משהוא מגניב

גל סופר

New member
מטאפורה? כנראה שה"מטאפורה" שלך לא הייתה

קשורה למציאות בשום דרך. אני לא נגד רמות שונות, אני נגד הנפצות. האם אני ברור יותר כעת?

גל סופר

New member
אני מקבל את הדברים שאתה אומר ולכן

לא טוען שיש להרחיק כל גולש, אלא כאלו שמפרסמים הרבה "כלום" באופן שיטתי.

fire snake

New member
../images/Emo1.gifגל-לא בסמכותך להרחיק גולשים המתנהגים

בהתאם לכללי הגנון של תפוז. בעצם גם לא בסמכותי. הפורום הוא מה שהוא, ולא כפי שאתה מדמה. אתה יכול להעכיר את האווירה בקיטוריך, או לנסות למרר להם את החיים - או להתעלם מדיונים שאינם לטעמך ולהשתתף באלה שלטעמך. אני מבקשת יפה: אל נא תעכיר לנו את האווירה! תודה.

גל סופר

New member
את חייבת להשתלט על התגובות שלך

ברובן את פשוט לא עונה לעניין וללא שום קשר אמיתי.

fire snake

New member
האם עלי לפתוח הודע חדשה כדי שתתייחס עניינית

ולא הקשרית? (ואז כמנהלת יהיה עלי לשרשר אותו לשרשור קיים כדי לחסוך מקום...)
מה אומר.... ככה זה כשאני בשליטה. כשאני לא בשליטה עדיף לא לפגוש אותי.
טוב, הגדר "הנפצות"? איך שלא תגדיר - אין חוק תפוזי נגד הנפצות. להיפך! כמה שיותר הנפצות, יותר כניסות! שזה המטבע הקשה שתפוז סוחר בו (אם הבנתי נכון
חזור שנית: אין איסור על הנפצות (כולל זו שלך עכשיו, אם היא נכנסת להגדרה ואם לא
) כך שאתה יכול להמשיך לנג'ס, אבל את מטרתך לא תשיג, את האמת לא תשרת, ולא את הצדק. גלה סובלנות או המאס את עצמך - איך שתבחר.

גל סופר

New member
מלחמת הכמות מול האיכות

אם כמנהלת את מעדיפה באופן גורף כמות על איכות (ולמעשה מעדיפה בדיות-לב על פני דברים הנכתבים עם סימוכין ראויים)- הרי שהפורום יראה בהתאם. ואני לתומי חשבתי שהמטרה של מנהל היא להצעיד את הפורום למקום של איכות. אני לא מתכוון להגדיר הנפצות כי אינני עוסק בהגדרות. אני כבר כתבתי כמה פעמים מדוע דבריו של דוד מפוברקים, חסרי תועלת וכוזבים ועם כל זאת את מעדיפה להתעלם. שיבושם לך. אבל קצת כבוד לאמת- זו לא אומנות המאגיה. זו אומנות הפנטזיה, היצירה והשטויות. אני לא רוצה להיות בוטה ולומר אומנות השקר, אבל אני לא חושב שזה רחוק משם. כל הכבוד לך! הגדרת באופן אמיץ את המטרה שלך כמנהלת פורום: כמה שיותר הנפצות, יותר כניסות! אני תוהה כמה משתמשים פוטנציאליים הרחקת בגלל המשפט הזה.

fire snake

New member
שמענו את הצהרתך האמיצה, הפנמנו - האם מוצה?

אתה רוצה פורום אליטיסטי. אני גננת שלא מפלה בין ילדי קסם, לא משנה מאיזה שכונה הם באים. בוא נסכים לא להסכים, ובפעם הבאה שתתפנה משרת הניהול - נסה את מזלך. עד אז, החלף נושא בבקשה. אני גננת סבלנית, אבל די.

גל סופר

New member
לא רציתי לנהל פה מלכתחילה

וגם הצהרתי על כך, אז תמנעי מרמזים שאת התגובות שלי את מקבלת משום שאינני מנהל את הפורום. שני את שם הפורום ל"ילדי הקסם" או "הגן של fire snake", ואני מבטיח שלא להפריע לך. כל עוד הפורום הזה הוא "אומנות המאגיה", הביקורת שלי בהחלט במקום כי השרשורים של דוד היחיד אינם קשורים אפילו במקצת למאגיה. אומנות כן- מאגיה לא.

fire snake

New member
../images/Emo88.gifהביקורת במקום - ההצפה לא

(אני נמצאת בעיצומה של קריאת מסמכים עם חוקי תפוז וכאלה) הידעת? הצפה היא עבירה שאפשר להשעות גולש בגללה. אז בוא לא ניסחף! המממ... הגן של פייר סנייק? האמת שמתאים לי יותר לנהל אקדמיה גבוהה לכישוף ולמחול, אבל הלקוחות שמגיעים... עובדים עם מה שיש.
(ואל תזלזל בילדי קסם!) ( כולל את עצמך) ( נכון הארי פוטר? נכון החברה שלו הג'ינג'ית הדם-בוצית, מה שמה?) (את שם הפורום אשנה בקרוב ל"אמנות המאגיה הבלונדינית"
) (זה בעניין כישופי ה-glamour שבזכותם הצליחו כוכבות קולנוע בלונדיניות - למעשה שחורדיניות - ופצחו בקריירה מופלאה!
)

גל סופר

New member
איזו הצפה? דיון ארוך לא מוגדר כהצפה

ואני מציע לך לעיין היטב בחוקי תפוז לפני שתנפנפי בהם מולי. ניהלתי פורום בתפוז במשך מס' שנים, תגובות במסגרת דיון לעולם לא יחשבו להצפה. אבל התגובות הלא ענייניות שלך והציניות המוגזמת... היא כשלעצמה נושא מרתק לדיון- עד כמה מנהל פורום יכול להזיק לפורום אותו הוא מנהל.

fire snake

New member
../images/Emo88.gif../images/Emo88.gifכאן נמחקו הודעות-מצורף לחש קסם

בדוק ומנוסה עבור הבריונים בגן: שוֹלֶם שוֹלֶם לְעוֹלָם בְּרוֹגֶּז בְּרוֹגֶּז אַף פַּעַם חֲבֵרִים טוֹביִם נִהְיֶה לֹא נַרְבִּיץ וְלֹא נַכֵּה!

angelexpress

New member
פייר סנייק ראי הוזהרת!...

אם עד מחר את לא מסירה את התגובות של גל עליי, ראי את הפורום הזה כפורום ששייך לעבר!! זו אזהרה אחרונה. אל תתגרי בי.

angelexpress

New member
למחוק את התגגובות שלי ולהשאיר את שלו?

תני לי יומיים ואני מכחיד תפורום. יש לי 750 ניקים כפי שהסברתי לך ולא תהיה לי בעיה להכחיד כול פורום בתפוז. את רוצה בפורום הזה טרור? את תקבלי טרור ועוד איזה.

גל סופר

New member
יצא המרצע מן השק ../images/Emo13.gif

כמו שאמרתי חברים יקרים, כך קרה. I rest my case

fire snake

New member
../images/Emo243.gifלא מוחקת-זו הזדמנות בשבילך להתנצל

ולקחת את הדברים בחזרה. אם לא, זה יישאר לדראון עולם.

למעלה