משהוא מגניב

משהוא מגניב

הלכתי לשוטט בארכיון כדי למצוא את המאמרים של בליעל , ואז להפתעתי יש ארכיון אחר לא מה ששקדתי וקראתי לפני כמה חודשים , ויש שם גם כתבים שלי מגילגולים קודמים , דהיינו מאז עליית לשמיים ונולדתי מספר פעמיים , והפלא שגם אז הייתי דוד היחיד וגם דוד999 שזה שני גילגולים באותו שדה ארכיוני . התפלאתי שקראתי לראשונה בגילגול זה את הארכיון שלא היתה המנהלת צילה שיר אל . ואילו אתה בארכיון יש אותה . אז כנראה הגעתי ליישוב הדברים , ויש לי פרספקטיבה של עוד מספר גילגולים מאז . מאוד מיסתורי כל העניין הזה , אולי יש ניסיון של יישור קו בין הגילגולים ולכן כל התשובות המתחכמות של כל מיני שקראו מארכיונים אחירים והציגו דברים פה כשלהם . וניתקלתי הרבה בהפוכות הללו , שזה גניבת דעת של קניין רוחני של דברים שכתבתי . מעניין לדעת כמה ארכיונים יש , בסרט העוקב שלי עכשיו כבר נתקלתי ב-2 , ואני זוכר שיש יותר , זכור לי גילגול עם ארכיון עם 3000 דפים בו , ועוד ארכיון עם 1500 דפים בקירוב , ועוד ארכיונים עפ גדלים קטנים יותר . ומכיוון שהדטה לא נמחק ונשמר , ורק מציגים לנו תמונה חד ערכית דהיינו את הארכיון הנוכחי . האם גניבת דברים שכתבי בארכיונים נוספים והצגתם לעומתי ע"י כותבים אחירים היא שיטה ? יעני יש פה חירטוט עלי ברמות גבוהות . סתם הגיג לשיתוף . דוד

RainBird

New member
לא ענית לשאלתי. לא שאתה חייב כמובן, אבל זה סוג של עבודה עם תקשורת.

fire snake

New member
דוד, שים לב: אתה עושה את זה בכוונה!

אתה מסרב להתבטא בצורה חד משמעית. כתוצאה מכך - אי אפשר להבין אותך. אל תתלונן. האם בעלילוּת ראית ארכיונים נוספים? "גלגולים" זה ניקים קודמים? מי זו צילה הזו? איזה קניין רוחני? למה יהיה שגוי מצדך להבהיר על מה אתה מדבר? לא מנומס! הבהר או שחרר.

לתומי ואיך שאני נתקל בעניין

זה מצב נתון ביש , אני זוכר גילגולים קודמים , עם עוד ארכיונים , והשינוי בין מה שקראתי לפני מספר חודשים את כל הארכיון לבין הארכיון שאני רואה עכשיו הוא שונה , ולדידי מצב נתון שאני נתקל בו , לעסוק בספקולציות למה ,זה לא לעניין . וצילה הנ"ל היתה מנהלת הפורום בהתחלה . ולדידי הייתי ברור בפעם הראשונה . ועכשיו לפני שיהיה קצר תקשורתי ורדיפה סתמית אחרי , אפילו לא מבין מה האשמה שאני עושה בכוונה , השתדלתי להיות הכי מדוייק ותמציתי . לתת לזה פרשנות אם זה מיסטי או מציאות וכו' , זה להכניס הגדרות שלא נוח לי איתם , כי תפישת הקיום שלי שונה , ולא בא לי להיכנס לזה בעת הזאת , זה מאוד מסובך . מקווה שבהמשך אם אני קצת לא מובן למישהוא לא ינסו לנשוך אותי כראקציה . דוד

הספקולציה שלי לעניין היא

יש כאלה עם טכנולוגיה , שיכולים להעלות כמו במחשב את המחשבות שלך שניה אחרי שחשבת אותם , ואז להעמיד אותך בכאילו סיטואציה זהה , ולהאשים אותך במחשבותיך הפנימיות . ולתת לאחירים שיכתבו את דעתך כאילו שלהם . זה קשור לקבוצה אמריקנית שעובדת בשביל השטן ולמוסד. זאת הספקולציה שלי . דוד

fire snake

New member
אתה מתכוון שיש לך זכרונות סותרים מהמציאות?

