נשיא המדינה מסיים את תפקידו - אני מאושר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
למיטב הבנתי בעוד מספר חודשים ייפרד ריבלין מתפקידו ואני כל כך מאושר מכך.

בנאומיו והתבטאויותיו תמיד הזכיר לי דמות של מוקיון , סוג של קומיקאי לא מוצלח אך מעבר לכך , לדעתי מדובר בפוליטיקאי בינוני מינוס אשר השכיל ללחך את ישבנה של התקשורת השמאלנית מתוך תקווה שהיא תוקיר לו תודה , תאמצו אל ליבה ותכריז עליו כעל אחד הנשיאים המוצלחים שהיו לנו |פנים|

מדובר בנשיא אשר התערב באופן תדיר בנושאים מעוררי מחלוקת מהם הוא אמור להמנע וזאת בכדי להבהיר לחונטה השמאלנית השלטת עד כמה הוא "נאור ומתקדם".... חחחח

הוא זה אשר טבע את האמרה הבזויה "בני עמי בחרו בטרור" כאילו שיש בכלל איזשהו מקום להשוואה בין אוקיינוס הטרור האיסלאמי לבין פיגועים נדירים אשר בוצעו על ידי יהודים - הוא זה אשר בחר להתערב בנושא כה נפיץ כמו סוגיית ההתבוללות עת התייצב לצידם של בני הזוג המעורבים מחמוד ומורל , הוא זה אשר נשא נאומים תקיפים ובוטים כלפי ממשלת הימין כאילו היה ראש האופוזיציה בכבודו ובעצמו.

למיטב ידיעתי נשיא אינו אמור להתערב בנושאים מעוררי מחלוקת בציבוריות הישראלית אך למרות זאת נראה שהאיש משתוקק להתבטא בנושאים בעייתיים לטובת צד פוליטי מסוים |יעני|

לי כאמור יש דעה מוצקה לגבי הגורמים להתנהגותו - האיש יודע היטב על איזה של הלחם מרוחה הריבה - עוד ימני שהפך שמאלן ראו ערך אריאל שרון , אולמרט , לבני , מרידור , רוני מילוא ועוד.

ולכן ברצוני לברך את כבוד נשיא המדינה ראובן ריבלין על סיום תפקידו הממשמש ובא , אני שמח מאד ומאחל לו בריאות , אושר ואריכות ימים.

יאללה לך כבר.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

בנאומיו והתבטאויותיו תמיד הזכיר לי דמות של מוקיון , סוג של קומיקאי לא מוצלח אך מעבר לכך , לדעתי מדובר בפוליטיקאי בינוני מינוס אשר השכיל ללחך את ישבנה של התקשורת השמאלנית מתוך תקווה שהיא תוקיר לו תודה , תאמצו אל ליבה ותכריז עליו כעל אחד הנשיאים המוצלחים שהיו לנו |פנים|

מדובר בנשיא אשר התערב באופן תדיר בנושאים מעוררי מחלוקת מהם הוא אמור להמנע וזאת בכדי להבהיר לחונטה השמאלנית השלטת עד כמה הוא "נאור ומתקדם".... חחחח

הוא זה אשר טבע את האמרה הבזויה "בני עמי בחרו בטרור" כאילו שיש בכלל איזשהו מקום להשוואה בין אוקיינוס הטרור האיסלאמי לבין פיגועים נדירים אשר בוצעו על ידי יהודים - הוא זה אשר בחר להתערב בנושא כה נפיץ כמו סוגיית ההתבוללות עת התייצב לצידם של בני הזוג המעורבים מחמוד ומורל , הוא זה אשר נשא נאומים תקיפים ובוטים כלפי ממשלת הימין כאילו היה ראש האופוזיציה בכבודו ובעצמו.

למיטב ידיעתי נשיא אינו אמור להתערב בנושאים מעוררי מחלוקת בציבוריות הישראלית אך למרות זאת נראה שהאיש משתוקק להתבטא בנושאים בעייתיים לטובת צד פוליטי מסוים |יעני|

לי כאמור יש דעה מוצקה לגבי הגורמים להתנהגותו - האיש יודע היטב על איזה של הלחם מרוחה הריבה - עוד ימני שהפך שמאלן ראו ערך אריאל שרון , אולמרט , לבני , מרידור , רוני מילוא ועוד.

ולכן ברצוני לברך את כבוד נשיא המדינה ראובן ריבלין על סיום תפקידו הממשמש ובא , אני שמח מאד ומאחל לו בריאות , אושר ואריכות ימים.

