עונה 3, פרק 17, שלב ההופעות החיות

kobyz21

New member
ביצוע, שבלוני, בנאלי וחסר אופי

שרית עם עבודה גרועה, כמנטורית היא אמורה להסביר למתמודד איך להיכנס ולהתחבר לשיר, לא להתייחס לשיר בלי משמעות וכתצוגה ווקאלית בלבד...

xjoiq

New member
למרות ביצוע חלש התרשמתי ממנו שיש בו חומר גלם של זמר עילית

כנראה שרית רצתה לעשות לו טיפול בשוק ולכן הראתה לו שהוא כמעט הודח וזאת על מנת שהוא יתעשת יתאפס וייקח את עצמו בידיים.
&nbsp
מזל שהתוכנית היתה עם שיפוט מנטורים ולא הצבעת הקהל אחרת הוא היה עלול למצוא את עצמו מחוץ לתוכנית ביום חלש שהיה לו.
בחזרות שהקרינו הוא הפיק טונים כמעט מעלפים שמזכירים גדולי שירה מהז'אנר כמו חיים משה ושימי תבורי.
לו רק יפתח יותר יתחזק בבטחון ויעלה בעוצמתיות בגבוהים וישתמש ביכולות הטבועות בו הייתי חולם להיות המפיק שלו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

סיכום:

פעם ראשונה שאני מבינה למה מתכוונים המנטורים כשהם אומרים שביצוע הוא מקצועי/מלוטש מדי.
זה היה ביצוע "עשוי" מדי. זה לא רע, זה פשוט קצת הורס(?)
&nbsp
&nbsp

Uri04

New member
היא מצויינת בעיניי

אני יודע שאני בדעת מיעוט, ושאין לה שום סיכוי בתחרות הזאת, אבל מ'כפת לי.

xjoiq

New member
אני איתך - ג'סיקה היא הקול הכי נעים בנבחרת של אביב בלייב-ים

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר חזק, השיר היחיד של דייר סטרייטס שאני אוהבת, למעשה...

השמלה שלה מ-ה-מ-מ-ת! היא נראית סוף, אבל ההתחלה של השיר מאוד לא עושה לי את זה... זה שיר שצריך את הנמוכים החרוכים של מארקנופלר... טוב, לצערי גם ההמשך לא משתפר.
ודווקא ממש רציתי לפרגן לה, אבל זה לא זה. אני חושבת שהשיר פשוט לא התאים לה וזו טעות של אביב. חבל, כי היא כן טובה בעיניי.

xjoiq

New member
ביצוע נעים ומשרה שלווה של זמרת מצויינת

אם נתעלם לרגע מיכולותיו ההיפנוטיות של הקול של קנופפלר, הקול והטונים של ג'סיקה מאוד נעימים ואני שמח שהיא בתוכנית(אם נתעלם לרגע על חשבון מי) למרות הנסיבות הטרגיות שגרמו שהיא זו שתישאר ללייבים.
&nbsp
למעשה ג'סיקה היא הקול הכי אהוב עלי בנבחרת של אביב בלייבים.
&nbsp
&nbsp

סיכום:

טוב, אם ירדן מזכיר למישהו את עמיר בניון, אז אלקנה הוא העתק של עופר לוי.
זה היה ממש ביצוע עופר לוי. כיפי ועיבוד מצוין, ולאלקנה יש קול סבבה(וכל הכבוד לשרית, באמת יותר מחמיא לו שיער) ושלא יובן לא נכון- זה היה אחלה ביצוע, אבל לא היה פה שום דבר שהוא לא עופר לוי.

גם הוא ממשיך אוטומטית לשלב הבא (3 מיי סייב).

trilliane

Well-known member
מנהל
הכפתור נקרא My voice, די, אין יותר save

(וכמה נמאס לי כבר לקרוא את המילה הזאת בתעתיק עברי...
לפחות בתכנית לפעמים השתמשו ב"הצלה").
כפי שאמר מיכאל, הוא קיבל שלושה קולות (ואני הייתי אומרת שהם נתנו לו את קולם, בעברית זה נשמע מצוין
).

מילים שיש בהן ו'

בחולם, זה פשוט מעצבן לתעתק לעברית

&nbsp
(מי וייס, מיי סייב אותו דבר בעיני. בטוח היה אפשר למצא זה איזו מקבילה בעברית..)

trilliane

Well-known member
מנהל
ולכן... (רמז...)

לא חייבים לתעתק, אפשר לתרגם!
הצלה, קרב, דו-קרב, קול...

בעד לתרגם, רק שלכולם ברור מה זה מיי סייב/וייס - אבל כל עוד אין לזה מונח רשמי, זה די מוזר לכתוב -
גם הוא ממשיך אוטומטית לשלב הבא (3 "הקול שלי" ).

הצלות לא ממש תופס את זה נכון- נכון שבגדול זה מגן על המתמודד מהדחה, אבל הצלה אמור להיות מה שקורה אחרי שמתמודד מודח...

trilliane

Well-known member
מנהל
את רצינית? הם נתנו את הקולות שלהם, כל אחד את קולו

אלה מילים באנגלית, יש להן אותה משמעות בעברית (בשתי המשמעויות) וגם השייכות עובדת איך שרק תרצי. אני לא מצליחה להבין את הבעיה. התרגום הוא מידי וברור.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מכירה את המקור, כל הסגנון הזה לא מדבר אליי

הופתעתי כשהם נתנו לו את קולם... אבל נו טוב, מה אני יודעת.

גם אני לא מכירה את המקור

אבל הוא שר כל-כך יפה והרים את הקהל על הרגלים. הביצוע שמאוד נהניתי ממנו

למעלה