משחק "מוחות בזוגות" יוצא לדרך

itai46

New member
משחק "מוחות בזוגות" יוצא לדרך../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif

אוקיי הגענו להגרלה של המשחק...כרגע יש 6 מתמודדים שהם: 1. liaush 2. mai angel המקורית 3. itai46 4. ronpos 5. yifati XD 6. דבש Nתוק אם מישהו רוצה להצטרף למשחק אפשר תמיד...

itai46

New member
והזוגות נכון לעכשיו הם: ../images/Emo206.gif ../images/Emo206.gif

והזוגות הם: לאחר הגרלה ביחד עם מאי (mai angel המקורית) וליה (liaush).... הוחלטו הוזוגות הבאים: 1 ו3 - איתי (Itai46) וליה (liaush).... 2 ו4 -מאי (mai angel המקורית) ורון (ronpos) 5 ו6 - שיר (דבש Nתוק) ויפעת (yifati XD) כמו שכבר ציינתי תמיד אפשר להשתתף... בגלל המספר האי זוגי של המשתתפים גם אני משתתף...

itai46

New member
אוקיי...

יש עוד קצת זמן עד הסיבוב הראשון לפחות עוד יומיים... אם עד אז לא יהיה עוד מישהו....את תחליפי אותי... ותתדעכני כדי לראות עם מי את זה חשוב... את יודעת את החוקים? ואיך קוראים לך?

itai46

New member
חח והנה הלוגו...

קרדיט ענקי לליה המלכה והגדולה מכולן בפוטושופ ובסיפורי רומנטיקה....

liaush

New member
../images/Emo9.gif שעוד מישהו ירשם..

ככה יהיה לספיר זוג:]] קדימה אנשים:)

ליהוש5

New member
הייתי שמחה לשחק אבל..

אני לא ידועת איך משחקים..חח.. אז לא משנה תמצאו כבר מישו אחר.. בהצלחה..

liaush

New member
הסבר../images/Emo13.gif

זה ממש קל אתן בזוגות מחברות שאלות על תוכניות בכללי שאלות טריוויה ושולחות את השאלות האלה לזוג השני. וזה בסיבוב. וככה גם לך ולבת זוג שלך נותנים שאלות ותצטרכו לענות עליהן נכונה. השאלות בנושא סדרות משחק קליל וכייפי. כדי לך להשתתף =]

ליהוש5

New member
או.קיי

אם אפשר אני מצטרפת.. אבל איך מצטרפים? חח נ.ב סורי שאני משגעת לכם ת'שכל... סליחה מראש חח..

liaush

New member
את לא משגעת זה בסדר ../images/Emo13.gif

מצטרפים באמצעות
ואיתי מכניס אותך לרשימה
את הזוג של ספיר בכינויה "עידן יניב אתה הכל" היום או מחר תקבלו הסבר מפרט מאיתי על תחילת המשחק וברוכה הבאה
לכל שאלה את מוזמנת לשאול

itai46

New member
והוזוג הרביעי ב"מוחות בזוגות"

ספיר (עידן יניב זה הכל) וליהי (ליהוש5)

itai46

New member
אני מזכיר שוב את ההוראות ../images/Emo206.gif

אז אלה ההוראות: כל זוג מרכיב 5 שאלות על הבורר + 5 שאלות על תוכניות חינמיות בויאודי (צריך לרשום איזה תוכנית) אני מארגן הגרלה וכל זוג נותן את השאלות לזוג שיצא לו בהגרלה ככה שמחלקים את השאלות בין אחד לשני אם זוג א' נתנו את השאלות שלהם לזוג ב', והם ענו נכון על 8 שאלות מתוך ה10 יש יש לזוג א' 2 נקודות והזוג הראשון שמגיע ל10 נקודות הוא מקום ראשון ואז יש ניפוי של זוג אחד... נגיד יש 3 זוגות (זוג א', זוג ב', זוג ג')... ולזוג א' יש 10 נקודות, לזוג ב' יש 6 נקודות ולזוג ג' יש 5 נקודות אז זוג ג' עפים מהמשחק ואז הספירה מתחילה מחדש... במצב של שיוויון עושים תחרות בין שתי הזוגות ומי שמנצח עף מהתחרות... למשחק הזה צריך לפחות 8 אנשים כדי ליצור 4 זוגות וזה לא הרבה... דוגמא ממשית: ספיר וליהי עם 10 נקודות, איתי וליה עם 6 נקודות, מאי ורון עם 5 נקודות....אז מאי ורון עפו ואז מאפסים את הנקודות... המטרה של המשחק היא לא הניצחון אלא העבודת צוות והכיף... ומי שרוצה להשתתף מוזמן תמיד...

ליהוש5

New member
יש לי שאלה..

איך אנחנו מחברות את השאלות?.. כי צריך שאף אחד לא יראה את התשובות שלנו.. ואנחנו חייבות להגיד את התשבובות אחת לשניה... אז.. אם הבנת.. אז בבקשה אני צריהכ הסבר חח

liaush

New member
הסבר

שתיכן מחברות את השאלות במסרים. באופן דיסקרטי ואת השאלות האלה אתן מביאות לזוג השני איתי כבר יתן את הסבר

liaush

New member
גם לי יש שאלה לאיתי

למה מי שמצליח בעצם מפסיק? זה לא אמור להיות ההפך אני מצטטת: "במצב של שיוויון עושים תחרות בין שתי הזוגות ומי שמנצח עף מהתחרות..." זה לא אמור להיות מי שמספיק עף?
תעדכן אותי כפרע XD

למעלה