אתה זוכר שראית ארכיון בגרסה מסוימת, נכנסת שנית וראית גרסה שונה? המשתמשים שציינת = דויד האחד, דויד999 - הם משתמשים אמיתיים שלך? האם ייתכן תיאורטית שמישהו (פורץ?) ערך את הארכיון? ..."ולהאשים אותך במחשבותיך הפנימיות . ולתת לאחירים שיכתבו את דעתך כאילו שלהם ." - כך הופיעו הדברים בגרסה השנייה שראית? הודעות חתומות ע"י משתמשים אחרים המוסרות את דעותיך כאילו הן שלהם? האם ייתכן שכל הבעייה היא במסגרת טעויות זיכרון? כתבו לך הודעות שלא שמת לב אליהן, וכעבור זמן הן נראות כ"האשמה במשבותיך הפנימיות"? (אני בודקת אתך את כל האפשרויות, כדי לשלול את השגויות ולהישאר עם האחרות) האם הספקולציה שלך מתבססת על הודעתי בפורום אחר, http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1368&MessageId=153521131 או שנתקלת בזה קודם?ואם כן איפה? בהודעתי (ר קישור למעלה) ציטטתי את ספרו של ג'יימס קסבולד (מיכאל פרינס) המספר שגדל ב"בית ספר" של מין "קבוצה אמריקנית" כזו אמריקאים+אנגלים+נאצים+אילומינאטיס) שאימן ילדים להיות חיילי-על היברידיים הנתונים לשליטת תודעה של מפעיליהם - והכשרתם כללה טקסי עבודת שטן, כישופים, אלים קדמונים, התעללות, התעללות מינית... לדבריו ידוע לו שהכת האמריקאית heavens' gate שהתאבדה התאבדות המונית עשתה זאת בעקבות הפעלת שליטה מוחית שגרמה להם להתאבד. דויד?

fire snake

New member
דויד - התוכל להביא קישורים להדגים מה שאמרת?

אם תצליח, נדע שזה אכן במציאות.

אין נגישות דרך הרשת

לארכיון שהיה , יש רק את הארכיון הנוכחי . אולם כמו קליר-וווינט אני חש בו . אם הייתי קצת יותר עם עוצמה כרגע ולא מתאושש מכתיבת ספר קבלה , בוודאי שהייתי פורץ את מסגרת המציאות הנראיית ומחבר הוכחה מהארכיון האחר . לדעתי יש רישום של הדברים בידי המוסד ,ומערכותיהם הממוחשבות , והם אלא שנותנים את האינפורמציה שאני כתבתי לאנשים אחירים כאילו הם העלו זאת בעצמם , במקום צורה של קניין רוחני ולימוד במשא ומתן קלאסי , יש פה אפיון טכנולוגי ,של העברות קניין רוחני ל- אחירים וזו לטעמי גניבה . השאלה היא אם הם עושים את זה בשאר תחומי החיים , וכמו בסרט עיר אפלה , הם משחקים עם מציאותם של אזרחיהם . כבר ניתקלתי ברבנים חוטאים שמעבירים את רגע ההתאהבות של מישהיא למישהוא אחר , ואז הבחורה מאוהבת סתם במישהוא אחר , לא חשבתי שגם הממסד הטכנולוגי עושה זאת ועוד בקניינים רוחניים ויותר ארציים . דוד

fire snake

New member
איזה מוסד? ואיך הגעת לרעיון?

הישראלי? זה הכל ראיית קלייר-וויינט? זו מציאות מקבילה? חלום? הזיה? מה בדיוק העניין עם הקניין הרוחני? מה בדיוק גנבו לך לדעתך? במה בדיוק האשימו אותך? כאן ודאי תגיע התנפלות כללית למה אני מתייחסת ברצינות לשטויות כאלה. אבל כפי שסיפרתי (קצת) הודעה אחת למעלה, גם לי יש נסיון עם התערבויות במעשי בשלט-רחוק, עם נסיונות לנתב אותי לחשוב (מתוך בורותי - הטכנית, במקרה זה) דברים הזויים לחלוטין, ולספק לי רמזים לגבי פתרון הפאזל שהם שגויים, או שלא - אבל שבכל מקרה, יגרמו לכך שמי שאספר לו על כך יחשוב שמדובר בפסיכית ולא יאמין לי. ותחושתי - שדויד רואה אמיתי. ייתכן שעובדה זו חושפת אותו לתשומת לבו של איזשהו "מוסד" שעובד עם שעטנז של כישוף וטכנולוגיה, ועל כן הוא רואה אותם בחושיו המאגיים המפותחים.

