עוד פעם הכל שחור?!

RenanaD

New member

(מחר יוצא iOS 9?!
)
&nbsp
האפליקציה של המוזיקה מעצבנת. גם איילת התלוננה עליה בזמנו, ואז יצא עדכון ולרגע חשבתי שהכל הסתדר, אבל לא
מה שמעצבן אותי זה שאני שומעת מוזיקה בשאפל. את כל השירים שיש לי בפלאפון - בשאפל. תמיד אני ממשיכה מהשיר האחרון ששמעתי לפני X זמן, וככה לא יוצא שאני חוזרת על אותם שירים. אבל עכשיו הוא כאילו סוגר את האפליקציה כל הזמן ושוכח איפה הוא היה, ואז אני צריכה להתחיל מחדש! מרגיז.
בנוגע לפייסבוק - אני לא יודעת על מה אתה מדבר, ההחלקה ימינה עובדת אצלי כרגיל, שום דבר לא השתנה...
ואין ספק שפלאפון איטי זה הכי מעצבן מהכל פה, רחמיי

לא יוצא,
היום הכנס שבו מכריזים רשמית על האייפונים החדשים (ויחד עם זה גם ה-iOS) - בד"כ הם יוצאים איזה שבוע אחרי...

תקשיבי שזו הפעם השלישית שאני מנסה לכתוב את התגובה הזאת... יש פה כל רגע הפסקות חשמל.

בקיצור אני לא מבין מה הכניסו את כל הקטגוריות המיותרות האלה. "חדש", "בשבילך", "Connect", רדיו"... מה אתם רוצים? כולה רציתי את המוזיקה שהכנסתי לאייפון.
עזבו שבגרסאות הקודמות היה אפשר לשנות את הקטגוריות המוצגות שם....
אני לא ממש משתמש בשאפל אבל אני מבין איך זה יכול לעצבן

ההחלקה בפייסבוק עובדת לך??
אם נגיד את נכנסת לפוסט כדי לראות תגובות ואז את רוצה לחזור אחורה, את מחליקה?
למה זה לא עובד לי?!

בסה"כ אחרי יום אני מתחיל להסתגל. זה לא ממש איטי, וזה יש דברים שדווקא עובדים מהר יותר.
מה שכן היום נגמרה לי הסוללה וזה לא קורה לי הרבה. אולי זה סתם כי התעסקתי איתו אחרי השידרוג כדי ללמוד...

אגב, וואטסאפ WEB - מגניב...

RenanaD

New member
גם עוד שבוע, אני לגמרי מוכנה ל-iOS החדש

זה מרגש. הפלאפון שלך משתנה קצת ואתה לא באמת יודע אילו שינויים ושיפורים הם הכניסו הפעם.
&nbsp
תאמין לי, אני הפסקתי להכנס לאפליקציה של המוזיקה, רק מההחלקה של הנגן מלמטה. אבל לאחרונה זה לא תמיד עובד, אני לוחצת על פליי וכלום לא קורה
ואז אני חייבת לפתוח את האפליקציה בשביל הפליי, ובסופו של דבר הוא שוב שוכח באיזה שאפל הוא היה בפעם הקודמת. צרות העולם הראשון, אבל מעצבן

&nbsp
ההחלקה בפייסבוק אכן עובדת
לא יודעת מה קורה אצלך...
מה עובד לך לאט יותר ומה מהר יותר?
ואיך מתקינים וואטסאפ ווב?!

Rachel47

New member
וואטס אפ ווב

זה באינטרנט
את נכנסת לאתר שנקרא וואטסאפ ווב ולוחצת שם על IOS ואז באפליקציה את נכנסת לסרוק את התמונה המרובעת שמראים שם והופס
וואטס אפ במחשב
זה די גאוני
לא חשבתי שאני אעוף על זה והיה נראה לי מיותר אבל אני חוזרת בי
זה אדיר לגמרי

כן,
לא יצא לי להשתמש בזה, רק בדקתי מה זה בדיוק
אבל זה נראה מגניב, עוד לא הבנתי איך כל המידע (היסטוריה וכו') עובר, הרי הוא לא יושב על האינטרנט בכלל...

