סקירת 3 אובייקטים מקו ת"א -רשל"צ מערב -אשדוד

מצב
הנושא נעול.
אתמול, raminec ואנוכי ביקרנו ב 3 אתרי עבודה לאורך קו הרכבת ת"א - רשל"צ מערב - אשדוד. והאתרים הם..

אתמול, raminec ואנוכי ביקרנו ב 3 אתרי עבודה לאורך קו הרכבת ת"א - רשל"צ מערב - אשדוד. והאתרים הם..
תחנת יבנה מערב.
ההדמיה בשטח דהתה למדי בשמש הקופחת.. כך היא נראתה בימים טובים יותר..

raminec

New member
תחנת יבנה מערב.
מבנה שליטה ובקרה
כנראה שהציוד האלקטרוני שמכניסים למבנים האלו ממש ממש יקר, אחרת אני לא רואה סיבה למה שישימו שם דלתות שמזכירות כספת!

raminec

New member
תחנת יבנה מערב.
מבנה התחנה מכיוון מחלף שורק
למעט תיחום הרצועה שבה תתבצענה העבודות בעתיד, אין כל סימנים לעבודות בין תחנת יבנה מערב ובין מחלף חולות.

raminec

New member
תחנת יבנה מערב.
יש עבודות על הגשר של מחלף שורק
כנראה שיסיטו את הגשר דרומה על מנת לאפשר את מעבר הרכבת מתחת למחלף. בתמונה אפשר לראות את הגשר החדש לעומת הגשר הישן.

יש עבודות על הגשר של מחלף שורק
כנראה שיסיטו את הגשר דרומה על מנת לאפשר את מעבר הרכבת מתחת למחלף. בתמונה אפשר לראות את הגשר החדש לעומת הגשר הישן.
הסבר על העבודות במחלף יבנה
העבודות במחלף כוללות: 1. הרחבת הכביש מיבנה מערבה - הגשר הדרומי (החדש) ישמש את הנוסעים מזרחה. 2. הסטת הנתיב ממערב לדרום (מהכור לאשדוד) לכיוון דרום-מערב, והקמת לולאה שתשפר את זרימת התנועה מצפון למזרח (מת"א ליבנה) 3. הסטת העליה והירידה המזרחיות מהגשר לכיוון מערב, בצמוד לכביש 4, כדי לפנות מקום לגשר שבו הכביש מיבנה למחלף יעבור מעל המסילה. תרשים מפורט כאן

raminec

New member
הסבר על העבודות במחלף יבנה
העבודות במחלף כוללות: 1. הרחבת הכביש מיבנה מערבה - הגשר הדרומי (החדש) ישמש את הנוסעים מזרחה. 2. הסטת הנתיב ממערב לדרום (מהכור לאשדוד) לכיוון דרום-מערב, והקמת לולאה שתשפר את זרימת התנועה מצפון למזרח (מת"א ליבנה) 3. הסטת העליה והירידה המזרחיות מהגשר לכיוון מערב, בצמוד לכביש 4, כדי לפנות מקום לגשר שבו הכביש מיבנה למחלף יעבור מעל המסילה. תרשים מפורט כאן
תודה על הפירוט

raminec

New member
תחנת יבנה מערב.
מבט דרומה מהמחלף
כנראה שבין שורות הכלונסאות תעבורנה המסילות לכיוון צומת פלשת. כרגע לא כל כך ברור מה תפקידו של הקיר תמך שנמצא בצד שמאל למעלה, אם בכלל יש לו תפקיד בכל הסיפור של קו הרכבת.

raminec

New member
תחנת יבנה מערב.
בין לבין - גשר הרכבת מעל מחלף חולות
גשר לא קטן נבנה מעל מחלף חולות כדי שהרכבת תוכל לצאת מבין הנתיבים של איילון ולחצות את כביש ת"א-אשדוד.

raminec

New member
תחנת משה דיין - ראשון לציון מערב.
עם זום טיפונת יותר טוב...
אגב, דניאל ואני מאוד נשמח לקבל תשובה לשאלה: למה יוצקים לדרגנועים גג מבטון? אני משוכנע שזה לא יותר זול מקונסטרוקציית מתכת כמו בתחנות אחרות.

micam

New member
עם זום טיפונת יותר טוב...
אגב, דניאל ואני מאוד נשמח לקבל תשובה לשאלה: למה יוצקים לדרגנועים גג מבטון? אני משוכנע שזה לא יותר זול מקונסטרוקציית מתכת כמו בתחנות אחרות.
הגנה נגד קסאמים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה