משהוא מגניב

fire snake

New member
ואו! נתקלתי בטענה המאגית שאפשר לשנות את העבר

זה מגיע מחוגים של מחפשי חיי נצח (בגוף הפיסי) - רעיון מעורר קבס כשלעצמו (זה כף בערך כמו להיות רוח רפאים) לדעתי אפשר לשנות רק את תיעוד העבר (כולל בזיכרון) ...אבל רוב תוצאות העבר הן בעצם תוצאות זכרון העבר מה דעתך?

אני לא חושב שזה שינויי העבר

אני חושב שזה חזרה על מציאות שהיתה , שמשום מה מי שלא התקדש חוזר עליה , זה לא שינוי העבר , זאת הצגה של העבר עוד הפעם , כאשר חלק מהאוכלוסיה מודע לחזרתיות של הדברים , זה די מוזר לצפות בחדשות יישנות וערוכות מחדש בהגשה עכשווית , בשבילי כל החדשות באמצעי התקשורת הם חדשות משנות ה-60-70-80 , כמו בועת מיטריקס מוצגת מחדש בעריכה מחדש ,אבל החדשות יישנות . ואני חושב שזה נעשה באמצעים טכנולוגים , אפילו יש אנשים ברחוב החוזרים על משפטים מהעבר , ועושים את אותם מעשים . לא כולם אבל חלק המאוכלוסיה חוזרים על עצמם . דוד

fire snake

New member
אם זה קורה - סימן שזה אפשרי!

