מתנת שחרור-מומולדת לאגמי

../images/Emo214.gifלפחות יהיו יותר אפשרויות..

ולא יוכלו להגיד "אני לא יכול להשתתף במתנה רק בגלל שאין לי אפשרות לשלוח בדואר את הכסף"

חלי 66

New member
...

דבר ראשון בעניין הכסף הדס דואר שמגיע מהדרום לצפון שזה קצה לקצה מגיע תוך 3 ימים ואת זה אני יודעת בוודאות אני לא מדברת באוויר אז לא לשלול אנשים שרוצים להיות אחראים על הכסף דבר שני מי שרוצה להיות אחראי על קניית המתנה צריך להיות בטוח ב100% שהוא בא לשיחרור (14-2-06)בע"ה וזהו זה מה שרציתי להגיד אז אנשים תפתחו את הדמיון ותזרימו רעיונות

hadas m

New member
אע כן?!../images/Emo204.gif

אז ססבבבה..:]. טוב, שיר ואורלי.. תחליטו ביניכן מי צ'ה להיות.. חחחחח זה באמת שלא משנה לי.. לא שללתי סתם כי בא לי.. סםת אמרתי את דעתי חלוש..אבל באמת שזה לא משנה. שיר ואורלוש תעשו זוג פרד:p

hadas m

New member
קוקית../images/Emo26.gif../images/Emo204.gif

נצטרך להתאמץ מאוד בשביל לפגוש אותה ביומולדת שלה, כי ב"ה היא תהיה מאוד עסוקה.. גם עם משפחה וגם עם חבירם.. סוכנים.. אנאערף.. יש לה הרבה איך לחגוג.. לא צריך להתקע לה על הראש.. וביום השחרור.. יהיה מאוד נוח.. זה גם ממש כמעט מקביל ליומולדת וגם ז זמן יות נוח ושיותר ייתן יחס, בואי נגיד זאת כך.

שירוש 221

New member
רעיום למתנה כנסו!

הרעיון שלי הוא שנכין לה אלבום גדול עם כל התמונות של כל אחד מהפורום ונקנה לה עם זה מנורה חמודה או בושם וכ'ו

מאשה

New member
ואני מוסיפה..

אפשר שכל אחד יכין ברכה לאלבום וישים תמונה שלו עם אגם [ולי שאין ישים תמונה של עצמו או מה שבא לו
] והדס אני גרה במרכז ואני גם מוכנה להיתנדב

חלי 66

New member
../images/Emo45.gif

אני בעד שכל אחד יכין לעצמו ברכה עם תמונה שלו ונעשה אלבום משותף לאגם ועוד מתנה יצירתית ובושם לדעתי זה לא טוב כי בושם היא יכולה לקנות אבל ברכות ודברים נוגעים ללב היא לא יכולה לקנות

אייללוש

New member
לא בעד../images/Emo31.gif../images/Emo15.gif

אני גרועה בלהכין ברכות עדיף שנעשה משו עם אלבו והכל אבל משכן לא משו שממש צריך לכתוב

NICI GIRL

New member
אני..

מוכנה לקחת עלעצמי לאסוף ת'כסף..:) ורעיונות אני כבר מציעה:)

XkookiX

New member
הדר,דיברנו על זה לפני כמה זמן :)

ויש פה רעיונות ממש יפים לכולם,(גם הרעיונות שלנו מאוד יפים נכון?)

חלי 66

New member
../images/Emo124.gifתכנסו שניה

חברים שלי לא להתמקד בקטע של הכסף ומי יהיה אחראי עליו אני מבינה שאתם רוצים להיות אחראים ולעזור וזה מעולה
אבל יותר טוב שתחשבו על רעיון למתנה זה יותר יועיל

למעלה