נראה לי שזה הקו עם הכי הרבה תחנות

מצב
הנושא נעול.

קו 841 חצות. הוצאתי את זה ממכשיר הכרטוס. לא כולל חצי שעה הפסקה ביילו תענכים

harhanegev

New member
אין כמו סניף קרית שמונה !

מקום בו אדם המגיע לקרית שמונה בשעות בהן אין קוים פנימיים, באוטובוס חצות או באוטובוס מאוחר המגיע באמצע הלילה, מקבל שירות עד הבית, מה שכרוך בדקות בודדות של נסיעה נוספת מצד הנהג. הלוואי שהמנהג הטוב הזה יגיע לעוד ערי ספר שהאוטובוסים אליהן מגיעים בחלק מהנסיעות באמצע הלילה. כל הכבוד לאגד קרית שמונה !

mister K

New member
לא רק בקרית שמונה

מקום בו אדם המגיע לקרית שמונה בשעות בהן אין קוים פנימיים, באוטובוס חצות או באוטובוס מאוחר המגיע באמצע הלילה, מקבל שירות עד הבית, מה שכרוך בדקות בודדות של נסיעה נוספת מצד הנהג. הלוואי שהמנהג הטוב הזה יגיע לעוד ערי ספר שהאוטובוסים אליהן מגיעים בחלק מהנסיעות באמצע הלילה. כל הכבוד לאגד קרית שמונה !
לא רק בקרית שמונה
גם בטבריה ונצרת עילית.

אורי404

New member
../images/Emo127.gif

כמו שצריך להיות

לגבי פיזור בעיר

לגבי פיזור בעיר
בצפת קוים 984(אשדוד, בני ברק, חצור הגלילית. צפת) 982(צפת ירושלים)980(צפת בני ברק) מבצעים איסוף ופיזור בערים שהם עוברים בהן . ללא קשר לשעת היציאה או ההגעה.

mister K

New member
קיבלת מכונה טובה

קיבלת מכונה טובה
9999999 - בטח אוטו דנדש. ולמה חצי שעה הפסקה (ב-963 של 23:30 זה 10 דקות)?

בגלל חוק שעות נהיגה ומנוחה

קיבלת מכונה טובה
9999999 - בטח אוטו דנדש. ולמה חצי שעה הפסקה (ב-963 של 23:30 זה 10 דקות)?
בגלל חוק שעות נהיגה ומנוחה
ה841 מוגדר כ 4.5 שעות. בכדי שלא תהיה חריגה הוגדר החל משבוע שעבר חצי שעה הפסקה.

harhanegev

New member
גם בקוים שהזכרתי יש המוני תחנות,

בהבדל אחד קטן
שמרוב תחנות בקו 841. אומרים לנהג חדש ששואל איפה התחנות בקו הזה? התשובה היא בכל עמוד חשמל בדרך יש לך תחנה
אבל יש גם תדריך קשוח שמונע מהם להיות המאסף של אזור המרכז, והאזור בו יש תחנה תחת כל עף רענן (הערבה) הוא אזור כזה שכמות התחנות בהן עוצרים תכל'ס להעלות או להוריד נוסעים הוא אפסי.

harhanegev

New member
*עף=עץ

אבל יש גם תדריך קשוח שמונע מהם להיות המאסף של אזור המרכז, והאזור בו יש תחנה תחת כל עף רענן (הערבה) הוא אזור כזה שכמות התחנות בהן עוצרים תכל'ס להעלות או להוריד נוסעים הוא אפסי.
*עף=עץ

תחנות בקווים

תחנות בקווים
אם מספיק אנשים יפנו למשרד התחבורה לגביי תחנות איסוף/הורדה בקו מסויים. יש סיכוי שיוסיפו או יורידו תחנות בקו זה

harhanegev

New member
לגבי 394/991/444/397 וכו'

תחנות בקווים
אם מספיק אנשים יפנו למשרד התחבורה לגביי תחנות איסוף/הורדה בקו מסויים. יש סיכוי שיוסיפו או יורידו תחנות בקו זה
לגבי 394/991/444/397 וכו'
דווקא אין לי שום ביקורת, נראה לי הגיוני מאוד להציב תחנה תחת כל עץ רענן (ובמקרה של הערבבה אפיל אם העץ אינו רענן, ואפילו אם אין בכלל עץ) באזורים בהם כמעט אין עצירות בתחנות, כי כך מצד אחד נותנים שירות מעולה להמון מקומות, ומצד שני השירות המעולה הזה לא מטריד אף אחד. נראה לי גם הגיוני וטוב מאוד שבאזור המרכז יש מעט תחנות ותדריך קשוח כדי לא להפוך את קוי אילת למאספים של אזור המרכז.

shim121

New member
לפעמים שעה נסיעה עד הוד השרון

וכמה זמן זה לוקח
בשעות הגרועות ביותר, כל המסלול של 841 מקצה לקצה ?
לפעמים שעה נסיעה עד הוד השרון
הנסיעות של 841 מת"א ב16:00 וב18:00 יש עומסים כבדים בז'בוטינסקי לכיוון פ"ת , כבר הולכת שעה של נסיעה רק עד אזור צ. רעננה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה