עונה 3, פרק 17, שלב ההופעות החיות

עשיתי "הקשבה מרוכזת"

לכל הביצועים בדה וייסים השונים. של ג'וש ממש דומה ללינק שהבאתי - וזה קטע שבשאר הדה וייסים (גרמניה, רוסיה והמדינה הערבית הבלתי מזוהה בה היה הדה וייס של הלינק) - זה תמיד בדו קרב, אף פעם לא זמר אחד.

לגבי שב- זה הכל אשמתו של סטינג הזה
. שיעבוד על ההגיה שלו
. כתבתי שב(צ'ב נשמע קצת פחות ערבי איכשהוא) בהודעה, ואז הגיע השיר לסופו- וסטינג צועק: צ'ב מאמי.

ותשמע, עם כל הכבוד לשב מאמי וזה, לשלומי שבת יש את אחד הקולות היפים שיש. הקול שלו זה פשוט תענוג. יש מעט מאוד זמרים שלא הייתי מחליפה בו

לגבי ה"פעם ידעתי לקרוא ערבית" - "פעם" לא מתייחס לתקופת התיכוןתיכון...

למדתי בערך לפני חצי שנה לקרוא ערבית- ככה שיש לי ערבית במקלדת בעבודה וערבית בסמארטפון, אבל כשלא מתרגלים שפה חדשה...
(את השמות שלהם אנשים גם כתבו בתגובות באנגלית, אבל מאיזה ארץ הביצוע הזה??)

xjoiq

New member
המדינה הערבית "הלא מזוהה" היא לבנון

MBC זה הטלוויזיה של לבנון(הנוצרית)
&nbsp
וכנראה שסטינג לא יודע צרפתית אם הוא קורא לו צ'ב.

trilliane

Well-known member
מנהל
הא, חשבתי לפי תחילת השיר שזה זה, ואז פתאום שר בערבית

ולא הסתדר לי... אני דווקא מכירה את המקור (סטינג, לא?) וזה תמיד היה בעיניי שיר מייבב ומעיק...

לא אהבתי גם את הביצוע של ג'וש, צעקני ולא עשה לי את זה (אבל כאמור, קשה להצליח עם שיר שאני ממש לא אוהבת, והוא מלכתחילה גם לא כוס התה שלי).

סיכום:

היא אדירה.
זה היה ביצוע פשוט כיפי וטוב.
&nbsp
הפעם לא הסכמתי עם מוש בכלל. היא היתה מדהימה פשוט.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לגמרי עם מוש; השירה שלה לא הייתה טובה

היא לא הייתה צריכה לנסות להיכנס לנעליים (האדומות?
) של קייט בוש אלא ליצור נעליים משל עצמה. כאמור, היא לא יכולה להתחרות בסופרן של בוש, אז למה לנסות? זו תחרות מכורה מראש והתוצאות לרעתה. ארינה אכן מדהימה, אבל אני באמת לא מבינה איך אפשר לטעון שהיא הייתה מדהימה בביצוע הזה, אלא אם לא מכירים את המקור. מכיוון ששמעתי אותו רק היום (וזה לא שהוא לא צרוב לי בראש...
) אני מתקשה לפרגן לביצוע הבינוני הזה.

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר מעולה, אבל המעט שהשמיעו בחזרה נשמע זוועה

לצפצף בגבהים של קייט בוש זה לא דבר של מה בכך, והיא נשמעה כמו ציפור גוססת...
(ומצחיק, בדיוק היום שמעתי את השיר כמה פעמים בעקבות החזרה של בוש להופעות בימתיות אחרי 35 שנה, היו על כך כתבות וצפיתי בהן ביוטיוב והתחלתי לצפות בדוקומנטרי של ה-BBC עליה; אני אוהבת את השירים שלה).
&nbsp
טוב, גם בהופעה זה לא מוצלח. היא לא קייט בוש, ובוש היא קצת בקטגוריה של יוסטון, מרקורי וכו'... לא כדאי לבחור שירים שלהם, אלא אם עושים אותם לגמרי אחרת, והיא לא עשתה זאת. זה ביצוע שנשמע כאילו הוא קצת מנסה להישמע כמו המקור והיא לא יכולה... ונראה שוויתרה מראש וזה בסדר, אבל זה סתמי ופשוט לא זה. חבל. לו הייתה מורידה את האוקטבה ודופקת ביצוע כמו באודישן, זה היה יכול לעבוד, בתור שירה נשית עמוקה, להבדיל מהסופרן הדקיק של בוש; אבל היא הלכה על הגבוהים (שלה) ופה אין שום תחרות, בוש מחרעת אותה ואוכלת אותה לארוחת בוקר. צר לי ארינה, זה פשוט לא.

