עונה 3, פרק 14 - שלב הדו קרב

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, שימי לב שהוא האשים בכך רק את אביב ולא את מוש

אף על פי שלמוש היה בדיוק אותו מאזן של קרבות – חמישה באנגלית ורק שניים בעברית:
Dancing Queen
Tainted Love
In My Place
Say You'll Be There
I Wanna Be Yours
גשם אחרון
ילדים של החיים
&nbsp
אבל מבחינת שלומי רק אביב נתפס כמי שכאילו עושה דווקא לעברית ו"לא נותן" למתמודדים שלו...
&nbsp
ושוב, אני רוצה להזכיר שאחת הסיבות ששלומי ושרית בחרו יותר שירים בעברית היא שיש להם הרבה מתמודדים מסלסלים שמתאים להם לשיר בעיקר בעברית, כאמור, לעומת אביב שיש אצלו יותר רוק ופולק שאלה סגנונות יותר בין-לאומיים. העובדה היא שברגע שלשלומי ולשרית היו מתמודדים דוברי אנגלית/ספרדית או בסגנונות רלוונטיים לאנגלית, הם בחרו להם בעיקר שירים באנגלית.
&nbsp
בקיצור, אני חושבת שזו הייתה האשמה לא הוגנת, לא רלוונטית ומיותרת מצד שלומי. אביב אולי יכול היה לענות עליה טוב יותר, אבל אני חושבת שהוא הרגיש במגננה ובסה"כ ניסה להצדיק את הלגיטימיות של הבחירות שלו.

Uri04

New member
זו יציאה אומללה של שלומי

ואני בטוח שכשהוא ישב בבית וצפה בקטע הזה, הוא הבין למה הוא יצא נעל. אתה לא יכול אחרי שתי עונות של "דה וייס" בהן זכו שתי זמרות ששרו באנגלית, אחת מהן של שלומי, להגיד לאביב - "למה רק שירים באנגלית? מה רע בעברית?" עזבו את הקונוטציה הרני רהבית - מדובר פה בצביעות, וחוסר רלוונטיות. דווקא בעונה הראשונה אני זוכר שהנבחרת של אביב שרה לא מעט בעברית בשלב ההופעות החיות. בשנה שעברה, המתמודדת הבולטת של אביב, אופיר, שרה רק בעברית.
ככה זה הפורמט, מה לעשות. בניגוד ל"כוכב נולד" שלא איפשרה לזמרים שלה לשיר בשפה שאינה עברית (וכך יצא מחזור אינסופי של אותם שירים), "דה ווייס" מאפשרת לשיר בכל שפה שהיא. הבחירה במוסיקה לועזית היא טבעית לחברה פתוחה שמושפעת מחו"ל כל הזמן, ואין בכך פסול.

trilliane

Well-known member
מנהל
במיוחד שהעונה יש לאביב נבחרת ששרה בעיקר באנגלית

kobyz21

New member
אירנה מנצחת פה בקלות

השירה שלה סוחפת, היא נהדרת, אחת הטובות העונה... אצלו הרגשתי קול יפה אך משהו בשירה ממוסגר קצת ושבלוני מדי...

Nightingale5

New member
הדו קרב הכי יפה בתכנית עד עכשיו!

לא שזה קשה כן....
הם רמה אחרת לגמרי מעל כולם
שני כשרונות מחוננים שהיו צריכים להישאר עד הגמר אפילו
אני גם לא בטוחה שמישהו מהמנטורים היה טורח לגנוב את סי ג'יי במידה והיו "סייבים" בשלב שהם היו מופיעים

בקיצור מבאס
ומבחינתי אריאנה יכולה לקחת את התכנית

למעלה