משחק "מוחות בזוגות" יוצא לדרך

ליהוש5

New member
תודה רבה לי..

סחתיין שהבנתי אותי כי אני לא הבנתי את עצמי... חח תדה רבה...

דבש Nתiק

New member
../images/Emo9.gif מתי מתחילים../images/Emo35.gif

וממה שהבנתי אנחנו צריכות לכתוב 5 שאלות על הבורר + עוד 5 שאלות כל תוכנית כלשהי (שהיא בVOD ובחינם) ואז מישהו מקבל את השאלות שלנו ואנחנו מקבלות שאלות מאחרים (מי יקבל את השאלות של מי זה לפי מזל ולפי הגרלה באופן אקראי) ואז ככל שצדקנו אנחנו מקבלות יותר נקודות (כל סבב מספר הנקודות מתאפס) כל שבוע מי שיקבל את מספר הנקודות הנמוך ביותר כל שבוע "יודח" מהמשחק ובמקרה של שיוויון יהיה ראש בראש
הבנתי נכון

itai46

New member
אני יענה על כל השאלות

בקשר לשאלה של ליה - הייתה בעיה בכתב, ובזמן שובר שוייון בין שתי האחרונים, המנצח ביניהם ממשיך ואחד מהם עף... בקשר לשאלה של שיר - הבנת נכון, מישהו מודח רק אחרי שזוג אחד מגיע ל10 נקודות... איך משיגים נקדוה? כאשר אתה שולח את השאלות לזוג השני, ולאחר בדיקה של התשובות...אתנ מגלה שהזוג השני ענה רק 6 מתוך ה10 שאלות שלך....לכן קיבלת 4 נקודות...נקודה מקבלים כאשר הזוג השני לא ענה נכון על שאלה אחת...וכך האלה... ועוד משהו חשוב...ה5 שאלות שלא קשורות לבורר - את צריכה לציין ליד 5 השאלות באיזה סדרה אני יכול למצוא את התשובה...ואם הסדרה בעלת כמה עונות אז גם לציין את העונה... בקשר לשאלה של ליהי- את השאלות מפרסמים את בפורום, והזוג שאמור לענות עליהם עונה גם בפורום כתגובה לשאלות שהוא צריך לענות....

למעלה