מתנת שחרור-מומולדת לאגמי

hadas m

New member
מתנת שחרור-מומולדת לאגמי../images/Emo77.gif../images/Emo204.gif

כפי שכולכם יודעים, אגם משתחררת מהצבע עוד חודש וחצי בע"ה. הרבה ילדים פנו אליי במסן שכדאי שנכין מתנה ומי שיילך לבקו"ם ייתן אותה לאגם. ושחשבתי על זה, כמה ימים לפני השחרור מהצבא, יש לה מומולדת.. 6 ימים נדמה לי. אז אם כבר, אז כבר. בעיניי, נקנה לה מתנה אחת מכולם ביחד, שתכלול גם את מתנת השחרור מהצבא וגם את מתנת היומולדת שלה. כמובן שיש עוד פול רעיונות לזה. ייאללה חברים, זרקו רעיונות למתנה, כמה שיותר רעיונות יותר טוב, אח"כ אני אפתח שרשור הצבעה למתנה שהכי מקובלת. בשלב הבא כבר נפתח שרשור של כמה אנשים רוצים להשתתף במתנה.. מי רוצה וכמובן סכום הכסף. אבל אנחנו עדיין בשלב הראשון של הצעת הרעיונות
, בהצלחה לכולם, ואני מקווה שתהיה פה חשיבה יצירתית וכיפיית שתענה על כל הדרישות המתאימות *כמובן לא להפגיש בכמות הכסף שעולה המתנה.. זה צריך להיות לא מאוד יקר.. כי לא בטוח שהרבה מהפורום ישתתפו במתנה ולא כדאי לשלוח בדואר סכום כסף גדול מדיי אע שכחתי להגיד, אחרי השלב של מי שרוצה להשתתף אני אשלח לכם מסרים עם הכתובת ובלה בלה בלה למרות שאני עדיין לא טבוחה שאני זאתי שאקנה את המתנה.. אחריות גדולה מדי, בכל זאת!.. בכלליות, זה בדיוק כמו המתנה שאביחי אירגן בתחילת קיום הפורום. יאללה אני אחסוך במילים ונתחיל בעבודה.
בהצלחה

hadas m

New member
משו שלא הצלחתי להבהיר טוב../images/Emo20.gif../images/Emo204.gif

כמובן שאם לא נמצא מתנדב\ת אחר\ת לאסיפת הכסף וקניית המתנה, אני זאתי שאעשה זאת.

einatit4

New member
../images/Emo187.gifיש דוכנים כאלו בקניונים שיש

בהם כזה שמדפיסים... הממ למשל אפשר להדפיס ברכה על חולצה.. על כרית.. על פאזל.. על שטיח.. על נר.. וכו'.. אז אולי אפשר כזה? ואולי גם שעון? המממממ ברכה כזאת גדולה בתוך מסגרת עם תמונות שלה ושל חברי הפורום? מצעים [
]? אני חושבת שהעיקר שזה יהיה משהו שיבוא מהלב [
] ושיראה לנו שאנחנו תמיד איתה.. [איזה פילוסופית אני
]

hadas m

New member
מסכימה איתך..../images/Emo204.gif

הברכה הגדולה במסגרת עם תמונות שלה וחברי הפורום נשמע מאוד הגיוני אך עשינו לה את זה כבר, למרות שלא יצא להביא לה את זה. בגלל זה זה עדיין פתוח.

oorlyy1

New member
אני מוכנה ליהיות אחראית על קניית

המתנה עם תחליתי שזאת אחריות גדולה מידי בישבילך
אני יחשוב על רעיונות למתנה מיוחדת

hadas m

New member
חחח אממממ../images/Emo204.gif

עדיף אבל מישי יותר במרכז. אם שיר מסכימה אז היא תהיה אחראית, ככה הכסף יגיע יותר מוקדם מכולם, כי היא במרכז.. נגיד האנשושים פה מבאר שבע ייקח פול זמן עד שזה יגיע לצפון אלייך את מבינה?, עדיף במרכז. ואם שיר תתחרט אז תהיי את.:) וכמובן.. או שאני. תראי, אין לי בעיה לעשות את זה.. אני פשוט צריכה גם שמישי תלך איתי, פאדיחות לקחת מישי חברה טובה שלי.. כי מה לה ולאגם?!. אז אם שיר תסכים אז נלך ביחד לקנות את המתנה.

../images/Emo45.gifאני כבר אמרתי שאני בעד../images/Emo70.gif

חחחחחח אני והדס דיברנו על זה לפני כמה זמן
אין לי בעיה להיות אחראית על לאסוף את הכסף ולקנות את המתנה!! חחח בכיףף:(( אם יהיו הצעות למתנה א5ני יכתוב

hadas m

New member
קוקי את מתנדבת בטוח?!../images/Emo204.gif

כי אם כן, זה שלך. אבל דברי איתי בנוגע לזה.. שנלך לקנות ביחד.

hadas m

New member
איך? בדואר.../images/Emo204.gif

אל תדאגי, בנדע במדויק למי וכמה נודיע:)

../images/Emo214.gifבנוסף, אני חושבת..

שעל מנת שרוב הקהילה תשתתף בקניית המתנה, במידה ויש כאלו שלא יכולים לשלוח בדואר את הכסף, לקבוע מפגש קטן שבו יאסף הכסף [ואולי באותה ההזדמנות לקנות גם את המתנה שנחליט
] זאת הייתה רק הצעה

hadas m

New member
הדרי..../images/Emo204.gif

אני חושבת שעד שנצליח לארגן מפגש בעומס שיש עכשיו בלימודים זה יהיה רק בעוד חצי שנה.*כמובן שזה בהגזמה* אבל לא נצליח לעשות זאת ממש תוך חודש. את יכולה לנסות.. אבל כמעט 100 אחוז שלא נצליח.. ומי שלא יוכל לשלוח בדואר.. לא נראלי שיוכל לבוא למפגש. זו דעתי:).

למעלה