מישהו* כתב: ארגון אמריקאי שעובד בשביל השטן ובשביל המוסד ומוריד מחשבות של אנשים למחשב בזמן אמת. מבזקי החדשות של היום הם חזרה על מבזקי החדשות שהיו לפני עשרות שנים. בית משוגעים. עצם העובדה שהדיון הזה בכלל מתקיים גורמת לכל אדם שפוי להגיש שלא בנוח עם זה שהוא נמצא כאן. ובכן: עד לפני - חודשים אחדים, הייתי חושבת כמוך, מעבירה X עבה על דויד וחושבת - הפורום הזה התחרפן, חבל"ז! אבל אז התבררו לי כמה דברים על המציאות שלפני כן לא היה סיכוי שאאמין בהם. לשם התחלה, הודרכתי בדרכים נפתלות לבקש מאלמנט האדמה שידריכני לתקופת כמה ימים, והוא הופיע והדריך אותי לפני קרב על חיי. http://dreamhackers.eu/viewtopic.php?f=31&t=570&start=0 טוב, זה עוד היה בחלום - בחלימה; וקל לזלזל באירועי חלימה - בעיקר במסוכנים שבהם - ולפטור אותם כסתם חלום. אבל אז פגשתי ערפדה. בחיים. "אי אפשר לטעות בנו" אמרה לי כשתיארה מקרה שבו שוטר (לא ישראלי) הרג ערפד. הסתכלתי בה, והסכמתי איתה. אי אפשר לטעות בהם. את הסיפור אספר פעם אחרת - אומר רק שלקרוא אותה לסדר היה יותר מאתגר מלקרוא לסדר את הגולש בעל 750 הניקים
הבא בתור? אימפים. חזרנו מהסופר כשבן לווייתי אמר לי "תסתכלי על החתול הזה. מה את רואה?" ראיתי רק שהחתול קצת נבוך ממבטי (כמו רבים אחרים
אבל לא כל כך אופייני לחתולים) "נו מה?" "זה לא חתול, זה אימפ. איזו מכשפה מרגלת אחרייך?" "אתה אומר שהחתול הזה לא חי פה, לא חבר בקהיליית החתולים המקומית?" "לא, הוא לא חי פה." ונוכח הסקפטיות שלי: "אימפים יכולים להתחפש לכל דבר, הם רק לא כל כך טובים בצבעים." ואמנם, לחתול היה דגם מוזר שלא ראיתי מעולם - הפסים שלו הפכו לעיגולים על אגן ירכיו. ההיה אימפ או בולפתי בלוף? כעבור כמה חדשים ראיתי חתול זהה - אותו דגם צבעוני מוזר - בעיר מרוחקת שהתארחתי בה - אבל לחתול הזה היו חברים בין חתולות השכונה. האם זה אומר שזה סתם חתול, ושהדגם יותר נפץ משחשבתי? או שזה אומר שהאימפ המשיך בעבודת המעקב? או שהבלוף הצליח וגרם לי לחשוש מחתולים זרים? אחר כך היה העניין עם חמשת "כותשי המוח" שלכאורה נשלחו אחרי, (הם אמורים לגרום לקרבנם לשקוע ברגשי אשמה כלשהם ולהתייסר כל כך עד שישמחו להידרס ע"י מכונית) והעפתי אותם בחמישה קרבות חלימה (וקרב אחד בחיים? לא ממש ברור מה זה היה.) http://dreamhackers.eu/viewtopic.php?f=31&t=607&p=20213&hilit=charlila#p20213 אבל ההפתעה האמיתית היתה כשקיבלתי רמז לגבי מי עושה לי את הצרות הצרורות במחשב. מחיקת קבצים ממחשבי, מחיקת חומר שכתבתי באינטרנט, עריכת חומר כזה,מחיקת מייל, מיילים ששלחתי ולא הגיעו או שהגיעו בלי המסמכים המצורפים, לפעמים אי יכולת להיכנס לאתרים או לפורומים... ההרגשה היא, שמישהו נכנס במחשב שלי בשלט רחוק ועושה מה שהוא רוצה. (למה לא לפרמט? כי זה קורה כמעט מכל מחשב שאני משתמשת בו. למעשה זה כבר המחשב השני שלי שכל זה קורה בו) (מחשבים זה טכנולוגיה, לא מאגיה, נכון? אבל ידיד עצר את כל התופעות האלה לחצי שעה בעזרת לחש.)(לפחות, הוא אמר שיעצור, וזה אכן נעצר.) אני מתבחבשת עם בעיות המחשב שלי כבר איזה חמש-שש שנים. ואז יום אחד אמר לי המורה שלי (שהוא אדם כמוכם וכמוני, להסיר ספק - אלא אם כן כבר איננו בעולם, כפי שהוא טוען, ולא מפרט - ולא ראיתי אותו פיסית כבר הרבה שנים)(מדברים במחשבה) "יש שבע קבוצות שונות של חייזרים שנכנסות לך למחשב." מורה או לא מורה, הוא מבלף כשבא לו, זאת הבהיר לי היטב מן ההתחלה, ולא לקחתי את ההצהרה הזו יותר מדי ברצינות. לא חשבתי שיש חייזרים על הכדור. חשבתי שזו אמונה טפשית כמו - כמו שדים ורוחות? אבל שאלה קיימים גיליתי כבר לפני כמעט שלושים שנה!... בכל אופן - אמונה של פסיכים, פרנואידים, אנשים מנותקים מהמציאות. אמנם היתה לי פגישה משלי עם אפור, והיה נסיון כושל לחטוף אותי - אבל שני אלה קרו בחלימה. לא היה לי ספק שהם אמיתיים - אבל לא עלה בדעתי שמדובר בחייזרים. חסרות ישויות?
