עונה 3, פרק 15 - דו קרב הסופי בהחלט

xjoiq

New member
אני מורעל על קלאסיק מטאל אז קשה לי להזדהות עם תחושותיך

ייתכן שהיא ניסתה ללחוץ לכיוון המטאלי מתוך חוסר בטחון בעצמה כמו שאמרת אבל ערבים לי הכיוונים האלה(עד כדי כך שרציתי שהיא תתפוצץ יותר..)[ואתה בטח היית קורא לזה מאץ' אקסטרימלי אובר דה טופ חח]

xjoiq

New member
ואגב

היא לא איבדה הרבה גרוביות בביצוע הדו קרב

kobyz21

New member
לא כל אומן ולא כל שיר מתאימים לכיוון של מטאל

עדיין למרות הביצוע הכושל שלה לטעמי בדו קרב חבל לי שלא הבליגו לה ולא המשיכה ושאף אחד לא הציל אותה, מעדיף אותה בהרבה על האחיות...

trilliane

Well-known member
מנהל
אני איתך; דנה מנייריסטית חבל"ז, ממש לא אהבתי אותה בקרב

גם לא נפלתי מהאודישן שלה. היא לא רעה אבל לא לטעמי, כאמור.

Uri04

New member
טליה היתה בינונית מאוד באודישן שלה

צפי שוב באודישן. מלא זיופים קטנים ובריחות קוליות. אני בספק אם בגרסא האמריקאית היו בכלל מסתובבים אליה, יש שם מיליון כאלה.

אנחנו לא בחו״ל

ופה יש מעט מאוד בעלי קול כמוה.
היה לה אודישן מעולה בעיניי, אני הייתי מסתובבת אליה בלי לחשוב פעמיים.

Uri04

New member
א) מאיפה את כל כך בטוחה שיש פה מעטות שיש להן קול כזה?

ב) מה כל כך מלהיב בקול המאנפף שלה? אני באמת לא מבין.
ג) אם אנחנו "לא בחו"ל", האם עלינו להסתפק במה שיש?
ד) מאיפה ההנחה שדווקא ביצוע כזה הוא ברמה של חו"ל?

אפשר לסכם את כל הדיון הזה ב"על טעם וריח..וכו'", אבל הקביעות וההשתפכויות שנשפכות פה הן ממש לא פרופורציונליות ולכן היה לי חשוב טיפה לאזן אותן.

אענה לפי הסדר:

א. אני עדיין לא נתקלתי בקול של זמרת פה (או של מתמודדת באיזו תוכנית מוזיקה) עם קול כמו שלה.
יכול להיות שיש פה מאות אלפים של זמרות כמוה- וזו רק אני, אבל אני בספק.

ב. אין לי איך כ"כ להסביר- הקול שלה מעולה בעיני, בלי שום קשר לחו"ל.
ג.+ד. אתה זה שהתחלת עם טיעון החו"ל ושבחו"ל לא היו מסתובבים לביצוע שלה- אז לא יודעת מה הקריטריונים בחו"ל - בעיני הקול שלה מעולה, היה לה אודישן מעולה ואני כן הייתי מסתובבת לה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני איתך... האודישן שלה היה חביב, לא מדהים או מלהיב

ובלי עין הרע, לא חסרים זמרים וזמרות טובים בארצנו. ההיצע עולה פי כמה וכמה על הביקוש...

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני לא הבנתי את הפורמט... פספסתי את תחילת התכנית

אז ככה

כל מנטור צריך להדיח 3 מתמודדים לפני שלב הדו קרב. בחדר החזרות המנטור בוחר להעביר אוטומטית מתמודד אחד. השניים האחרים עובדים על שיר ללא עזרת המנטורים בסיועם של של שלומי ברכה ופיטר רוס, ככה זה היה אצל שרית. הם עולים על הבמה ושרים את השיר שלהם. המנטור בוחר מי ממשיך הלאה ומי פורש

trilliane

Well-known member
מנהל
כינרת וספיר (למה כל הביצים בסל אחד, למה?!
)

כינרת שרה שיר ששנאתי בהיסטריה כשיצא בעיקר בגלל הגניחות של אלניס...
כינרת שרה אותו בצורה עדיפה בעיניי, ויש לה עצמה בקול, אבל הבעיה שלי איתה, כמו באודישן, היא שהיא מבצעת שירים שמזכירים מאוד את המקור בלי שום פרשנות מקורית או ערך מוסף מלבד שירה טובה. לא שזה רע, אבל זה גם לא נורא מעניין. הייתי רוצה לראות אותה מתפתחת למקום אחר.
&nbsp
ספיר שרה קצר יותר או שרק נדמה לי?
גם היא לא מחדשת (גם אצלה זו הייתה בעיה שלי באודישן) ובחרה שיר שלא אהבתי אבל מתאים לה...
&nbsp
שתיהן מוכשרות, שתיהן זמרות טובות, שתיהן בינתיים לא כ"כ מעניינות בעיניי.

trilliane

Well-known member
מנהל
בחיי שאני לא מבינה את הפורמט הזה

למה לשים זו מול זו שתיים מתוך שלוש הזמרות הכי טובות שנשארו לך בנבחרת כשיש לך עוד שלל זמרים בינוניים?
כל הקונספט של זמרים דומים זה מול זה פשוט מפגר, ואם חשבתי שנפטרנו ממנו בדו-קרב, הנה עוד טמטומת לקצפת.

&nbsp

ממילא בשלב הזה הם נותנים SAVE למי שהם אוהבים, לא באמת קשור לשירה -אז למה המשחק הזה של "תשירו"?
תנו למנטורים 3 הצלות מהדחה אוטמטיות..

טל/כינרת/שרית

וואו, שרית. וואו.
איזה צעד לא חכם לצוות אותן לאותה התמודדות.
2 הביצועים היו בסדר בעיני.
בחירת השיר של כינרת עדיפה על זו של ספיר (שהיתה אפילו קצת משעממת).

ספיר הודחה:(.

xjoiq

New member
כן באמת בעקבות השלישיה הזאת שרית "הצליחה" לקרר את הפירגון

שחשבתי לפרגן לה מקודם.
&nbsp
הציוות הזה היה חייב להוביל באיזשהו דרך לספיר וכנרת ללייב. וגם עדיף שלא היה ציוות כזה.
&nbsp
ספיר היתה משעממת?????ספיר נתנה את ההופעה הכי טובה של יום האתמול,תוכנית 15,יותר מכל יתר המתמודדים. איזה ביצוע וואי וואי וואי. לא יוצא לי מהראש. כל 4 שעות עוד כמה לופים. ממש זו היתה תוכנית בגדר ספיר וכל היתר.
אני לא מבקר אותך כי זה ענייני טעם אבל רק שתדעי שאני(ומן הסתם עוד כמה שלא נראה לי שהם מעטים)עפתי על הביצוע שלה חזק חזק.
את השיר שהיא ביצעה לתוכנית של אתמול היא חייבת חייבת להוציא בשבילו סינגל ולא לחכות שיתאסף לה חומרים לאלבום.
אני מתאר לעצמי שאם היא היתה מתחילה מהאודישן לסגל לעצמה תדמית של זמרת נשמה היו לא רק רבים עליה היו גם מסמנים אותה לגמר.
&nbsp
ההדחה של ספיר היתה הפאלטה הגדולה של הערב.

בחירת השיר של ספיר היתה משעממת

וטל פלורה מעולה. אם כבר יש את הציוות הזה אני הייתי מעדיפה בהרבה שטל פלורה וספיר יגיעו להופעות החיות.

למעלה