נצחון המחבלים על האסירים

שמלת תחרה1

Well-known member
אחמד שמאלי נעצר באוגוסט 2008 ונשפט ל-18 שנות מאסר בגין חברות בתנועת פתח ועבירות ביטחון. הוא ריצה כבר 15 שנה מעונשו, ובעוד שלוש שנים צפוי להשתחרר.

חסר לשמוע שיגאל עמיר הצליח להבריח זרע |פנים|

פולגאר

Well-known member
אחמד שמאלי נעצר באוגוסט 2008 ונשפט ל-18 שנות מאסר בגין חברות בתנועת פתח ועבירות ביטחון. הוא ריצה כבר 15 שנה מעונשו, ובעוד שלוש שנים צפוי להשתחרר.

חסר לשמוע שיגאל עמיר הצליח להבריח זרע |פנים|
הוא לא היה צריך להבריח, נתנו לו התייחדות עם אשתו.

nothing but the truth

Well-known member
לפי הכתבה הבריח. נראה לך מהתייחדות צפוי הריון של 4?

לדעתי הוא התכוון ליגאל עמיר. יגאל עמיר לא היה צריך להבריח כי נתנו לו להתייחד עם אשתו.
וזה היה מזמן. יש לו כבר ילד בן 16 בערך.
חוץ מזה - אם מדובר בתינוקות שנולדו מאותו הריון , מה זה משנה אם זה הברחה או הריון טבעי? רבעיה יכולה להיות גם מהריון טבעי

nothing but the truth

Well-known member

בכך שנתנו ליגאל עמיר להתייחס עם לריסה?
לפחות מה זה שפורסם. בהתחלה שב"ס התנגד, אך בסופו של דבר אישר לו.

Harrington

Well-known member
מנהל
בכך שנתנו ליגאל עמיר להתייחס עם לריסה?
לפחות מה זה שפורסם. בהתחלה שב"ס התנגד, אך בסופו של דבר אישר לו.
כן, את זה אני יודע. אבל תקוע לי בראש שהסדר היה הפוך. שהוא קודם הבריח זרע וכו' ורק בהמשך אושרו לו מפגשי התייחדות..

nothing but the truth

Well-known member
כן, את זה אני יודע. אבל תקוע לי בראש שהסדר היה הפוך. שהוא קודם הבריח זרע וכו' ורק בהמשך אושרו לו מפגשי התייחדות..

המחטף שהוא עשה קודם זה לקדש את אשתו באמצעות שליח, ואז לאחר מכן הרבנות הכירה בנישואים (ובהמשך גם היועמ"ש).
הילד שלו (ינון) נולד באוקטובר 2007. כך שגם אם הצליח להבריח זרע וכו', הרי שזה לא נשא פרי.

Harrington

Well-known member
מנהל
המחטף שהוא עשה קודם זה לקדש את אשתו באמצעות שליח, ואז לאחר מכן הרבנות הכירה בנישואים (ובהמשך גם היועמ"ש).
הילד שלו (ינון) נולד באוקטובר 2007. כך שגם אם הצליח להבריח זרע וכו', הרי שזה לא נשא פרי.
אז אולי התלבלבתי עם הקידושין.

למעלה