(חשבתי שהם "יצורים לא אורגניים עמומי הילה", האלה שקסטנדה מתאר - כי איתם יש לי סיפור ארוך בחלימה - נסיונות חטיפה סדרתיים) וכן, יש איזושהי קליטה טלפתית ספונטאנית, כשמישהו מתעסק לך עם המחשב במשך שנים... אתה מתחיל להכיר אותם אינטימית, גם אם אין לך מושג אם הם אפשריים...** כך שבסופו של דבר ירד לי האסימון לגבי מה שאמר צ'רלי (המורה שלי, שם בדוי) והתחלתי לגגל חייזרים. גיליתי (להפתעתי! ממש גיליתי את אמריקה!) שקיים קונצנזוס מוצק ורחב ידיים לגבי - לא רק נוכחות חייזרים על אדמתנו, אלא - היסטוריה אלטרנטיבית חדשה ועתיקה שכוללת אותם כ"בוראים" ו"אדונים" (אותן ישויות שהפאגאנים עובדים כאלים...) שיתוף פעולה שלהם עם כתות וגם עם קהיליית המודיעין של ארה"ב, תופעות כגון - אפורים "חסרי נשמה" (מן רובוטים?) מחופשים לבני אדם, עשרות (או מאות?)אלפי חטיפות לצורך ניסויים גנטיים או משהו כזה (היי, הרי גם אותי ניסו לחטוף! אבל לא עלה בדעתי בכלל להתייחס ל"תצוגה" של חלליות... חשבתי שסתם תצוגה שרירותית של משהו לא מוכר בשפת החלום האישית שלי) ...וכאן חזרנו לראייה של דויד. חוזרת לציטטה הלא מזוהה: "ארגון אמריקאי שעובד בשביל השטן ובשביל המוסד ומוריד מחשבות של אנשים למחשב בזמן אמת. מבזקי החדשות של היום הם חזרה על מבזקי החדשות שהיו לפני עשרות שנים" נשמע פסיכי להביך, נכון? לא כל כך מהר הייתי מתייחסת לזה אחרת, לולא הנסיון שלי עם "תקלות המחשבים" שלי ואיך תמיד הן נראות כפסיכיוּת טהורה למסתכל מן הצד. נראה ש"הם" (עצם השימוש במילה "הם" כבר מוציא אותי פסיכית, שימו לב) שִכללו עד שלמות טכניקות של שימוש בבורותי, כך שלכל תקלה ותקלה יש הסבר פשוט כתקלה טכנית נפוצה או כתוצאה של בורותי הטכנית. וממש לאחרונה נתקלתי בקישור הזה (בפורום עבמים וחווןצנים) http://exopolitics.blogs.com/files/james-casbolt-mi6-buried.alive.pdf שבו חייל על היברידי שגודל כרוצח נשלט תודעתית מספר מנסיונו האישי... על כל מה שדויד מזכיר! "קהיליית המודיעין" האמריקאית וכת שטן ואילומינטי... כישוף משולב בטכנולוגיה... פוליטיקה חוצכוככבית סבוכה וענפה שפעילה בעולם כבר כמעט מאה שנים... או לחילופין עשרות אלפים... לך תדע.... בדבר אחד שוכנעתי - יש נוכחות של "ישויות" בעולמנו שקלי-קלות בשבילן לשכנע שכל מי שמבחין בקיומן הוא פסיכי הזקוק לאשפוז דחוף. זה הקונצנזוס. יתרה מכך - בדרך כלל גם לא ממש קשה להם להפוך את הנ"ל לפסיכי באמת (אני כנראה היוצא מן הכלל
-אינדיאנית חזקה!
) כך שלא, לא אמחק את דויד, גם אם חלק מדבריו הזוי ורחוק מהמציאות כפי שהוא נראה... כי... לך תדע! ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; *אני לא מוצאת את ההודעה ההיא – האם הייתה משורשרת לאחת ההודעות של engelRunnungAmok שנמחקו? או שסתם ירדה דף? אפילו לא זוכרת מי כתב אותה – אנדנדורס? אם הכותב יבקשני, אחפש אותה, אקשר אליה ואומר דברים בשם אומרם, כיאות. אחרת, ארשה לעצמי להסתפק בציטוט האנונימי ששרד, ועמכם הסליחה. **אבי ז"ל אהב לצטט את ז'בוטינסקי: "אם זה קשה, סומן שזה אפשרי." ואני אומרת: אם זה קורה – סימן שזה אפשרי!

