עונה 3, פרק 17, שלב ההופעות החיות

, אם כי זה שיר משעמם גם בביצוע הזה.

kobyz21

New member
בשביל זה הפסדנו את סיון דני

לא מבין את הטפשות הזאת של שרית פה, איך היא העבירה במקום סיון את יהב שלא מוכנה לעמוד על במה אפילו של מתנס עדיין, עדיין לא קרובה ללדעת להחזיק שיר...

xjoiq

New member
ועוד לפני זה הפסדנו את גל פרל

כששרית הסתובבה לה כשלכולם כמעט היתה נבחרת מלאה ושרית נהנתה מההפקר ושמחה עד השמיים במשך כמה דקות ואני הייתי בטוח שהיא תרוץ איתה עד הגמר ובסוף קיבלנו חד גדיא

סיכום:

הבעיה עם אוהד (בדומה לאביב) - יש לו אחלה שירים אבל קול פשוט מעצבן (אם כי הקול של אוהד טוב בהרבה מזה של אביב).
&nbsp
השיר חמוד, וגם הלוק שלו היה אחלה.
&nbsp
לא יודעת אם הייתי מעבירה אותו במיי וייס, אבל זו היתה הופעה סבבה.
&nbsp
(והצחיקה אותי התגובה של אביב: הפכתי האלון חסן של דה וייס
)

Uri04

New member
העיקר שהוא חושב שזה מצחיק

אנחנו כנראה לא מגניבים מספיק בשביל להחליק את זה שצוחקים לנו בפרצוף.

הוא אמר את זה בהפוך על הפוך

זה שאוהד קיבל 3 מיי וייס, אמור להראות שאביב לא קומבינטור ולא אלון חסן...

liri7

New member
יש משהו באוהד שמזכיר לי את הביטלס

הקול, המראה.
בינתיים הוא היחיד שמסקרן אותי

kobyz21

New member
לא לחלל השם בקשה

אם כבר אוהד מנסה להיות חיוכי של אואזיס

trilliane

Well-known member
מנהל
נראה שמי שמאוהב בריאליטי זה יותר אביב...

הוא נשמע הרבה יותר מתלהב ורוצה לדחוף את אוהד משאוהד רוצה לדחוף את עצמו...
*אנחה* (טוב, נמאס לי לחזור על אותם דברים שכבר טחנתי).
הפתיח בסגנון הודי הזכיר לי את ג'ורג' הריסון ואח"כ קצת רוקפור וכו'... מן רוק בריטי כזה או שמנסה להישמע כזה. שיר חביב, אבל אני חייבת לציין שהוא נשמע כמו שירים שכבר שמעתי בחיי, לא נפלתי. אני גם לא מתלהבת מהקול שלו (שאכן טוב יותר משל אביב, אבל קשה להיות פחות טוב...
אביב שר כמו קרפדה).
&nbsp
טוב, חביב, בסדר, אחלה, שיהיה... לא ברור לי ממה המנטורים פתאום התלהבו, הייתי בטוחה שאביב הוא זה שלא ייתן לו ללכת הביתה (מבחינתי לגמרי אפשר, והוא יסתדר בלי התכנית). וכן, אביב, זה אכן היה קומבינטורי מצדך... נו מילא, יכול להיות יותר גרוע.

Uri04

New member

אבל תגידי, נניח בדוגמא הזאת בה כל המנטורים לחצו על הכפתור הזה (של השמדה עצמית?) ביחד עם כל הקימבון לכאורה של אוהד - זה לא נראה לך קצת מכור?

kobyz21

New member
הוא השתמש בפלייבק

כדי לחפות על הקול הבינוני שלו...

סיכום:

זה היה ביצוע סתמי, לשיר שאמור לרגש (אם כי זה השתפר קצת לקראת הסוף).
(ומה זו הקוביה המוזרה הזו שהוא עמד עליה?)
&nbsp
מיכאל חמוד:)
הסכמתי עם שרית.

trilliane

Well-known member
מנהל
כל הכבוד לשרית על הכנות בביקורת של מתמודד שלה

אני חושבת שהיא קצת לא דייקה הפעם בבחירת השירים (אם כי לג'וש היא אפשרה לשנות לשיר אחר, וזה בגדול טוב בעיניי שמאפשרים למתמודדים לבחור או להחליף) אבל לפחות היא כנה ביחס לתוצאות, ואילו אביב כמעט תמיד עיוור לביצועים חיוורים של מתמודדיו (אלא אם הם ממרים את פיו כמו יעל שושנה כהן).

trilliane

Well-known member
מנהל
שרית חדד אמרה שזה שיר של דני ליטני. הלו?!
אלי מגן אולי?!

אלי מגן הוא המבצע המקורי, הלחן של מישה סגל (מילים של אהוד מנור). אני יודעת בלי לבדוק, אם שרית לא יודעת עדיף חיפוש בגוגל לפני שהיא מעלימה את המבצע המקורי בפריים טיים של ערוץ 2...
איפה הכבוד לתרבות העברית.
(ולמען הסר הספק, הוא לא ביצע את זה בסגנון הביצוע של ליטני, שביצע את השיר באלבום גרסאות כיסוי בסגנון בלוז, אז לא קשה לדעת שהוא לא המקורי). טוב, סיימתי להתעצבן מזה, ועברתי להשתעמם מהביצוע הסתמי של אילון. זה לא רע זה פשוט סתמי, צעקני וקריוקיי. לא עושה לי כלום ולא מרגש (המקורי כן).

kobyz21

New member
גם אני התעצבנתי

אלי מגן לא רק שהוא המבצע המקורי, הוא גם נותן את אחד הביצועים המפעימים אי פעם שנתנו לשיר... שרית מעצבנת העונה באופן כללי, היא עושה צחוק מעבודה...

למעלה