סי אירחה את דני ליטני במופע מיוחד

ט י נ ה

New member
וואו כמה יפים וכמה התפוח לא נפל

רחוק מהעץ של אבא שלו היפה . איזה יופי. אז סקיטו זה הרגע לבשר . יש לנו הפתעה לדנה ושמעון . מתי תהיו במרכז ?

skito

New member
סי!!! אורי זוהררררררררר אהה

מה? אני יפה? לא נכון! היי סי (הכינוי שלך נכון להערב ממממ בא לי על "סי גינס" בג'ינס) איך היה להופיע ברצועה (נזכר במשהו שנקרא מכל כיוון: >העוצר-ב-רצועה<) תודה, תודה על המחמאות. לשאלתך, אהיה בת"א, יותר נכון בגבעתיים בתאריך 7.1.2005 מתאים? לא זוכר למה דווקא בתאריך זה ככל הנראה שאגיע לבדי..אפגוש שם חברים שהזמנתי ואנא בלי הפתעות לא אוהב ספרי כעת הכל בבקשה!

actress

New member
סקיטו שים לב ששם המשפחה של אורי

ושלך דיי דומים אבל שונים אתה זמיר יעני זמר זמר לך בכורתי בכורתי והוא זוהר מהמילה זוהר קורן לשניכם יש ז ור' בשם משפחה

ט י נ ה

New member
בכל תאריך שתגיע תהיה אורח כבוד סקיט

סיקטו יקר אשמח לראותך בגבעתיים ויש לי בקשה ,הבא נא את בנך וזוגתו הכלה הטריה יש לנו בשבילם שיר במתנה ... אנא האם יבואו איתך ?

skito

New member
היא

גררה אותו לשמור שבת היי טינה הלוואי והיו באים אני מביט בלוח המופעים לבחון ולהציע מקווה שיענו לקריאתי וקריאתך אין לי כעת מילים לכתוב מלבד תודה מתוקה שלנו

actress

New member
אז מה דעתך לצלם להם את המופע?

חוץ מזה ב די וי די הבא כבר תוכל להראות להם שמומלץ לבוא

skito

New member
איך אומרים נכון ב..

בצינית? ציניות אהה.. דניאל ליטנטינו הציני בצנצנת, ציני בדם ובנשמה רוצי לראות לראות את הגרפיטי בצינית שכתב בכיכר צינה. גרפיציני סיני 2004 אין ספק דני הצליח להעלות אצלי חיוך רחב

actress

New member
הספקתי עוד לדבר איתו לפני לומר לו

כמה שהוא מקסים, הבנאדם ככ צנוע, מצחיק ומקסים הקטעי נונסנס היו ככ מצחיקים והשילוב עם סי מוסיף באמת המון אהבתי את הציניות, במדינה כמו שלנו צריך את זה.

actress

New member
מרתק אותי מאוד לדעת איך תינוקות

מתקשרים בהופעות של סי היא תמיד אומרת שבשירים שלה כל התינוקות נרדמים אבל מה שיותר מעניין אותי איך הם מדברים בטריויה מוזיקלית לקחתי כמה ימים לחשוב על זה אולי הם אומרים ככה התחלת הטריויה מוזיקלית וסי מדברת תינוק/ת
בבי בובה פושקוידי
(לא לחשוב שאני משוגעת) סי שואלת מה התו הבא תינוק/ת: ממי מומה מממו
בקיצור זה רק מראה שתינוקות מאוד פעילים בטריויה וצריך גם להם לתת צ'אנס שיפתרו כי אומרים שיש להם שמיעה טובה
מי יודע אולי בפעם הבאה הם יגלו לשכן ליד

actress

New member
חי חי חי אמממ מה שאותי מרתק לדעת זה

איך תינוק מסתכל על הופעה של סי ומה הפרשנות שלו, כי היא אפילו בעצמה אמרה שבהופעות הם מנמנמים, ונכחתי בכמה הופעות שהיו תינוקות אילו רק היו יכולים לדבר.

למעלה