סי אירחה את דני ליטני במופע מיוחד

actress

New member
והופרדו הכוחות למכוניות שונות

ועכשיו הטלנובלה מה תעשה מירב? מה תעשה מיכל (במקרה הזה זו אני) ? וזאת נדע לאחר שמירב תכתוב את התשובה.....................

החלטתם להעביר אותי מדעתי?

מונית (נדמה שכבר כתבתי) לא באה מחשבון אין לי אפשרות להוציא סכומים תלת ספרתיים במצבי הנוכחי (ועוד מחצית מאזרחי המדינה) אחי שחוזר מהצבא פעם ב לוקח את הרכב ומגיע לו ואני לא אוכל לשים אתל כל ביצי התרנגולת במושב שלא בטוח יהיה פנוי נו טוב...נצטרך לקוות לטוב (שזה אומר לקוות שהמופע המשותף יגיע גם לקמלוט ו/או זאפה ו/או פיוז'ן וכיוצ"

actress

New member
הרמת ידיים?../images/Emo12.gifהציעו לך טרמפ לא שאת

תסיעי או תגעי בהגה אם את לא מגיעה אממ.. גם אני שוקלת אם להגיע אני אדע עד הרגע האחרון

actress

New member
טוב מירבי אני כנראה נוסעת אני אאלץ

להפרד ממך יפה להפעם אלא אם תחליטי לבוא עם טלי שהציעה לך טרמפ או חברים שלהם... אל תהססי באמת אני ממליצה לך בחום ואם לא תבואי אמסור ד"ש לדני ושיהיה את ה D.V.D תהיי בטוחה שאני אביא אותו עד אלייך

skito

New member
סי אירחה את דני ליטני במופע מיוחד

המופע בבית התרבות של עין החורש ראשית הברכות לסי המתוקה בטח שמת לב שהייתי נורא עייף (יום עמוס במיוחד ולמרות כך הגעתי) תודה על האיזכור והאיחולים שלך לנישואי בני, זו הפתעה נעימה ומרגשת בכלל לא צפוי (מעניין שאני תמיד נבוך כשאת מתקרבת אלי דיי כבר סקיטו..צא מזהההההההה) המופע היה מדהים מעורררר ומרגש האולם היה מלא בקהל של חבורות זמר שיתוף הפעולה של הקהל הוסיף לאווירה המיוחדת שאת מורגלת להביא במופעים שלך, אחיות הנשמה בנשימה אחת נועם כהן המתוקה ותמרה פרץ עם הביצועים המרגשים ולקינוח דני ליטני, אין ספק שהצלחתם לבטל את העייפות שהייתה לי עובדה שכעת לא בא לי לישון מה גם שפגשתי שם את התינוק המקסים אור של..(אמא של אור הוא באמת ינק בזמן שדני שר? בעצם זה יתכן כי כשדני עלה לשיר היה כיבוי אורות -זה מפחד קהל?) ו..ספי מבטיח להבא לרקוד בתנאי שאת ליידי ... חשתי את הדופק שעדיין פועם.. ליל מנוחה

actress

New member
היה לילה קסום והתרגשתי בשבילך ככ

קפצתי טלי את מדהימה, ניסים אתה בונבוני וספי אין לי מילים את אוצר, וסי את היית מדהימה! היה לילה דפנטלי מיוחד במינו , דני בנאדם מתוק, מדהים ומצחיק

היי סקיטו

אני לא מצליחה לשלוח לך מסר/מייל. יש לי בעיה עם תפוז, לא יודעת למה. לא יכולה לקרוא/לשלוח מסרים. רק רואה שהתקבלו. המייל שלי [email protected]

actress

New member
אווו פשושית ../images/Emo185.gifשניכם איתי יד ביד

פעם הבאה... ולא כמו גבעתיים סקיטו המועד הבא 7.1 עומדים לא יושבים.

סי ודני ליטני

איזו כימיה מופלאה. חבל שלא היו עוד שירים משותפים. השילוב הזה כל כך נכון. כבר המון שנים שלא יצא לי לראות את דני ליטני בהופעה ואתמול גיליתי שהתגעגעתי. סקיטו - היה כיף להכיר אותך. חבל שלא יכולתי להישאר יותר. אור אכן החליט כנראה שדני ליטני עושה לו מנצ'יס והעביר כמעט את כל החלק ההוא של ההופעה בלינוק.

ט י נ ה

New member
אין לי ספק אמא של אור שיהיה עוד

אבל במקום יותר אינטימי כמו זאפא או קמלוט מקומות בהם אוכל להשתלב עם דני והוא איתי בעוד שירים תודה שבאת תודה שטרחת אני יודעת כמה זה לא פשוט עם ילד על הידים ומצד שני הרגעים האלו ישארו עיך לעד קחי אותם ניצרי אותם בזכרונך המתוק עוד רגע אור יגדל ותוכלי ללחוש לו ולספר לו על כל המסעות שלכם אוהבת סי

האמת..

כל כך כיף לי לחוות אותו ואיתו את הדברים בפעם הראשונה, שזה נהיה הרבה יותר פשוט להתנייד איתו. חוץ מזה, מסתבר שהוא אוהב טריוויה מוזיקלית.

ט י נ ה

New member
סקיטו יקר כל כך אין לך מושג כמה

אני מוקירה ומעריכה שאתה מגיע מבית שאן מביוחד לראות אותי. הלוואי שרגלי יכלו לשאת אותי איתך בחזרה לעמק עוד אתמול בלילה אני כל כך מתגעגעת ורק בגלל המופעים לא יכולה להגיע לאחרונה לעמק. אבל זה בתיכנון. אני רוצה אם אפשר את שם הבן ואשתו הטריה ,כי אנו מכינים להם מתנת פיצוי על כך שלא הגעתי לחתונה . ואני מצרה על כך . המון אהבה ותודה לך על המחמאות ועל העידוד לגבי המופע אמש. השקעתי המון מקווה שהתשלם שלך שלך שלך סי

skito

New member
סי תודה ובמיוחד בשבילך תמונה ראשונה

התמונות וה dvd עדיין לא התקבלו, אך המייל קיבלתי מספר תמונות של דנה ושמעון זמיר

actress

New member
עכשיו אני ממחשב רגיל את התמונה ואהו

ואהו ואהו ואהו

למעלה