סיפור שכזה 2

שמלת תחרה1

Well-known member
"אורחים יקרים, תודה שבאתם. אתם רשאים לפתוח כעת את המעטפות שהמתינו לכולכם על השולחן", והוסיף: "כן, אלה תמונות של הכלה עם החבר הכי טוב
מה דעתכם על התרגיל שעשה החתן?
נמקו בבקשה את תשובתכם :).

simsonim123

Active member
"אורחים יקרים, תודה שבאתם. אתם רשאים לפתוח כעת את המעטפות שהמתינו לכולכם על השולחן", והוסיף: "כן, אלה תמונות של הכלה עם החבר הכי טוב

לקחת את הכסף של המתנות בחזרה החתן גם הפסיד בסוף

SupermanZW

Well-known member
לקחת את הכסף של המתנות בחזרה החתן גם הפסיד בסוף
נכון, אבל הנקמה הייתה מתוקה מדבש.

Harrington

Well-known member
מנהל

נקמה מתוקה. אבל למה אחרי החתונה ולא דקה לפני? לא ברור לי. בשביל מה סתם לעבור את הצורך בתהליך גירושים וכו'? מילא, שהוא רצה שמשפחת הכלה תשלם על החתונה וכל זה, אני יכול להבין. אבל במקומו הייתי -אם כבר הייתי מגיע לשלב הזה- כנראה מבקש שיפתחו את המעטפות דקה לפני החתונה עצמה.

אבי בן 1231

Well-known member

לדעתי, כל הכבוד לחתן שהשיב לזוגתו הבוגדנית במטבע קשה!!!

SupermanZW

Well-known member
ביהדות זה לא היה קורה, כי גירושין זה לא סיפור קל לעומת שם שמתגרשים ומתחתנים בהינף יד.
איך זה עוזר למישהו?

למעשה, אם כך, טוב שבממלכה המאוחדת ברירת המחדל היא נישואין אזרחיים, כי זה מה שאפשר לו לנקום כך בכלה. אם זה היה בישראל לא הייתה לו דרך.

למעלה