עוד פעם הכל שחור?!

Rachel47

New member
ואפילו בדקתי אקטיבית כי פתאום האפסטור שלח איזה 12 עדכונים....
עוד דבר מעצבן במוזיקה זה שעכשיו אם אני רוצה שזה לא יעשה שאפל ואני לוחצת על זה זה מחליף לשיר הראשון בפלייליסט...בלי שביקשתי

RenanaD

New member
ובכל מקרה, בטח כל העולם ואשתו יורידו בבת אחת וזה ייקח שעות... נראה כבר אם אמהר להוריד או לא.

RenanaD

New member
איזה מטומטמים

והאמת? אני חושבת שזה באג שלהם. כי גם המסכים התהפכו, והסדר שבו האפליקציות היו מסודרות על המסך וגם בתוך התיקיות. אם נגיד הסדר שלי היה מימין לשמאל: א' ב' ג' ד', עכשיו מימין לשמאל הוא ד' ג' ב' א'. הייתי צריכה לשנות הכל חזרה.
לפתוח את האייפון בהחלקה מימין לשמאל זה משהו שאני יכולה להתרגל אליו, עם האגודל, אבל הפתיחה של המצלמה גם התהפכה! האייקון נמצא בצד שמאל וזה כבר מעצבן! כי היד שלי קטנה וזה רחוק יותר. ימין היה הרבה יותר נח ומהיר

&nbsp
עיצוב המספרים וסימני הפיסוק השתנה קצת. גם עיצוב המסכים כשסוגרים אפליקציות.
&nbsp
מקווה שעניין המוזיקה נפתר בגרסה הזו.

RenanaD

New member
הנה כמה צילומים. מסך הפתיחה, סמסים (רגילים), המקלדת.
המצלמה ממש מעצבנת
אבל הם שיפרו את המעבר ממנה לתמונות, ואת תצוגת התמונות, אז זה קצת ניחם אותי

את השאר אני בטח אגלה בהמשך...
&nbsp
(יואו, איזה נח לצרף תמונות עכשיו בתפוז
)

RenanaD

New member
גם כי זה כבר הפך לשרשור בפני עצמו, אבל בעיקר כי אין לי כח לגלול עד למטה כל פעם מחדש

דיקטטורה

Rachel47

New member
אתם שמתם לב לענין הזה ששתי לחיצות חלשות על מקש הבית מורידות את המסך למטה נכון?

RenanaD

New member
למעט השינוי האומלל של היפוך הכיוונים, כל מה שגיליתי בינתיים הוא בקטנה...

Rachel47

New member
שאם אתה באפליקציה ואז עובר לאחת אחרת (דרך נוטיפיקציות וכאלה) אפשר לחזור לאפליקציה הקודמת...זה די יעיל.....

Rachel47

New member
וחשבתי שזה סתם משהו מוזר...זה לא עניין אותי...וכשהראיתי לו את זה הוא אמר שאין מצב שיש דבר כזה שהוא בלי סיבה...
כשגיליתי מה זה זה ממש הצחיק אותי....כמה עצלנים צריך להיות

LemonLimeLilach

New member
עד שיוציאו עדכון תיקון בשביל הנושא הזה של העברית כי אין מצבבבבב שאני מתרגלת להיפוך

RenanaD

New member
וזה מפגר. ממש. אין להם רעיונות אחרים לבצע במקום השטות הזאת?!

RenanaD

New member
שיניתי את זה מיד חזרה לאיך שאני רגילה, זה בקטנה. הבעיה היא בתפריטים, נגיד בסמסים ובשיחות. שם זה מרגיז

Rachel47

New member
אז גם אני הורדתי
האייפון שלי תמיד היה על אנגלית אז הבעייתיות של ההפיכה פסחה עליי
תכלס לא שמתי לב לכל כך הרבה שינויים משמעותיים
הגופן השתנה לגמרי אבל אני מחבבת את החדש
הוסיפו חזרה את העמוד של החיפוש שזה ביאס אותי כי זה סתם עמוד ששמחתי שביטלו אבל עכשיו כשמחליקים אליו יש כזה..."הצעות של סירי"
שזה בעיקרון אנשים שהתקשרתי אליהם לאחרונה ואפליקציות שפתחתי לאחרונה אבל זה בהחלט שימושי לדעתי..
&nbsp
שמתי לב ששינו משהו בצורה של המקלדת אז כן אצלי זה לא הפך כלום אבל היא בהחלט נראית לי מוזר...
&nbsp
זהו
&nbsp
מה עוד הוסיפו?
אהה המעבר בין החלונות...חמודון...

למעלה