גל סופר

New member
../images/Emo31.gif מי שנותן לכך במה

שלא יתפלא איך הפורום הגיע לרמתו הנוכחית.

fire snake

New member
זהו, התחילו התלונות?

אני כבר אחראית לרמתו הנוכחית של הפורום? הירודה? אין לי שלוש שעות של חסד? יש לך אג'נדה משלך איך הפורום צריך להיות, אבל היא לא מחייבת אותי. לי יש את שלי. אוקיי?

גל סופר

New member
כבר התלוננתי על זה בעבר

וכל הדיונים האחרונים בינינו מבוססים על זה.

בהתחשב בממוצע הדפים שעוברים לפרק זמן

הייתי אומר שהפורום יותר פעיל בתקופה האחרונה . אז להתעודד ולהיות יותר אופטימיים . בהצלחה דוד

RainBird

New member
תראה גל, אני מאוד מעריך אותך ואת מה שאתה מביא איתך- אבל פורום בהגדרתו ובמיוחד פורום ישראלי בגלל המהות והלב שלו, הוא כזה שמקבל את כל הגולשים ובו כל הגולשים רצויים (עד שהם שוברים חוקי פורום זאת אומרת). אני יודע שאתה רוצה פורום ברמה מאוד גבוהה, אבל אין הרבה אנשים מאגיים ברמה גבוהה בארץ. וגם אלו שברמה גבוהה, באים כל אחד מהתחום שלו. יש באינטרנט הישראלי "פורום מאגיה ברמה גבוהה" וזה פורום שאז"ם. הפורום הזה בפעם האחרונה שבדקתי, פשוט מת. מדוע? הוא סובל ממה שאני קורא לו "תסמונות אבלון החדשה": משמע, שמת מוחות גבוהים ומבינים בכפיפה אחת ואין על מה לדבר יותר. בסופו של נדבר נגמרת ההשראה והאוויר, והפורום פשוט צף- מת. הקסם של השוק הזה שנוצר בפורום זה העובדה שיש כאן דרגות רבות. אתה רוצה דיון ברמה גבוהה יותר אם אנשים שמתאימים לך? צור אותו. כמו להשליך אבן למים- אבל אל תתפלא שהאדוות נושאות אותך למקומות שלהם לא ציפית להגיע. ארדן.

angelexpress

New member
גל סופר, אני עוד זוכר אותך

מפורום מג'יק. מהפורום של ירון לפני כמה שנים טובות. ממתיי הפכת להיות כזה מתנשא? לא מתאים לך הרמה פה בפורום? אף אחד לא מכריח אותך להגיב פה על תכנים ודיונים... יש לא מעט פורומים בחו"ל ברמה הרבה יותר גבוהה מפה. אני גם שם חבר פעיל. במקום לקטר תיצור רמה גבוהה לעצמך, ואולי בעצם אתה רק חושב שאתה ברמה גבוהה? לא ממש ראיתי שהבאת פה הרבה חוכמה לפורום בזמן שהותך כאן. מאז שחזרת אתה רק מקטר על רמתו הנוכחית של של הפורום. אם פורום מסוים לא מוצא חן בעייני אני פשוט נוטש אותו, ולא מקטר ומנסה לשנות אנשים.

angelexpress

New member
ארדן, לא הגבתי אליך.. הגבתי לגל....

הגבתי תחת התגובה של גל, ומשום מה זה ירד תחת התגובה שלך.

RainBird

New member
זה לא משום מה- כי זה קורה רק אם לא יודעים לשרשר. אנא קרא את ההודעה של אביה וההדגמה שלה כדי ללמוד איך. תודה. ארדן.

angelexpress

New member
אם כול הכבוד ריין בירד... אני פה שנים...

ואני אומר לך שזה כן משום מה!! גם אם תהפוך את כול הפורום לא תמצא אפילו פעם אחת שכתבתי תגובה לא לנמען. זו תקלה בתפוז וזה כן משום מה... תודה על ההמלצה, אבל אינני סבור שאני צריך מורים לשרשור, אני שנים כותב בתפוז. אז אם אני אומר לך שזה כן משום מה, אז זה וודאי כן משום מה

עם כל הכבוד, ולא אם כל הכבוד.