RenanaD

New member
אומייגאד זה גאוני

ניסיתי עכשיו, זה לקח בדיוק שניה - ועבד מושלם

הנה משהו שהולך לקרות המון מהיום והלאה, כשאני בבית ובמחשב

Rachel47

New member
ברור

מעכשיו כל פעם שאני על המחשב הנייד החדש והמהמם שלי העמוד פתוח ואני עם זה
כן אם אני רוצה לשלוח תמונה זה עדיין מהאייפון כי שם התמונה אבל בקטנה..
זה ברמה שאפילו התחלתי להתכתב עם תומר בוואטס אפ- אנחנו תמיד היינו באסמסים מהשניה שהכרנו וכשעברנו לאייפונים עדיין נשארנו שם. לקח לנו המון זמן להוריד וואטסאפ וכשזה נהיה חובה כי כולם השתשמו והתמכרו הורדנו בשביל נוחות של אחרים (אכפתיות מוגזמת) אבל אנחנו תמיד נשארנו באסמסים ומאז האיימסג' גם אהבתי את הכחול של האסמסים
אז עכשיו אנחנו עוד באסמסים מהפלאפון מידי פעם אבל במחשב אני כבר רק עם זה אז לאט לא אנחנו עוברים לשם סופית (האמת שעכשיו הוא בחו"ל אז לא חוכמה זה רק וואטסאפ)
&nbsp
&nbsp
קיצר...אני בדרך כלל לא נופלת מכל חצי עדכון ולרוב וואטסאפ מוסיפים דברים מעצבנים ממש...אבל הווב...נפלתי...
&nbsp
&nbsp
אגב...משהו שמדהים אותי באמת וזה עושה לי את כל העניין
זה הרי מראה את כל ההיסטוריה
אז גם כל התמונות
ואז נניח תומר שלח לי איזה תמונה נחמדה
או אני לא
הופ
היא על המחשב שלי
כן עדיין אי אפשר לראות את כל המדיה בקלות כמו באפליקציה אבל אני באמת צופה שהם יוסיפו את זה ועד אז כן זה טוב לתמונות אחרונות אבל אני ותומר השתמשנו רק בתמונות בוואטסאפ אז הורדתי כמה מהאחרונות ואיזה כיף לי! כה נוח!!

לא כזה מרגש אותי...
לא שמעתי משהו מרגש לפחות.
יש לי הרגשה שהם יותר מתכננים על ה-iOS10, בהתחשב במספר העגול... וזה יגיע עם אייפון 7 אז בטח גם שם יגיע שידרוג גדול יותר.
ואז אני ארצה גם אותו

האמת שאני שומע לרוב דרך ספוטיפיי, אבל לפעמים גם מהמוזיקה שיש לי על האייפון.
הבעיה היא שכבר אין לי מקום אז אני לא יכול להכניס בכלל עוד שירים.
אגב, לא הבנתי גם למה שינו את התצורה של זה במסך נעילה... למה זה קבוע במסך נעילה כששומעים משהו?

אולי אני אמחק ואתקין?

אחרי יומיים עבודה:
הסוללה נגמרת איזה פי 5 יותר מהר. זה מזעזע. ובשימוש רגיל.
להרגשתי יש קצת דיליי בפתיחה של אפליקציות. הוא לא נורא. יש גם דיליי בכניסה לשיחות בוואטסאפ.
זה קשור לכל הממשק. כל האנימציות של הגרסאות החדשות... החל מ"החלק לפתיחה", האופן שבו התפריט עולה, פתיחת תיקיות, מולטיטאסקינג, האופן שבו נפתחת אפליקציה... הכל יותר איטי, לא בגלל שהאייפון ישן, הן פשוט איטיות יותר, בהגדרה. אז זה מבאס.
(לשם השוואה- כמו שדיברתי אז על אופן פתיחת ההודעה החדש של תפוז. כאילו מגניב יותר, על חשבון מהירות ויעילות)
אפילו כשלוחצים על כפתור הבית "להעיר" את האייפון, הוא נפתח בפייד כזה. למה אני צריך פייד? תיפתח וזהו.

*גם את ההודעה הזאת כתבתי פעמיים והפעם זה היה תפוז.

