מתנת שחרור-מומולדת לאגמי

hadas m

New member
../images/Emo41.gifחמודים שלי../images/Emo41.gif../images/Emo204.gif

דבר ראשון, אני אישית מאוד אהבתי את הרעיון של מאשה, פשוט נקנה אלבום יפה ואני אפתח מתישהו שרשור וכל אחד ישים תמונה שלו וברכה
. כמובן שקודם צריך לעשות הצבעה אז זה לא בטוח. אממממממממממ בנוגע למי שרוצה לאסוף ת'כסף, רדו מזה, אני אעשה זאת.. פשוט אני פוחדת שייווצרו מלא ריבים בנושא כי פתאום הרבה רוצים..ושאני חושבת על זה, עדיף שאני אאסוף כי אני פחות או יותר מוכרת פה להרבה בפורום כך שיותר יסמכו עלי.. (אם זה לא נכון אז תגידו.. אני סתם אומרת מה שנראלי..ואם זה לא נשמע כל כך טוב או שוויצרי, התכוונתי יותר לקטע שצריך מישהי מוכרת לזה.. כי זאת אחריות על כסף.. זה לא צחוק.. אנשים לא מוכרים יכולים פשוט לגנוב.. אני לא יכולה כי כולם פה מכירים אותי ולכולם בערך יש את הפלא שלי.. ) מה שכן, מי שרוצה יכול לבוא איתי לקנות את המתנה.. אני אכתוב כבר מתי אני הולכת.. מי שיכול שיבוא..אל תוותרו על דברים חשובים בשביל זה.. כי בכל זאת זה רק קניית מתנה. ההצעות למתנה יהיו עד מחר בערב. שבוע טוב לכולם

חלי 66

New member
מעולה../images/Emo70.gif

דסע את תאספי את הכסף ותלכי לקנות את המתנה ותודיעי מתי,למי שרוצה להיצטרף אלייך. וכמו שאמרת תקני אלבום יפה וכל מי שרוצה להשתתף במתנה אומר לך וישלח לך ברכה עם התמונה שלו צריך להדפיס אותם ולהכניס לאלבום הדפסה איכותית כמו שעשיתם לי(את ויקיר)ליום הולדת ולדעתי נקנה לה משהו חמוד לשיחרור

hadas m

New member
|נשיה|../images/Emo25.gif../images/Emo204.gif

אמממ מתנה לשחרור יהיה ברכה מכולם.. מודפסת.. אבל לא נכתוב על השחרור או משו.. נכתוב על זה שהיא מתחילה עכשיו את החיים האמיתיים.. ובלה בלה בלה.. כל מיני דברים שנחשוב כבר.. לפחות זו דעתי.. כי חבל להשקיע מלאן בשחרור.. אני אישית לא חשבתי בכלל לקנות מתנה.. קונים כבר למומולדת.

../images/Emo214.gifמתנה משותפת../images/Emo99.gif

כמה שיותר סיבות - ככה יותר טוב, וככה יהיה יותר מה לכתוב בברכות
לא כל פעם גם משתחררים מצה"ל וגם מתבגרים בשנה

hadas m

New member
לא אמרתי לא לקנות..../images/Emo204.gif

אמרתי שלא צריך להשקיע טו מאץ'.. כי בכל זאת מביאים לה את שתיהן בואתו יום.. זה ייראה קיצ'י.

../images/Emo214.gifלא הבנת אותי ../images/Emo13.gif

התכוונתי שזה אחלה לקנות מתנה אחת משותפת, כלומר-מתנה שמכוונת לשני אירועים:גם ליום ההולדת וגם לצה"ל, לא כל פעם קונים מתנה כזאת
.

hadas m

New member
אעעעעעעעעעעע../images/Emo204.gif

חחח כן, לזה אני מאוד מתחברת
.

einatit4

New member
../images/Emo187.gifבואי לשופינג בעפוללללללללללה

סתם
דסי ח"ח ואני גם חושבת שאת פחות או יותר הכי מוכרת מבין חבריי הפורום
ואם יצא איכשהו [עם המזל שלי בטח לא יצא] שאני אוכל להיות במרכז מתי שאת קונה אז אני אבוא

hadas m

New member
חחח../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo204.gif

קוקית אם את מאוד מאוד רוצה לקנות איתי ת'מתנה תהיי איתי בקשר אני אנסה ללכת ביום שאת יכולה:).

hadas m

New member
קוקי את יכולה לקנווותת../images/Emo204.gif

לא אמרתי שלא.. כל מי שצ'ה יכול:).

