עונה 3, פרק 17, שלב ההופעות החיות

סיכום:

יש לה קול פשוט מעולה, אבל זה היה אמאמא של הביצועים הסתמיים.
וגם הלוק קצת סתמי.
קצת עצוב שעל זה מקבלים 3 מיי סייב...

danlevin1

New member
עוד הוכחה

שהתוכנית הזאת מכורה כמו כל התוכניות
הביצוע של תמר היה באמת חלש ו3 הסייבים מראה על הרמה של השופטים
השנה ועל התוכנית בכלל
מהעונה הראשונה נהניתי לרוב , מאז הכל התדרדר

איך אמר מוש

היא יכלה לשיר יונתן הקטן והייתי לוחץ בשבילה...

קצת מרגיז.

trilliane

Well-known member
מנהל
ושוב, גם הפעם אני איתו ולא איתך...
צודק 100%

את ההודעה הקודמת שלי כתבתי לפני שהגעתי לשלב השיפוט של המנטורים, וזה בערך גם מה שאני חשבתי... שהיא מסוגלת לסחוב על גבה (או על קולה) גם שיר משעמם כזה שלא הכרתי ושלא מלהיב אותי בכלל, והיא עדיין נשמעת מעולה.

trilliane

Well-known member
מנהל
דווקא לא... ואין שום דבר משחקי או דרמטי בהגשה שלה

אולי יום אחד היא תגיע גם לבימת מחזמר (למה לא) אבל ההגשה שלה ממש לא מחזמרית (ואני אומרת בתור אוהדת שרופה של מחזמרים).

trilliane

Well-known member
מנהל
טוב, אין ספק שהיא אחת ה-מתמודדות החזקות בתכנית

צעירה, אבל מלאת עצמה, גוון קול ייחודי, קול בוגר, נוכחות בימתית וגם פנים ממש יפים (דווקא את האיפור ששמו עליה הערב פחות אהבתי). לא הכרתי את השיר והוא די משעמם אותי, אבל היא מסוגלת לסחוב אותו יפה, וזה לא דבר של מה בכך. היה קצת מיותר שכולם נתנו לה את קולם כי ברור שאביב יעביר אותה, אבל סחתיין, למה לא, לה באמת מגיע.

&nbsp

kobyz21

New member
עוד בחירת שיר לא טובה של אביב

זה שיר אישי ומורכב מדי שקשה לעשות לו קאבר כי חלק גדול ובלתי נפרד מהשיר זה אופי המחבר, עדיין תמר מוכשרת מאוד, נתנה ביצוע סבבה ועשתה כל מה שיכלה...

Uri04

New member
אני אוהב אותה, אבל כמה מניירות יאווארדי

מאיה מניירה מסמיקה במבוכה.

trilliane

Well-known member
מנהל
ועוד בהתחלה חשבתי שזה יהיה יותר מדי קרוב למקור...

אבל אז שרית רצתה שהיא תסלסל....

אני לא חובבת את השירה המאנפפת שלה (וכאמור, זה לא נשמע לי טבעי, כי זה לא הקול שלה בדיבור).
ביצוע מעניין אבל קצת מעצבן, ואהבתי מאוד את הסטיילינג, נראתה ממש מגניב, אפילו קצת אייטיזי...

בסופו של דבר היה לא רע, והנקודה החיובית ביותר: לא היה סתמי או משעמם. וזה בפני עצמו חת'כת הישג בערב הזה.
&nbsp

סיכום:

השיר - מיכה שטרית

הביצוע- היה לא רע, אבל התרגלנו ליותר מאייל.
&nbsp
(אם כי אני יכולה להבין למה שהוא ירצה לנסות לחדש קצת).

trilliane

Well-known member
מנהל
טוב, אנחנו מ-מ-ש הפוכות היום, מה?

אגב, היה לי האלבום "מסמרים ונוצות" (קניתי במו עצמי, שילמתי טבין ותקילין) ומשהו בו נמאס עליי וגיליתי שאני לא נהנית ממנו כמו שחשבתי ומכרתי לאוזן השלישית.

2

למכור את מסמרים ונוצות

דיסק מעולה מעולה- הסאונד אדיר והשירים פשוט טובים.
והקול שלו פשוט מתלבש בול על השירים.

(ככלל, לא מסוגלת למכור דיסקים ו/או ספרים(וגם לא ידעתי שאפשרי בכלל למכור דיסקים..). אם קניתי, זה נשאר לנצח:))

trilliane

Well-known member
מנהל
אוי, ממש לא אוהבת את השיר...
אבל אוהבת את אייל

ואם יש למישהו סיכוי להוציא משהו מהשיר המשמים הזה, זה לו.
והוא כזה ביישן וחמוד...
וזו הזדמנות לומר שאני ממש אוהבת את סרטוני ההכנות האלה שבהם הם עובדים עם כוריאוגרף, מורה לפיתוח קול, סטייליסט וכו'... חולה על הצצות לאחורי הקלעים.

&nbsp
לא אהבתי את האלקטרוניקה בעיבוד, אבל הביצוע הקולי הרבה יותר טוב משל מיכה שטרית (לא שזה קשה; יש לו קול די מונוטוני ומעושן
). ומה אלה הקולות המלווים האלה?
(שרית במבטים משתוממים ימינה ושמאלה...
מבינה אותה).
&nbsp
טוב, זה ללא ספק לקח את השיר למקומות חדשים, זה היה "באביב" בסגנון אביב גפן... אבל מכיוון שלא אהבתי את המקור זה רק שיפר אותו, וללא ספק היה מעניין ולא משעמם ולא סתמי (סוף סוף התעוררתי בסיום הערב הארוך הזה) וביצוע קולי טוב של אייל.

&nbsp

אביב

איזו הפתעה- לני/ג'סיקה מועמדות להדחה??

&nbsp
אביב לא נחמד, אבל מה עוד חדש?
לני הולכת הביתה.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אביב סוף סוף הודה בכנות שהביצועים שלהם היו חלשים

ואני שמחה שג'סיקה ממשיכה, כי מלני מעולם לא התלהבתי, ועד עכשיו אני קצת מרירה על כך שבגללה מתמודדים טובים ממנה הלכו הביתה (בראש ובראשונה יהל) ומשום מה אביב המשיך להעביר אותה ללא הצדקה בעיניי.
&nbsp
יופי, הערב כל המתמודדים שאני אוהבת ממשיכים. היה מתיש, אבל סוף טוב.

למעלה