עונה 3 פרק 26

טוב

מה נסגר עם מילות השיר?
&nbsp
הצל שלי ואני עלינו לדרך? המשך(?) יותר מפחיד (לא באמת הצלחתי להבין מה הוא אמר שם...)
&nbsp
זה היה ביצוע לא רע של ג'וש (אם כי עם הסיום גם לי היתה בעיה), אבל הביצוע המקורי של פוליקר כ"כ כ"כ טוב - שזה באמת לא דגדג אותו...

Uri04

New member
ביצוע ההדחה, כמו שנאמר

ומגיע לו. בסך הכל נראה שהוא לא למד כלום. אפילו ירדן מיתן את החקיינות והמניירות. ג'וש נשאר במקום בערך מן האודישן.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא חובבת את השיר, לא חובבת את ג'וש

ברוך שפטרנו.

באמ'שלהם

כן, זה היה ממש חשוב לעצור את השירה של אוהד בשביל שאדון מקווין ינופף לשלום בוידאו...

&nbsp
מה קורה עם שירים מקוריים של אוהד? לא זה כל הרעיון בשבילו הופרו כללי האתיקה?
זה היה ביצוע לא רע- אבל גם לא מיוחד.
באסה לו הקטע של הפלייבק שברח לו (או מה שזה לא היה) אבל הוא חזר לעצמו טוב.
(ואביב לא נסחף בכלל. בכלל. מ'פתאום- אוי לא, זמר שעושה קאברים בתוכנית מוזיקה- אנה נוליך את החרפה (או משלא יהיה))

כרגע זה הצופים שמצביעים

והוא עדיין שם -
אבל מסכימה, הוא מראש לא היה צריך להיות בנבחרת של אביב.

Uri04

New member
לא ברח לו הפלייבק, הוא התבלבל במילים

זמרי הליווי שרו את המילים הנכונות, הוא שר מילים אחרות...

trilliane

Well-known member
מנהל
מה פתאום פלייבק? הכול בשידור חי... הוא טעה במילים

בתחילת הפזמון האחרון הוא היה אמור לשיר
A time to gain, a time to lose
והוא התחיל לשיר משהו אחר (ואז קצת מרח את זה כי לא הסתדר לו), ורק בשורה שאחרי התאפס על עצמו.

כן, לא הייתי בטוחה לגבי זה

(בכללי- זה סותר, לשים פלייבק בהופעה חיה?
אני לא מדברת על זמרי - על כמו שלמה ארצי ודומיו- שמקשקשים תוך כדי השיר וכאלו, אלא על סטייל דה וייס - זמרים שעולים לשיר שיר אחד, גם אם בחי)
&nbsp
בגלל שאחרי שניב ואוהד סיימו לשיר - השמיעו את השיר שהם שרו קודם - ומשום מה חשבתי שזה היה בביצוע שלהם. עכשיו האזנתי שוב- ואלו כנראה הביצועים המקוריים שברקע..

trilliane

Well-known member
מנהל
פלייבק = הקלטה מראש (חלקית או מלאה). אם הכול חי, אין פלייבק.

גם אחרי תמר השמיעו את המקור... ואולי גם אחרי אחרים, אבל לא בהכרח שמתי לב ולא מספיק חשוב לי לבדוק.

Uri04

New member
חארטה כל ההשתפכות הזאת עליו

גם ה"הפתעה" שארגנו לו בכלל לא היתה בשבילו, כשהנגן של הבירדס בכלל הפנה את ההקדשה לאביב. כן. לאביב ולא לאוהד. אז שוב פעם הוכח שהכל למען ליטוף האגו של המנטורים. לא אהבתי. הביצוע עצמו היה מאוד בינוני ולא מעניין. אוהד אולי בן אדם נחמד, אבל הוא באמת לא זמר. יותר יוצר, שזה סבבה לכשעצמו, וכבר יש לו קריירה, אבל מה הוא עושה כאן?

trilliane

Well-known member
מנהל
ביצוע חלש ולא מדויק, הופתעתי ממחמאות המנטורים

הוא התחיל ממש לא טוב, התאמץ, לא ליטף את הגבוהים, וההרמוניות לא ממש זרמו כמו במקור.
הוא לא ווקאליסט גדול, וכפי שאמר באודישן שלו בעצמו, הוא לא ממש זמר, הוא יוצר... אז מוטב לתת לו לבצע שירים מקוריים שלו או גרסאות כיסוי שתפורות יותר למידותיו הצנועות.
&nbsp
ההפתעה של אביב הייתה מטופשת, אבל ניחא; למה אי אפשר היה לשמור אותה לסוף השיר?

יש לי תחושה שהיא בכלל לא קשורה לאוהד והוא בחר לו את השיר רק כדי שיוכל לשבץ אותה שם...
נו שוין.

איך שהוא הרס את השיר

גם מזייף. גם אין לו מושג על מה הוא שר.... עוד שיר שאהבתי שהרסו לי אותו... קרעו לי אותן לגזריםירדן הביתה. ... ממש מיצית

xjoiq

New member
בדיוק הפוך אבל אני אכתוב את דעתי פה בנפרד למטה

trilliane

Well-known member
מנהל
כשאביב שאל אותו והוא ענה 70%, חשבתי יותר לכיוון 7%...

אני איתך – אין לו מושג על מה הוא שר. כל האנרגיות שלו מתועלות להפקת השירה, לא נשאר לו כלום להגשה... הוא כ"כ עסוק בלא להישמע כמו עמיר בניון + לסלסל, שלא נשאר מקום לשום דבר אחר. פלא בעיניי איך שרד עד עכשיו.

וחבל...

מה הבעיה לשבת איתו ולהסביר לו את המילים... את הרעיון של השיר...
לא מספיק רק לשיר... חשוב גם לדעת על מה שרים

למעלה