נא לא לשרשר הודעות חשוב לקרוא H-)

שלומי#

New member
מכיר את הפורום

ועוד איך החלטתי להגיב עכשיו כי מתחת כבר את הגומי והיה כאן רגוע ונעים לקריאה ואתה בא לך כרוח סערה ומחבל פה אם תראה בפרסומים של תפוז רשום אם אתה פטיש בוא לפתוח פורום משלך אתה מחזיק מעצמך יותר מידיי אב מה זה חשוב לך לפתוח לך פורום משלך תעשה שם כמה מלחמות שאתה רוצה צריך המלצה לפורום כזה אני אשמח לתת לך

phantom

New member
אני בכלל מהאו``ם...

אם תקרא טוב את מה שכתבתי תבין שלא הפכתי להיות סניגור של ארבל. דבריי נכתבו באירוניה כמובן, כי אינני מכיר דרך אחרת.

זיוי ..

New member
שלומי#

בוקר טוב ונעים מאוד גם אותי הכעיס מאוד עודדי ראה תגובה קודמת שלי הכותרת היא עודד********** למה? יום טוב שקט ומקסים זיוי

phantom

New member
זיוי...

לעניות דעתי הוא ענה לארבל ולא לעודד, שלצערי אני חייב להודות שהוא צודק. מודה אני ומתוודה שפניתי באופן אישי אתמול לקאט בלו שתמחוק את השרשור הנורא הזה שהתחיל בהודעה שלך. יש דבר שנקרא ``גבול הטעם הטוב`` ולפעמים יש פה אנשים ששוכחים אותו וחוצים אותו בפראות (נתעלם מהעובדה שהרבה מאלו שקופצים כנגד סוג אחד של מעבר על גבול הטעם הטוב הם כאלו שחוצים אותו בסוג אחר). גם אני השתתפתי בשרשורים ולפעמים זה באמת כיף, אבל רק שזה נעשה בטעם -- לחזור על אותו אלמנט של בדיחה (כמו חזרה על אותה מילה 3 פעמים) מפסיק להצחיק אחרי מספר הודעות... חומר למחשבה (נא לא לעשן אותו). שלך, פנטום הצ`ט

זיוי ..

New member
בוקר טוב פנטום

אהלןןןןןןןןןן מה שלומך ? ד``א לי נראה שהוא הגיב לעודדי אבל זה כבר לא משנה לעניות דעתי רוב חברי הפורום השתתפו בשרשור (לא שהתכוונתי לזה) ורק לכמה מחברי הפורום היה מה להגיד על השרשור אני חושבת שכל הודעה שנכתבת מועברת באופן סדיר מעל דפי הפורום ולא זה שהשרשור מפריע לשאר ההודעות ומה זה משנה מה נכתב בהודעת שרשור אם שורה אחת או שלוש וד``א מדוע קאט בלו לא מחקה את השרשור ? כנראה שהיה מוצלח טוב ידידי היקר אני בכל אופן לא באה כאן להתחכם איתך או עם מישהו אחר רק חשבתי לומר שהיה מוצלח השרשור שהתחיל ללא שום כוונה בוקר יום ושבוע טוב ושקט לך ולכולנו זיוי

מוישיקו

New member
לשלומי

חמודי אתה יכול להירגע,,,,כי אתה צודק, ממש ממש לא שווה להתעצבן משטויות הנכתבות על ידי אנשים לא חכמים, זה הכל עניין של ציפיות, לדעתי אי תגובה שווה כפליים מושיקו

phantom

New member
מרי-לווווווווווווווווו - בואי שניה

היי מרי-לו, ארבל כתב שאת נעלמת אז שולח לך סנדביץ` גדול ושתיה, תאכלי ואל תעלמי לנו...שלא נראה תמונה שלך בערוץ הטבע בתוכנית ``עולם הולך ונעלם`` - בתיאבון !!!

חחחחחחחחחחחח!

