עונה 3, פרק 15 - דו קרב הסופי בהחלט

אתה יכול לחסוך ריצות

אם תצפה בבי"ס למוזיקה..

&nbsp
בכל מקרה, לא אוהבת את הקול שלה ולא מתחברת לצורת השירה שלה.
(וכן, שלומי מת עליה. אני עדיין מקווה שהיא לא תגיע לגמר.)

xjoiq

New member
ואת חושבת שלא צפיתי?

ושתדעי לך שהפסדת שירה עם התחברות לטקסט שלא תיאמן שזמרים מבוגרים לא מגיעים אליה.

ולגבי שובל אם אני משווה אותה לקרלי רוז סוננקלר(מאקס פקטור האמריקאי לפני שנתיים)למרות שקרלי רוז היא וירטואוזית נדירה ביותר שובל יותר מרגשת..
ושתדעי לך כל המנטורים היו חולמים לחטוף אותה משלומי והיו מוכנים להחליף איתו תמורת כל מתמודד מהנבחרת שלהם לפי בחירתו של שלומי.
ואני אומר לך שהיא תגיע יותר רחוק מתמר עמר.
היא הולכת להיות דיוה פה בישראל בשירה הישראלית ליובל הקרוב.

הרשה לי לפקפק

אם רז וקטלין ולינה ואופיר ורודי וסיון לא הצליחו ברמה הסטרית, קשה לי להאמין שדווקא שובל תהיה זו שתהפוך לדיווה.
&nbsp
נראה לי שאני אוותר על הצפייה בבי"ס למוזיקה- חוץ מהעובדה שאני מתנגדת להשתתפות ילדים בתוכניות ריאליטי - קולות ילדותיים פשוט לא עושים לי את זה...
&nbsp
&nbsp

xjoiq

New member
למרות שזה קשה כמו לכל בוגרי הריאליטי

בכל זאת שובל מתחילה בגיל יותר צעיר והיא באה עם נתוני פתיחה מעולים שבמעולים כגון מנעד מטריף מוזיקליות על רמה וקול פתוח ויכולת לייצר טונים מרגשים.

Uri04

New member
אז מקסימום יקחו אותה לפסטיגל. ו..?

היא אפילו לא תהפוך לכוכבת ילדים, כי היא לא מספיק נראית כמו דוגמנית, אלא היא קצת מלאה ולצערי ככה זה עובד היום. לא רואה איך התכנית הזאת הולכת לשנות פיפס מהקריירה שלה.

xjoiq

New member
בכלל לא מכסימום,יש לה את כל החבילה

אולי אין לה את ה"סופר" סטאר קוואליטי במונחים שלך אבל יש לה מספיק גם מזה אבל הרבה יותר חשוב יש לה טונים טונים(שמרופדים אחד אחד ברוך והרמוניות) שהיא יכולה לרגש איתם בטונות ותוסיף לזה את המנעד הנדיר, השליטה, העוצמתיות, הקול הפתוח לרווחה, המוזיקליות הראויה בהחלט לציון וגבוהים שהיא יכולה להפגיז איתם לו רק תרצה.

מה שאומר שהחבילה הכוללת שלה עולה על החבילה של 2 זוכות אקס פקטור הקודמות ואחת החבילות הטובות של זמרות שעברו בארץ בריאליטי מאז ומעולם.

בקיצור יש לה נתוני פתיחה טובים עד טובים מאוד לקפוץ לתוך השוק. זה לא תעודת ביטוח אבל נתוני פתיחה די טובים והשאלה העיקרית היא מה היא תחליט לעשות איתם וכמה היא תרצה להשקיע ולפתח את השליטה שלה בקול שלה עוד ועוד ואת שאר המרכיבים בלי קשר לנתוני הפתיחה המעולים בהם היא ניחנה.

Uri04

New member
כן, כי הקריירה של קארלי רוז מה זה פורחת

לאן היא או אפילו הזוכים של אקס פקטור US הגיעו? כולם נעלמו. רק פיפת' הרמוני עוד מצליחות במידה מסויימת.

trilliane

Well-known member
מנהל
רומה הייתה טובה יותר בעיניי, את הביצוע של בן לא אהבתי

אבל יש לציין שהיא גם בחרה שיר מוצלח יותר; לא הכרתי אותו ונהניתי ממנו.
הוא בחר שיר שאיני אוהבת וביצע אותו בצורה משעממת שלא הרימה אותו ולא לקחה אותו למחוזות חדשים.

trilliane

Well-known member
מנהל
כך חשבו גם המנטורים ושלומי, באופן לא מפתיע היא ממשיכה, יופי

trilliane

Well-known member
מנהל
לא אהבתי את הביצוע של אף אחד מהם...

אף שהיא השתפרה מאז הדו-קרב (לא שזה קשה, אחרי הביצוע ההוא the only way is up).
שניהם לא מעניינים אותי, לא אכפת לי מי מהם ילך.

Uri04

New member
ניב נשמע טו לדעתי

הוא הוריד את כמות הסלסולים, ונשמע בבתים ובגשר כמו זמר רוק "מערבי". הוא גם נראה טוב
ומקרין מסתורין וצניעות מסויימת. אני מסוקרן. מבחינתי, הוא זמר ים תיכוני שאני יכול יותר להתחבר אליו.
מיכל הפתיעה עם השיר של מוש שפונה לאישה, וכשהיא שרה את השיר (יחד עם האופי, הקול וכל הסטיילינג שלה והכל) קלטתי את הזיקה הלסבית. אני חושב שברכה ופיטר רוט עשו איתה עבודה מצויינת. זה היה הביצוע הכי טוב שלה. חבל שהיא נאלצה לעזוב, אבל זהו הפורמט, על כל מגרעותיו.

דניס/מיכל/ניב

דניס קיבלה SAVE.
&nbsp
מיכל נתנה ביצוע טוב מהרבה משנתנה בדו קרב.
&nbsp
לא ברורה לי ההתלהבות מניב (אם כי הוא בחר שיר שדי מתאים לו).
&nbsp
מוש בחר להמשיך עם ניב. שוין.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
יש לי תחושה שאני צופה בתכנית במהירות כפולה או משהו

תיק-תק עוד חלקיק ביצוע, הופה, העפנו עוד מתמודד, יאללה ביי...
חשבתי שהעונה הפורמט ישתפר, אבל הוא רק מידרדר...

אני מבינה למה את מתכוונת

המתמודדים עפים כמו זבובים. אצל מוש אפילו לא הייתה התלבטות.,ספיר כן, אתם.לא...,יאללה עוד דו קרב והטיף עוד אחד. יחד עם זאת, זה לגמרי מגניב שהם שוב בוחרים שיר שהוא שלהם ללא התערבות המנטור, כמו באודישן. והוא בוחר טלבוסה רסה כמו בהתחלה. יש בזה משהו שאהבתי. ככה בשלב ההופעות החיות יגיעו הטיפ של הטופ מכל נבחרת. בעיניי הפורמט התחדש והשתפר

למעלה