kobyz21

New member
מסכים ולא מסכים

מסכים איתך שלא כדאי לבחור שיר של קייט בוש ואביב עדיף היה לבחור לה שיר אחר כי קשה לבצע שירים של קייט באופן מוצלח בדר״כ, אבל בכל זאת אני חושב שהיה ביצוע טוב, הכי טוב של הערב החלש הזה כנראה, אירנה דווקא לטעמי לא ניסתה כלל להישמע כמו המקור, מצד אחד היא הלכה לכיוון האומנותי שלה ויצא ביצוע ייחודי, מלוטש ונחמד, אבל מצד שני היה גם מדי הולך על בטוח(שזה מה שמוש התכוון בביקורת שלו נראה לי), לא מתפרץ מספיק, על כן היה חסר את העצמה... עם שיר אחר יכלה לתת יותר לטעמי...

וואו, כמה הפוכה הדעה שלי.
שיגעתי את אלו שעובדים אותי- אני שומעת את השיר הזה בלופים (ובגלל שהשנה אין אנשים נחמדים ביוטיוב שיעלו רק את השיר בלי החפירות, צריך לזכור כשמגיעים לסוף השירה שלה להחזיר ידנית להתחלה
) .
ובגלל שכ"כ התלהבתי מהביצוע שלה,נורא רציתי להשוות למקור- של קייט בוש. מ'ני'גיד לך, מעולם לא שמעתי אותה שרה לפני כן, והקול שלה הוא אחד המעצבנים ביקום. מה זה זה???

trilliane

Well-known member
מנהל
טוב, קייט בוש היא מכלול של תנועה ושירה והגשה דרמטית מאוד

אם לא צפית בקליפים, זו חוויה...
(אני מעדיפה את הקליפ המקורי משנת 1978, צירפתי). "אנקת גבהים" היה להיט ענק, והיא הייתה אז רק בת 18–19... חלק מהעניין הוא ההגשה בקול גבוה ספק ילדה ספק אישה (בהמשך היו גם שירים שהיא שרה נמוך יותר). זו האישה וזו יצירתה, ולמי שאוהב ומכיר ורגיל, הביצוע של ארינה פשוט מחוויר (והעובדה שלא הכרת את המקור אכן מסבירה מדוע נהנית מהביצוע שלה... חשדתי בכך). כבר הבנתי שיש לנו טעם מוזיקלי שונה ובעיקר טעם שונה בקולות...

אני לא מצליחה

להקשיב לקול שלה,הוא פשוט מעצבן...
(ניסיתי כבר שלוש פעמים, המקס' שהצלחתי להחזיק מעמד הוא דקה וחצי...
).
&nbsp
הקליפ הופך להזוי משהו (ודי משעשע) כשלא שומעים אותה שרה ורק את א הפרצופים שלה והתנועות שהיא עושה

trilliane

Well-known member
מנהל
אני יכולה להבין את זה... נסי שירים אחרים שלה כמו בבושקה

או Running Up That Hill.

סיכום:

יש לה קול יפה, אבל זה שיר קצת משעמם - זה היה ביצוע בסדר.
&nbsp
אביב מרגיש סטנדאפיסט...
. שיתרכז בכתיבת שירים.
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני רציתי לבכות....
משעמום

לא מכירה את השיר, לא מתחברת לגוון הקול שלה, לביצוע ובכלל...
בסה"כ ביצוע סביר, מבחינתי היא "פילר" בין מתמודדים אחרים שמעניינים אותי.
&nbsp

xjoiq

New member
טוב נו,

מה אתה מביא את אחד הביצועים הטובים בריאליטי בישראל ever להשוואה.

trilliane

Well-known member
מנהל
ביצוע טוב (כשהיא לא צועקת)

סגנון השירה הרוקיסטי הזה (גם של מיי פיינגולד למשל) לא מדבר אליי, אבל ברור למה היא זכתה.

למעלה