אפשר להיסחף עם דברים כאלה

אבל אני יכול להציע איזה עניין , יש תצלום שלי בכנסת ישראל , משוטט במסדרונות בתור דמות ארטילאית באחד מגילגולי הקודמים , שמצלמות האבטחה המיוחדות קלטו , אפילו שידרו את זה בטלויזיה , וכן כנראה אני לא כמו כולם , אולי זה מסביר את הפרשנות הכאילו הזויה של אלא שלא מבינים את דברי . ואת האפקט ההוא שמתועד ברבים עשיתי באמצעים קבליים נקודה
. דוד

fire snake

New member
תוכל אולי לצלם את זה ולהעלות קובץ לפורום?

או מראה מקום? מה כוונתך שאתה "לא כמו כולם"?

בשביל כל אחד

להיות במצב כזה זה כמו הזיה ,ולהגיע לזה זה לא כמו כולם . רק שזה מתועד . כתבתי קצת על הזיה אבל לא התפתח דיון וחבל . דוד

fire snake

New member
בעודי כותבת את ההודעה מחדש, רתח הספגטי

בעודי כותבת את ההודעה מחדש, רתח הספגטי הלכתי למטבח, ובשובי - שתי ההודעות נעלמו זו שאני משחזרת עכשיו וזו שמעליה (היי, הופיע מחדש עכשיו הנוסח הקודם שלה! טוב, אני מנהלת - אמחק...
(אוי, הספגטי... נראה אם היא תשרוד את הביקור במטבח
) מה שקרה לי, ולגמרי במציאות: בפורום שניהלתי פעם, Warriors' Assemblage Point http://spiritualitydiscussiongroup.yuku.com/forum/view/id/6 ונסגר, נכנסתי כעבור שנה וגיליתי שהרבה חומר נמחק, וחומר נוסף נערך ושונה. שאלתי את המנהלים, הם אומרים שזה לא הם. ערכתי בחזרה למקור (שינו לי מילים באגֻר^ה - הוסיפו סיומת tle - כמו בלשון נהווטל, אצטקית - לכל מילה שהסיומת שלה l-כגון nagual)כתבתי הודעה על המחיקה - שנמחקה.(טוב, הספגטי בתהליכי עיכול) פניתי לתמיכה הטכנית של יוקו. בעודי כותבת להם הודעה, מצאתי ים שגיאות כתיב בהודעתי. תיקנתי - והשגיאות חזרו. עברתי לוורד לתקן שגיאות - ובפוקס גיליתי לפני ששלחתי ששוב חזרו השגיאות! ציינתי את זה בהודעתי, ומנהל הפורום, בחור עדין ומקצוען בשם כריס, כתב לי "תאמיני לי, אף אחד לא רוצה להוסיף לך tipos". לא חזרתי מאז ליוקו - עד היום. נטשתי קהילה חדשה באמצע הבנייה http://practicalwarriors.yuku.com/directory

אז ככה

אני טוען שארכיון הפורום שקראתי היה שונה , וזה רק לפני מספר חודשים קראתי אותו בשקידה מרובה . אני לא חושב שמישהוא פרץ את הארכיון , אני חושב שבמגביל יש מספר ארכיונים, וניתקלתי בהרבה הודעות שלי מגילגולים קודמים ע"י כותבים אחירים , שזו תופעה שאולי כדי לחקור . הבעיה היא לא בטעויות זיכרון , אלא מידע כתוב מגילגולים קודמים , דהיינו מאז כבר הספקתי לעלות ולהיוולד מחדש . לא נתקלתי בהודעתך מפורום אחר , אלא עכשיו . אני אעבור עתה להודעה הבאה . דוד

fire snake

New member
"גלגולים קודמים" כפשוטו או כמטאפורה?

"הבעיה היא לא בטעויות זיכרון , אלא מידע כתוב מגילגולים קודמים , דהיינו מאז כבר הספקתי לעלות ולהיוולד מחדש ." זה נראה שכמו כל אחד שחולם, (ואני במיוחד
) זכרונך מהמצבים שאתה רומז עליהם אינו ברור והוא מעורבב.הבעיה היא לא בטעויות זיכרון , אלא מידע כתוב מגילגולים קודמים , דהיינו מאז כבר הספקתי לעלות ולהיוולד מחדש . האם המוסד הטכנולוגי-מאגי שאתה מכיר מראייתך שולט במדיע מגלגולים קודמים??? שומו שמיים!

למעלה