כתיב נכון זה חשוב. ואני מסכימה עם ארדן, תלמד לשרשר. להודות בטעויות זה לא נורא כל כך, כבר עשית את זה פעם אחת בפניי..

fire snake

New member
ארדן, יש בג תפוזי חדש שמשבש את סדר ההודעות

ואל תשכח את השדון ההוא שמאוהב בי - הולך אחרי לכל מקום, בפרט לתחומי האחריות שלי - ועושה בלגן.

גל סופר

New member
אני שמח שאתה זוכר

עכשיו תיזכר ברמה הגבוהה שהייתה שם ותשאף לקבל רמה זהה פה. אתה יודע למה זה לא יצליח? פשוט- יש בפורום נטייה להנציח כל מיני שטויות. "מאז שחזרת אתה רק מקטר על רמתו הנוכחית של הפורום" אני הייתי פה כל הזמן הזה. לא מצליח להבין על איזה קאמבק אתה מדבר, אבל קח בחשבון דבר אחד- אני לעומתך לא מקבל הטעיות. אם הפורום עוסק באמנות המאגיה, שיעסוק באמנות המאגיה. ונדמה לי שזה יומרני (ומתנשא) לטעון כלפי מישהו על בסיס הודעות בפורום שהוא מתנשא. אבל זה בסדר, יומרנות היא כנראה דפוס התנהגות של 'מועמדים לניהול'.

angelexpress

New member
אני בהחלט מסכים איתך גל....

שהרמה של פורום MAGICK הייתה הרבה יותר גבוהה מפה! אבל אתה צריך לזכור גל, שלא כול האצבעות שוות- מה לעשות? פשוט אם זה לא מתאים לך, אל תגיב לדיונים. גם אני כשאני נתקל בדיון שיטחי ושטותי, אני פשוט בוחר לא להגיב, מאשר להעליב את הרמה של האנשים כאן. ההבדל בין פורום מג'יק לפורום הזה, הוא- שבפורום מג'יק הרמה המאגית של המשתמשים שם הייתה כמעט אחידה. פה הרמות משתנות, מאדם לאדם. וצר לי שפגעתי בך, פשוט היה נדמה שאתה יורק מהבאר ממנה אתה שותה. מצד אחד אתה עדיין כאן, ומצד שני אתה כול הזמן יורד ומקטר על הרמה בפורום. למה לא תשכיל לראות מעבר לעצמך- ותבין שאולי באימרות הללו שלך אתה עשויי לפגוע במשתמשים פה? אוקיי אתה צודק: לא כולם ברמה שלי ושלך, ולא כולם מקצוענים סבבה? אבל אל תשכח שגם אתה התחלת מאפס. יש פה משתמשים שרק התחילו את דרכם המאגית ומעוניינים ללמוד. אז לבוא ולהגיד להם: שמעו חבר'ה, אנחנו מקצוענים, אתם לא רצויים פה אתם מורידים את הרמה של הפורום? לא! פשוט ללמד, להדריך, לעזור, ולכוון אותם. אף אחד לא מושלם גל. לא אני וגם לא אתה- וגם לא אף אחד אחר על פני היקום הזה. אז הרמה פה אולי לא מושלמת, אבל צריך לקבל את העובדה שזה הפורום היחיד שעוסק במאגיה- וצריך להסתפק במה שיש. לפחות בינתיים. עד שיגיעו לכאן עוד מכשפים\מכשפות ברמות גבוהות ונעלה יחדיו את הרמה כאן בפורום.

גל סופר

New member
תראי לי מקום אחד, תגובה אחת בלבד, בה כתבתי

"שמעו חבר'ה, אנחנו מקצוענים, אתם לא רצויים פה אתם מורידים את הרמה של הפורום" יותר מזה, אפילו לא כתבתי משהו דומה. אין לי שום בעיה עם התחלות, יש לי בעיה עם הנפצות. תקרא את כל התגובות שלי ואחר כך תחליט מי יורק ולאיזו באר. אני לא אמרתי שהרמה של הפורום צריכה להיות אחידה. אני בכלל לא מאמין באופציה כזאת.

למעלה