XkookiX

New member
הרעיון שלי...

אז ככה,מה שאני מציעה זה לקנות סוג של אלבום די גדול,ולהתחיל מהתמונות הילדות של אגם ועד התמונות של בערך עכשיו יענו קודם כול את התמונות שהיא קטנה,אחר כך שהיא קצת יותר מבוגרת,אחר כך את התמונות של 'אהבה מעבר לפינה' אחר כך תמונות שהיא על מדים,ואת התמונות של הדוגמנות בכול מקום שהיא הייתה,ואז כמה תמונות של שליגיה.עכשיו הרעיון הוא שבין כול התמונות יהיו ברכות מחברי הפורום.למשל:"אגם,כול הכבוד שהגעת למעמד כה גדול,משל טוב ליום הולדת שלך ולהשתחררות מצה"ל"<<<<<-----הברכה ההכי פשוט לדוגמה בלבד. ובסוף האלבום(אה יהיה מקום) להוסיף תמונה של כול אחד (מי שרוצה)ולכתוב מתחת את השם ושכול אחד יצרף גם 'ברכת עידוד' דוגמה:"תמשיכי בדרך הטובה ובהצלחה בהכול". נשמע נחמד.

hadas m

New member
חחח גם מאוד נחמד:)../images/Emo204.gif

אבל קצת בעייתי.. אני אסביר לך.. מי שעושה בעצם את רוה המתנה.. זה מי שיאסוף את הכסף *במקרה הזה זו אני*. וכל הקטע פה זה שכל חברי הפורום ישתתפו במידה הכי שווה שיכולה להיות. אם אני אשים את כל התמונות ויסדר אותן יפה באלבום.. ככה מאז שהיא קטנה ועד שהיא גדולה.. ואתם רק תכתבו ברכות פיציות כאלה.. או אפילו גדולות.. יעדיין לא תרגישו חלק מהמתנה. הבנת?:)

טוב, בגלל שאני רוצה להגיב לכל../images/Emo14.gif

השרשור, אז- אני בעד הרעיון של מאשה של האלבום עם תמונות של כולם עם אגם או לבד
ושכל אחד יתן ברכה משלו איפה זה בדיוק הבקו"ם? (כאילו כתובת), באיזה שעה בדיוק היא משתחררת? כולם ילכו לתת לה את המתנה או שרק נציג/ה? איך נעביר תמונות שלנו עם אגם או לבד? כאילו למחשב? כי אין לי סורק ואין לי איך להעביר אלא אם אני מביאה את התמונה למישהו והוא יוכל לסרוק לפה או שתוסיפו אותה כתמונה רגילה לא דעת
והדס את תקני את המתנה? כי אם כן אני גם רוצה לבוא...

hadas m

New member
תשובות:)../images/Emo204.gif

א. ייפתח על ידי היום בערב שרשור הצבעות.. שם תוכלי להביע טוב יותר את דעתך לגבי הרעיון של מאשה:). ב. הבקו"מ אמממ אני חושבת.. תקנו אותי אם אני טועה.. שנפגש כולנו בכניסה הראשית של בית חולים תל השומר ומשם נלך כולם ביחד.. כדי שלא יקרה מצב שכמה לא ידעו איך להגיע.. אני בכל אופן.. אהיה בכניסה הראשית.. כי לי אין מושג איך מגיעים.. חלי אמרה שהיא תסביר לי איזה אוטובוס לקחת משם או משו כזה
. זה ממש קצר.. מהבית חולים כאילו. ג. השעה עדיין לא ידועה.. אני עובדת על זה ביחד עם כמה מפה.. שיהיו עידכונים אתם תדעו.. גמני לא יודעת עדיין. ד. לתת לה את המתנה ייתן לה מי שיגיע לבקו"מ.. כולם ביחד.. אם את באה את גם אחת מאל שיביאו לה.. ניתן ביחד בע"ה:). אממממממממ בקשר לתמונה.. תהיי איתי בקשר לזה.. אני כבר אדאג שתביאי לי תמונה. אני אסרוק לך מקסימום.. ואת יכולה לבוא איתי ברגע שאני אפרסם ת'תאריך:). שבוע טוב

למעלה