RenanaD

New member
כן, זה הגיוני שב-10 יהיה משהו משמעותי יותר

אני אמתין

&nbsp
בפלאפון החדש לא תהיה בעיית מקום לשירים שלך

אין לי בעיה שזה קבוע במסך הנעילה, זה אפילו נח. אבל כן יש לי בעיה שזה נדפק כל הזמן

&nbsp
אין ספק שה-iOS הזה (והקודם) גרועים בעבודה עם אייפון 4 ושות'. אני לא יודעת אם זה בגלל שהפלאפון פיזית לא מסוגל להתמודד עם התוכנה, או שהם בכוונה מייצרים ככה את הפלאפונים שלהם, כדי לגרום לקהל להשתגע ולרוץ לקנות חדש... בכל מקרה, לא לעניין.

כן אני סומך על זה (לגבי המקום)
אני לא מבין למה זה קבוע, כי א' למה אני צריך את זה? ב' זה יכול להילחץ סתם ככה ממש בקלות.
וכן עכשיו שסגרתי את האפליקציה ופתחתי אותה שוב, ציפיתי שזה ימשיך מאותו שיר/אלבום ששמעתי קודם וזה לא קרה, אז הבנתי על מה מדובר

אני עם אייפון 5, הוא לא כזה ישן וגם מתמודד עם זה ממש יפה (מעבר לסוללה).
אבל זה בדיוק מה שאמרתי, שזה לא קשור לאייפון אלא נטו הממשק שהוא בהגדרה איטי יותר... גם באייפונים חדשים...

אה הבנתי איזה החלקה את מדברת
בגרסה הקודמת, שהייתי איתה עד עכשיו, כשהיית מחליק בפייסבוק מכל נקודה שהיא במסך, זה היה חוזר למסך הקודם. וזה היה ממש נוח
עכשיו הבנתי שההחלקה עובדת רק אם מחליקים מקצה המסך ימינה. וזה נכון לכל האייפון לא רק לפייסבוק...
אז העדפתי את הקודם אבל נו...

ומה לגבי זה שהפרידו את ההודעות מהאפליקציה של הפייסבוק? למה? זה גם היה נוח

RenanaD

New member
מה ז"א? לא הבנתי מה היה קודם

עכשיו אם אתה מחליק משמאל לימין זה חוזר אחורה, מכל מקום במסך... גם למעלה, גם במרכז וגם למטה. מאוד נח.
&nbsp
המסנג'ר זו הרעיון המטומטם של פייסבוק, לא? לא אפל. וגם אני לא מבינה למה צריך אפליקציה נפרדת

נכון, פשוט עד עכשיו
זה לא היה נפרד כי הייתה לי גרסה ישנה...

ההחלקות... המחשה בתמונה למה התכוונתי. חייב עכשיו להחליק מקצה המסך ימינה, ולפני זה היה אפשר גם מאמצע
לא קריטי אומנם, סתם חלק מהשינויים שאני חווה

RenanaD

New member
אה חחחחח

טוב, בזה לא הבחנתי בכלל
בעיקר הייתי מבסוטה לגלות שיש דבר נח כ"כ

אני חושב שדיברתי על זה פה פעם
תוכנת הזרמה של מוזיקה. כמו פנדורה ועוד הרבה קיימים (גם אפל השיקה לא מזמן)
זה מכיל את רוב המוזיקה המיינסטרימית וגם לא (אפשר למצוא גם ישראלי)
וזה אחלה דרך להישאר מעודכן, להכיר שירים חדשים ולבנות ספריה בלי הצורך להוריד או להעביר לאייפון, הכל דרך האינטרנט (זה גם צורך הרבה אינטרנט אבל אני לרוב לא עובר את החבילה שלי)
יש פלייליסטים מותאמים לסגנון/יום/מצב, שזה מגניב.

בעיקרון אפשר להשתמש חינם עם פרסומות, אבל אני פרימיום.
הקאצ' הוא שזה לא זמין בישראל. אבל מצאתי את הדרך לקנות פרימיום ואז אפשר לשמוע מכל מדינה כלשהי, וחינמי יש גם דרך לשמוע מפה.

Rachel47

New member
נשמע מגניב

אבל מסובך מידי בשבילי
למרות שכן מגניב להשאר מעודכנים
אני שומעת המון מוזיקה באוטו והכל נמאס עליי מאוד מהר
&nbsp
אבל אם זה לוקח חבילה זה כן די בעייתי
שוב כי אני אשתמש בזה די הרבה..

למעלה