובר למכשיר הכירטוס, ומקבל ממנו את המידע. כל כמה דקות/עשרות שניות, כאשר מתחלף השילוט, מופיע 000...

yaser21386

New member
זו תופעה חדשה אנדי ..

השילוט מחובר למכשיר הכירטוס, ומקבל ממנו את המידע. כל כמה דקות/עשרות שניות, כאשר מתחלף השילוט, מופיע 000...
זו תופעה חדשה אנדי ..
האמת שרק בחודשיים - שלושה האחרונים נתקלתי בכמה אוטובוסים שמערכת השילוט שלהם איבדה את העשטונות.

חריש

New member
וזו הסיבה לכיתוב הלא הגיוני בעליל?

למשל, קו 33, היום בצהריים: מסך ראשון: חיפה מר. כרמל מסך שני: דרך חיפה מה, באמת? הוא נוסע למרכז הכרמל דרך חיפה? לא עוברים בירושלים? הגיע הזמן שישקיעו קצת יותר מחשבה במה שהם כותבים בשילוט, או שלא יכתבו בכלל, כי זה נראה ממש מטומטם.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif דוגמא שעולה לי היא קו 2 בכפ"ס.

למשל, קו 33, היום בצהריים: מסך ראשון: חיפה מר. כרמל מסך שני: דרך חיפה מה, באמת? הוא נוסע למרכז הכרמל דרך חיפה? לא עוברים בירושלים? הגיע הזמן שישקיעו קצת יותר מחשבה במה שהם כותבים בשילוט, או שלא יכתבו בכלל, כי זה נראה ממש מטומטם.
דוגמא שעולה לי היא קו 2 בכפ"ס.
כתוב בשילוט "קפלן" או "עליה", שזה טוב ויפה. כאשר השילוט מתחלף כתוב "דרך איזור התעשיה", שזה נכון וזה טוב ויפה. חבל, שלא כתוב גם בשילוט המתחלף "דרך תחנת הרכבת" - זה היה עוד יותר טוב.

אלון 58

New member
מסחריים "תפסו" את מפרץ-התחנה../images/Emo46.gif

שהינו השבוע בחיפה ובגליל,אפתח כאן שרשור עם מבחר מתוך מה שצולם שם,במקומות שונים,עקב קוצר זמן ומאחר ואני אמור עוד מעט לצאת לעבודת מוצאי-חג/שבת,אתחיל במשהו עכשו,וההמשך יבוא בלילה או מחר,אז קדימה-----
מסחריים "תפסו" את מפרץ-התחנה

אלון 58

New member
../images/Emo32.gif:פינגווינים+רכבת

:פינגווינים+רכבת
הפארק-חי בקרית-מוצקין,הפינה של הפינגווינים,הגדר שם גובלת במסילת-הברזל בקטע שבין תחנת קרית-מוצקין לעכו,אז כך זה "נתפס".

אלון 58

New member
86-782-01 בקו 251 בעכו...,

86-782-01 בקו 251 בעכו...,
צלום:מרינה,לפי בקשתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה