משפ בולביל הצבועה

michaly2003

New member
מרוקאים זה לא מזרחים

וזה שהאשכנזים החליטו לשים לכולם תווית אחת, זה לא אומר שזה כך. אולי בעניהם כל מי שיש לו גוון עור כהה הוא מזרחי, אבל יש מרחק גדול בין מזרח לאפריקה, בכל המובנים וגם במנטליות. וחוץ מזה עדיף שלא תדבר על פוליטיקה ועדות, המזרחי היחידי שהגיע לנשיאות כבר פישל באונס.

switzland

New member
את/ה טועה

לא רוצה להתווכח אבל יוצאי מרוקו שייכים לעדות המזרח, הם יוצאי ספרד (1492, אינקויסיציה זוכר?) לא קשור לצבע עור.

michaly2003

New member
ואני כן רוצה להתווכח

מה שאתה מתאר זה את ה"יהודי הנודד", והרי אין לזה סוף, גם חלק מהפולנים הם לא במקור מפולניה, גם הארגנתינאים במקור מרוסיה וחלק מסוריה, וגם התורכים במקור מספרד, הרי אין לזה סוף, זה הסיפור של היהודי הנודד. אבל בארץ כל יהודי שבא ממדינה מוסלמית הוא "פראנק" ומשם זה עבר ל"מזרחי" - ופה הטעות על כל המשתמע מכך. והבובלילית מביישת בפני עצמה, הבעיה היא שתמיד היא ושכמוהה מרגישים מקופחים, אז שתהיה בשם עצמה ולא בשם המזרחות לעזאזל.

חחחחחח קרעה אותי!

בואנה מאיפה הבאת ת'טמטום הזה? לכי תשכילי בחייאת זומזום עלק מרוקאים הם לא מזרחיים, די די נקרעתי וחלאס עם הגזענות הזו חלאס אתם לא מבינים עד כמה זה צורם לקרוא או לשמוע את זה אנחנו בשנת 2008 ועדיין מתעסקים בגועל הזה. מזרחיים/ אשכנזיים = בני אדם אין לכם בכלל מושג מה אתם גורמים עם הטמטום ואיוולות הזאת, ממש שואה בין יהודי ליהודי, כ"כ עצוב לקרוא ת'תגובות האלו אתם עושים עוול לעם היהודי אתם מפלגים ומעוררים זעם. זו נקודה למחשבה

switzland

New member
תגידי את רצינית?

גם צבע העור, מנהגים, מסורת, תפילות .... את חושבת שהם באו מאשכנז באמת???? לגבי יהדות אמריקה הלטינית הסיפור שונה וגם שם יש הפרדה בין יהודים ספרדים המכונים turcos (הכללה כאילו באו מטורקיה) לבין יהודים אשכנזים המכונים rusos (הכללה כאילו באו מרוסיה), זה בכלל לא דומה לסיפור של יהדות מרוקו. הסיפור של היהודי הנודד הוא נכון , תמיד בקהילות ועם דגש על שמירת הדת, אחרי 1492 היהודים שהיו בספרד גורשו והם הסתובבו במדינות מסוימות, בין היתר לצרפת ואחר כך למרוקו .... די, אין לי כוח, נראה לי שאת סתם עובדת עליי אפילו שאת לא אוהבת מרוקאים הם מזרחיים טהורים

michaly2003

New member
מה שאני מנסה להסביר, ואתה לא יורד לסוף דעתי

זה שאי אפשר ללכת עד אין סוף אחורה (בגלל העובדה שאנחנו היהודי הנודד) אלה מספיק להסתקל צעד אחד (דגש על אחד) אחורה.

jud1001

New member
החברה שלנו עדיין בשלבי ../images/Emo41.gif

מכות בגן הילדים אם היא מרשה לעצמה להעצים ולתת לחדד גזענות...

עינב פרימיטיבית נורא..

וזה עצוב (לא מתאים לבחורה צעירה שנולדה בארץ). שולחים אותה להדחה? עינב מחליטה שזה בגלל שהיא מיזרחית. מרכלים על האופי הפרחי שלה? עינב מחליטה שזה בגלל שהיא לא אירופאית. מה קשה להבין שאת בחורה עם אופי דוחה וקשה וזה לא קשור לעדה שלך!?!?!? הרי היא לא המזרחית היחידה בבית. מעניין שרק עליה נופלים כל "האשכנזים האכזרים חסרי הלב".. פור דה רקורד - אני חצי מיזרחית חצי אשכנזיה כך שאני לא מסוג האנשים "שנוטים" לצד מסוים. מרתיח אותי לראות התנהגות כזאת בימינו..

Coral T

New member
לא מסכימה

עינב ויוסי, ניפגש בגמר

MR Lordi

New member
ממש, אבל ממש לא!

את זה אני חושב על ליאון! הבובלילים FTW!!!

l סיו l

New member
יוסי ועינב,צבועים?!,לא מסתדר בכלל

הדבר האחרון שאפשר להגיד על הבובלילים זה שהם צבועים. עינב,אין יותר אמיתית וכנה מימנה בבית הזה,לדעתי עינב היא מלכה,יש לה אופי מרשים,ואני אישית אוהבת אותה מאוד,למרות שלפעמים היא אולי טו מאצ' וגם גסה אבל היא מלכתית ביותר. ויוסי,אין מה לדבר בכלל,האיש והאגדה [: יוסי ועינב הם בערך הסיבה שאני צופה בתוכנית הזאת. ובקשר לצביעות וכ'ו - את זה תפנה לחבורת הנחשים שהם שי,שפרה וחבריהם הבלתי נסבלים. בקיצור,אין על הבובלילים

chamsa

New member
יוסי ועינב הם האנשים הכי חיוביים בבית -

אפשר להגיד עליהם כל מיני דברים שליליים (עינב צועקת יוסי לא מלומד וכו') א ב ל אף אחד לא יכול להגיד שיש להם את מה שיש לציר הרשע, ובכמויות, וזה רוע לב!! הם אנשים פשוטים וטובים מטבעם שלא מחפשים לפגוע בזולת, ולא נהנים כשלאחר רע....... נכון, הם כועסים לפעמים ואפילו מקללים, ואולי גם מתאמים הצבעות אבל הם רחוקים מאוד מרוע הלב שיש לשפרה למשל שמצחקקת כמו מכשפה כשאומרת ללאון שיש קולה במקום הלחם של יוסי.... הם לא מושלמים אבל הם אמיתיים, והכי קל להתחבר אליהם!

קפרי

New member
מה לעזאזאל מפריע לך בצחוק של שפרה, וומה לאון

עשה רע, מה צבר, שי ואפילו וונסה או רנין? כשמשהי אוכלת, מפריע, כשמשהי לא אוכלת-אנורקסית, כשמשהי שותקת-קוראים לה בוק, כשמשהי צורחת, פרחה, מנהיג-רע, שותק ונגרר-פראייר. אתם אוהבים משהו וזהו, אבל יש גבול להכפשות על האחר. וכולם, כולם באו לזכות, אף אחד לא מכריח אף אחד להשאר אם רע לו, כולם ידעו הכל על האוכל והתקציב, על המשימות המסוכנות ויכולת העמידה בהם ודי לקשקש.

cz123

New member
../images/Emo45.gif

תאמת? אני לא מאמינה איך אנשים רוצים לראות אותם בטלוויזיה.. תת רמה, הם פרימיטיבים ומתנהגים כמו חיות ולא הם לא מייצגים את המזרחים רוב המזרחים שאני מכירה לפחות לא מתנהגים בצורה מגעילה כזאת

קומיק11

New member
כל הכבוד!!!!! מסכים במאה אחוז.

רגשי נחיתות ופה גדול לא עובדים יותר

למעלה