יאללה לך כבר.
חחחחחחחחחחחחחחחח :-D
וכל מילה נוספת מפי, תהיה מיותרת.
אהבתי. |4U|

שמלת תחרה1

Well-known member

יאללה לך כבר.
יאללה קריאות השמאל עזרו והנשיא שתמך בהם הולך:)

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

יאללה לך כבר.
נקווה שהנשיא הבא לא יתעסק בפוליטיקה.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לדעתי יש לבטל את מוסד הנשיאות לאלתר - חבל על הכסף שמוציאים עליו.
גם לדעתי.
טקס הענקת האות לחייל מצטיין לא חייב להיות בבית הנשיא, שיחלקו את האותות בבסיסים של צה"ל.
חנינות לאסירים שידונו בפרקליטות.
מצידי הוא יכול להמשיך את הביקורים שלו בגני הילדים.
אם הוא נהנה מזה.. למה לא?
הרי אין למוסד הנשיאות מעמד מיוחד במה שנקרא החלטות חשובות של מנהיגים.
אם כך אז למה צריך לבזבז כל כך הרבה כסף על הדבר הזה?
לדעתי כל הנושא הזה נועד כדי לצ'פר את מלככי פנכתם של הפוליטיקאים.
דהיינו: אתה כבר לא שווה הרבה ברשימה של המפלגה אז בוא תהיה הנשיא הבא של מדינת ישראל. |דגל|:-D

Harrington

Well-known member
מנהל

יאללה לך כבר.
תפקיד הנשיא אינו פשוט. מצד אחד עליך להיראות וגם להיות ממלכתי. מצד שני יש לך כמובן דעה פוליטית, ודאי אם הגעת מהעולם הפוליטי, ואתה מת מפחד שיאשימו אותך שדעתך הפוליטית מכווינה את התנהגותך ונאומיך.

כשרבלין אמר 'בני עמי בחרו בטרור', הוא הותקף ולמעשה הוא מותקף עד עצם היום הזה, על אמירה זאת. עם זאת כל בר דעת שעיניו פקוחות מבין שכוונת הנשיא בדבריו הייתה שונה לחלוטין מהכוונה שהתוקפים בחרו לפרש. מבחינה זו ההתקפה עליו אינה ראויה ורחוקה מלהיות הגונה או הוגנת.

אז האם רבלין הוא נשיא טוב? זה בעיני המתבונן כמובן. בעיני לפחות הוא רחוק מלהיות אחד הנשיאים הגרועים שהיו לנו, גם אם יש דברים בהם חלקתי עליו. אם למשל אתה מדבר על התערבות פוליטית, הרי שפועלו של פרס הייתה גרועה פי כמה. וגם הוא לא היה היחיד בעניין.

בסופו של דבר כאמור, מדובר בתפקיד שאינו קל. מצד שני לשבת בכורסא הנוחה בבית ולתקוף, קל מאוד.

אותי מעניין יותר מי יהיה הנשיא הבא מאשר לדבר סרה על הנשיא היוצא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
תפקיד הנשיא אינו פשוט. מצד אחד עליך להיראות וגם להיות ממלכתי. מצד שני יש לך כמובן דעה פוליטית, ודאי אם הגעת מהעולם הפוליטי, ואתה מת מפחד שיאשימו אותך שדעתך הפוליטית מכווינה את התנהגותך ונאומיך.

כשרבלין אמר 'בני עמי בחרו בטרור', הוא הותקף ולמעשה הוא מותקף עד עצם היום הזה, על אמירה זאת. עם זאת כל בר דעת שעיניו פקוחות מבין שכוונת הנשיא בדבריו הייתה שונה לחלוטין מהכוונה שהתוקפים בחרו לפרש. מבחינה זו ההתקפה עליו אינה ראויה ורחוקה מלהיות הגונה או הוגנת.

אז האם רבלין הוא נשיא טוב? זה בעיני המתבונן כמובן. בעיני לפחות הוא רחוק מלהיות אחד הנשיאים הגרועים שהיו לנו, גם אם יש דברים בהם חלקתי עליו. אם למשל אתה מדבר על התערבות פוליטית, הרי שפועלו של פרס הייתה גרועה פי כמה. וגם הוא לא היה היחיד בעניין.

בסופו של דבר כאמור, מדובר בתפקיד שאינו קל. מצד שני לשבת בכורסא הנוחה בבית ולתקוף, קל מאוד.

אותי מעניין יותר מי יהיה הנשיא הבא מאשר לדבר סרה על הנשיא היוצא.
אני חולק עליך לחלוטין.