כשאתה מצחיק-אתה פשוט מצחיק!!!! וזה כל הזמן.....חחחחחחחחח וואלה,אני גם דואגת למרי-לו....היום אני אינטרסנטית. כי לאור הסייברים הנהדרים שלה...אני רוצה גם את הדבר האמיתי, חייבים לשמור על הכוחות שלה! שתהיה כשירה וחזקה לדבר האמיתי חחחחחחחח תודה לך פנטום על העזרה! אתה חבר למופת חחחחחחח חולה עלייך! אלתוש`(האינטרסנטית)

מרי-לו

New member
שיו אלת ריגשת אותי ;-)

איזה כייף כולם דואגים לי ..... (אל דואגים ... אינטרסנטים כולכםםםםםם בטח את ופנטום זוממים עלי לטריפל אה?)

מרי-לו

New member
פנטום ... איזה מותק תמיד דואג לי

דיייייי באמת נראה לך שאני מסוגלת להעלם, עם כל הגודל שלי לאן בדיוק אני אעלם??????????? (תגיד איזה סנדוויץ אתה שולח?, ואם כבר שתיה אז שיהיה מיץ תפוזים סחוט טרי) ארבל (אם נכנסת לכאן) אז ככה: מסכימה איתך שהשרשור הארוך הזה שהיה בסופ``ש היה מרגיז קצת אבלללללל רק בגלל הבעיה של הפורום, שעד שכבר מצליחים לפתוח את הפורום הדף נתקע באמצע ואי אפשר להנות מדברים אחרים כאן. אני בכל אופן לא נעלמתי, אני עדיין כאן ואני ממשיכה לכתוב, לפעמים שטויות לפעמים דברים קצת יותר רציניים. אבל אני כאן. האמת היא שהבחירה לקרוא הודעות מכל סוג שהוא היא אך ורק שלנו וכל אחד מאיתנו רשאי לבחור איזה מבין ההודעות הוא רוצה לקרוא ואיזה לא, ואת אלה שלא רוצים פשוט לא פותחים. אז חבל, ממש ממש חבל על העצבים ועל הירידות אחד על השני תאמין לי שאתה תהנה הרבה יותר אם פשוט תתעלם ממה שלדעתך ראוי להתעלמות. אחלה יום מרי-לו

יום טוב לך ,אהובתי הראשונית. :cool:

אני מתעלם ממה שלא מעניין אותי אך לא אתעלם ממה שמעניין אותי ושברצוני להגיב,אך ורק מהחשש שאולי לא ימצא חן בעיני מישהו.... שאותו מישהו יתעלם ממני....אם אינני מעניין אותו.

שלומי..

כנס למכונית, סע לנגריה, ואם אתה מי שאני חושבת שאתה, קנה שפכטל וגרד מעליך את השם.. יום טוב B-)

מוישיקו

New member
מחריבת,,,,,,,,,,

אני חושב שאת צודקת בעניין השפכטל כמובן אבל ,,,, זה ממש ממש לא קשור לויכוח הזהות זו סה`כ אריזה ותוכן הויכוח,,,, ממש חכל על הזמן,,,,,,,, מושיקו

מושיקו..

כל מילה שלך - חצובה בסלע. בקשר לפכטל.. השם מפריע לי - התוכן ממש לא... אגב מושיקו - שיהיה לך יום נפלאאאאאאאאאא :)

שלומי#

New member
חוגגת קטנה

ומי את חושבת שאני אה מפריע לך למסיבה שלך תנסי את השפכטל בעצמך מעניין איזה שם נגלה כי שלומי זה השם שלי והכינוי שלי שלא כמוך חוגגת אני לא מתחבא בוא נראה אותך מראה את פרצופך או אולי צריך לאמר פרצופייך

אחרת..

New member
נו...

טוב שיש את מי להאשים קצין, חושב שהגיע זמן שתעשה ריענון בתוד``א ? מחריבת מסיבות <מבלבלת את האוייב>

למעלה