נכשל פיגוע של החמאס.

שמלת תחרה1

Well-known member
החמאס ניצל את התפוגה למטרת פיגועים.

מגיע כבוד לחיילנו מאחורי הקלעים. כלבי יחידת העוקץ.

תיעוד חדש: חיל האוויר השמיד רכב ממולכד סמוך לביה"ח הטורקי​

במסגרת פעילות של לוחמי וכלבי יחידת עוקץ, איתרו הכלבים רכב ממולכד שחנה בסמוך לבית החולים הטורקי ברצועה • בחסדי שמיים ובעקבות הזיהוי, לוחמי חיל האוויר השמידו את הרכב, שנועד לפגוע בלוחמי צה"ל

אבי בן 1231

Well-known member

במסגרת פעילות של לוחמי וכלבי יחידת עוקץ, איתרו הכלבים רכב ממולכד שחנה בסמוך לבית החולים הטורקי ברצועה • בחסדי שמיים ובעקבות הזיהוי, לוחמי חיל האוויר השמידו את הרכב, שנועד לפגוע בלוחמי צה"ל
איזה מזל שחסדי שמים עזרו!!!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
הכלבים, בעצם, מיותרים וגם הלוחמים!
אנו זקוקים רק לחסדי שמים.:ROFLMAO::ROFLMAO:
:ROFLMAO:

דיברגנט חדש

Well-known member

כרגיל, הוא מפר את התנאים, כך שלא ברור לי, למה הפרה זאת היא לא סיבה מספיק טובה עבורנו להיכנס בהם מיידית מיד לאחר שהחטופים יחזרו מבלי לחכות לתום הזמן?
הוא התחיל בהפרה שירה רבע שעה לאחר הפסקת האש, אח"כ כשאילץ את העזתים לחזור לצפון, אח"כ בהפרדת משפחות כאשר עפ"י הילדה הפריד אותה מאימה יומיים קודם להחזרתה וכעת מכונית התופת הזאת.

דיברגנט חדש

Well-known member
כרגיל, הוא מפר את התנאים, כך שלא ברור לי, למה הפרה זאת היא לא סיבה מספיק טובה עבורנו להיכנס בהם מיידית מיד לאחר שהחטופים יחזרו מבלי לחכות לתום הזמן?
הוא התחיל בהפרה שירה רבע שעה לאחר הפסקת האש, אח"כ כשאילץ את העזתים לחזור לצפון, אח"כ בהפרדת משפחות כאשר עפ"י הילדה הפריד אותה מאימה יומיים קודם להחזרתה וכעת מכונית התופת הזאת.
|עדכון| את מכונית התופת לא הצליחו, אך היום כן הצליחו חלקית ויש מס' לוחמים שנפצעו קל.
החמאס ממשיך לצחוק עלינו כי יודעם כמה חשוב לנו החזרת החטופים שנאלץ להליג על ההפרות שלהם.

אבי בן 1231

Well-known member

לא הבנתי מי עזר פה!! עד ש ..............
ראיתי זאת: "בחסדי שמיים ובעקבות הזיהוי, לוחמי חיל האוויר השמידו את הרכב, שנועד לפגוע בלוחמי צה"ל"!!

אבי בן 1231

Well-known member
ממש לא!!!
חסדי שמיים מספיקים בהחלט ותמיד הספיקו.
עד היום אני מודה לחסדי שמיים שהצילו שישה יהודים בשואה!!

אבי בן 1231

Well-known member
ממש לא!!!
חסדי שמיים מספיקים בהחלט ותמיד הספיקו.
עד היום אני מודה לחסדי שמיים שהצילו שישה יהודים בשואה!!
אוווווווווו ...................... סליחה, חסדי שמים הצילו גם כמה יהודים בחג שמחת תורה, השחור!!!
וגרמו לנו לחגיגה שתיזכר הרבה שנים!!

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
לו אתה היית מקפיד לסנן את תגובותיך , היית נמנע מלכתוב את התגובה השטותית על אתר חרדי שמשתמש בביטוי "חסדי שמים". זה כמו להיכנס לבית כנסת ולהתפלא שיש שם אנשים שמתפללים.
לו אתה היית מכבד את עצמך, וזו בקשה מיותרת, לא היית מגיב בטימטום הזה!!
אני לא נכנסתי לבית הכנסת, כסיל, בית הכנסת נכנס אליי למחשב ולמרות טיפשותך אגיב כפי רצוני!!!

nothing but the truth

Well-known member
לו אתה היית מכבד את עצמך, וזו בקשה מיותרת, לא היית מגיב בטימטום הזה!!
אני לא נכנסתי לבית הכנסת, כסיל, בית הכנסת נכנס אליי למחשב ולמרות טיפשותך אגיב כפי רצוני!!!

לא מפתיע שלא הצלחת אפילו להבין את הדוגמה.
אף בית כנסת לא נכנס אליך למחשב. אתה בוחר להיכנס ללינקים מאתרים דתיים וחרדים שמהם פותחת הפוסט נוהגת לצרף קישורים (באופן די שגרתי) ואחר כך מתלונן על השפה בה נעשה שימוש באתרים אלה.
זה כבר די ברור שאתה סובל ממחלת כלי דם (אין לי מושג אם כתוצאה מסוכרת או גורמי סיכון אחרים). אחת ההשלכות של מחלת כלי דם זו אימפטונציה שמתבטאת בתסכול והזעם שלך שנשפכים מכל תגובה. השלכה נוספת שכנראה מתחילה לתת את אותותיה היא התחלה של multi infarct dementia.
אין טעם שאאחל לך החלמה מהירה, משום שלצערי למחלת כלי דם יש רק כיוון אחד. מקווה רק שלא תסבול יותר מדי.

אבי בן 1231

Well-known member
אפשר להצטרף? גם השמיים שלי מתאימים לאלה שלכם.
אם כך, אנו רוב העם, ניפגשים בקפלן במוצאי שבת הקרובה עם דגלי ישראל והחמאס!!! :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: 💪
אף בית כנסת לא נכנס אליך למחשב. אתה בוחר להיכנס ללינקים מאתרים דתיים וחרדים שמהם פותחת הפוסט נוהגת לצרף קישורים (באופן די שגרתי) ואחר כך מתלונן על השפה בה נעשה שימוש באתרים אלה.
זה כבר די ברור שאתה סובל ממחלת כלי דם (אין לי מושג אם כתוצאה מסוכרת או גורמי סיכון אחרים). אחת ההשלכות של מחלת כלי דם זו אימפטונציה שמתבטאת בתסכול והזעם שלך שנשפכים מכל תגובה. השלכה נוספת שכנראה מתחילה לתת את אותותיה היא התחלה של multi infarct dementia.
אין טעם שאאחל לך החלמה מהירה, משום שלצערי למחלת כלי דם יש רק כיוון אחד. מקווה רק שלא תסבול יותר מדי.
הבעיה כאשר מתווכחים עם כסיל רק מתעצבנים, לכן אשאיר אותך להתדיין עם עצמך!!

Harrington

Well-known member
מנהל
הערה מנהלית:
נא לשמור על כבודם של גולשות וגולשי הפורום ולהימנע מהתקפות אישיות.
האמור בהערה זו נכון לכל המעורבים @אבי בן 1231.

תודה מראש על שיתוף הפעולה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אבי, איך אתה לא מבין? מהיכן מגיעה פעילות חיל האויר? לגמרי חסדי שמים ;)
סליחה על ההתנשאות, אבל זה שיש מי שלא מסוגל שלא לעשות צחוק מאמונתם של אחרים לא אומר שחייבים להצטרף אליו. כן, אני יודע, זאת הייתה בדיחה וכו'. אבל בכל זאת. קצת, טוב לא משנה.

משתפרת1

Well-known member
סליחה על ההתנשאות, אבל זה שיש מי שלא מסוגל שלא לעשות צחוק מאמונתם של אחרים לא אומר שחייבים להצטרף אליו. כן, אני יודע, זאת הייתה בדיחה וכו'. אבל בכל זאת. קצת, טוב לא משנה.
בקטע הזה- השמים שלי (ושל אבי) שונים משלך.

למעלה