כשנשיא מדינה מוציא מפיו את הביטוי "בני עמי בחרו בטרור" הוא משווה בין טרור איסלאמי לטרור יהודי וכל בר דעת מבין שאין כלל מה להשוות. מדוע הוא עשה זאת ? ובכן , לדעתי הוא עשה זאת בשל הסיבות שציינתי בפוסט הפותח את השרשור ולכן ההתקפות הציבוריות עליו מוצדקות לחלוטין.

אפילו שמעון פרס לא הגיע לדרגת החנפנות הדוחה של מר ראובן ריבלין שאני מגדיר אותו כאחד אשר הפך את הביטוי "מלחך ישבן" למקצוע. - האיש משתוקק לסיים את הקריירה שלו כיקיר התקשורת השמאלנית זו הקובעת מי ייחשב כפוליטיקאי בעל מעמד בינלאומי ומי לא.

לדבר סרה על הנשיא היוצא ? אני עושה זאת בגאווה גדולה ואני מודה בלב כבד שאפילו שמעון פרס עדיף בעיניי ( כנשיא ) על פני הוד מעלת נשיאנו הנוכחי , כל מילת תוכחה הוא הרוויח ביושר.

נשיא אמור להיות דמות א פוליטית והאדון ריבלין עשה הכל בכדי להביע את דעתו הפוליטית באפיקים הרבה יותר מגוונים מאלו בהם השתמש הוד מעלתו שמעון פרס "הראשון לשמו".

כך שאני יושב על הכורסא הנוחה בביתי ותוקף את הלץ המניפולטיבי הזה בחדווה גדולה וללא שום חרטה שהיא.

Harrington

Well-known member
מנהל
כשנשיא מדינה מוציא מפיו את הביטוי "בני עמי בחרו בטרור" הוא משווה בין טרור איסלאמי לטרור יהודי וכל בר דעת מבין שאין כלל מה להשוות.
שאלה של השקפת עולם. יש מי שאוחז בדעה הלגיטימית שמי שרצח את אותה משפחה הוא טרוריסט בדיוק כמו מחבל איסלמי.
מדוע הוא עשה זאת ? ובכן , לדעתי הוא עשה זאת בשל הסיבות שציינתי בפוסט הפותח את השרשור ולכן ההתקפות הציבוריות עליו מוצדקות לחלוטין.
אילו הוא היה משווה את עמו לאיסלם, בוודאי. אולם כאמור קודם, לדידי ברור לכל בר דעת שזה ממש לא מה שהוא עשה. הוא דיבר על מי שביצע את אותו אירוע ולא על אף יהודי אחר.
אפילו שמעון פרס לא הגיע לדרגת החנפנות הדוחה של מר ראובן ריבלין
השוויתי את פרס לעניין המעורבות הפוליטית. לא לשום דבר אחר, כך ששאלת החנפנות כהגדרתך אינה רלוונטית.
לדבר סרה על הנשיא היוצא ? אני עושה זאת בגאווה גדולה
תהנה לך. ברשותך הפסקתי לקרוא כאן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
שאלה של השקפת עולם. יש מי שאוחז בדעה הלגיטימית שמי שרצח את אותה משפחה הוא טרוריסט בדיוק כמו מחבל איסלמי.

אילו הוא היה משווה את עמו לאיסלם, בוודאי. אולם כאמור קודם, לדידי ברור לכל בר דעת שזה ממש לא מה שהוא עשה. הוא דיבר על מי שביצע את אותו אירוע ולא על אף יהודי אחר.

השוויתי את פרס לעניין המעורבות הפוליטית. לא לשום דבר אחר, כך ששאלת החנפנות כהגדרתך אינה רלוונטית.

תהנה לך. ברשותך הפסקתי לקרוא כאן.
לפני הכל , אני מאד נהנה לדבר סרה בנשיא החנפן והמניפולטיבי הזה - אני מבטיח להמשיך לדבר בו סרה ואתה מוזמן להפסיק לקרוא ממש עכשיו.

מעבר לכך - זה לא ענין של השקפת עולם , כשנשיא מדינה פולט מפיו משפט הזוי כמו "בני עמי בחרו בטרור" הוא מבין היטב איזו משוואה הוא גורר אל ראש סדר החדשות הלאומי ולדעתי הוא עשה זאת לשם ליחוך ישבנה של החונטה השמאלנית הדוגלת בהלקאה עצמית ומתוך ציפיה דוחה לקבל תגמול של שבח והלל מצד השמאל הקיצוני השולט ברוב כלי התקשורת המיינסטרימים.

אתה השוות את פרס לענין המוערבות הפוליטית ואני מגדיל ומוסיף כי ריבלין גרוע פי כמה מפרס וזאת בשל האפיקים המגוונים בהם הוא בוחר ללחך את ישבנה של החונטה מעבר למעורבות פוליטית.

למעלה