עוצמת הדממה

אורי בר

New member
../images/Emo66.gif מכיר את סיפור ליכלוכית

מה קרה ?????? איזה כפתורים נלחצו???????????? ובאיזה עוצמה?????????? דרך אגב לתמורה יש שותף ידואל מכיר תבדוק את השותפות בניהם, קשה לענות או מה? אתה יודע ,מתימר אתה להיות איש רוח אם סבלנות וסובלנות איפה הם???????? שתהיה שבת שלום מלא אור ואהבה

לתמורה יש עוד כמה שותפים לא מכיר את

כולם, מכיר את חלקם. גם אין לי עיניין להכיר את כולם. איזה כפתורים? תבדוק את כמות סימני השאלה אצלך ותבין כמה כפתורים נלחצו! אגב - אינני מתיימר להיות דבר ולהבנתי גם לא הפגנתי חוסר סבלנות וסובלנות מי שמפגין זאת זה אתה בתגובותיך. אינני נוהג לברך במנטרה הריקה מתוכן של אור ואהבה. אז אברך אותך בשבת שלום.

אורי בר

New member
ממשיך בקו הרהיטות יפה

שמת לב כמה עוצמת שכנוע היה במה שכתבת???????? סימני השאלה זה בא מין הכתוב שלך אלו הם שלא נפתרו תבדוק אחד לאחד ותווכח, ואם תרצה מוכן אני להתערב עימך. אם היית יודע לקבל אור ואהבה מאחד אמת אז היא לא הייתה ריקה. הדרך לאיזון זאת הדרך שאני בניתי ולא מתוך טנטרות אלא מתוךהמעשה, ומה זה לקרוע התחת בכדי להבין אל תספר לי ידידי יודע גם יודע, ומי שעובד בדרך לאיזון יספר לך זאת, אז על ידי דיבוב מילים גם אני יודע בתאוריה זה 10 דקות להסביר נוריד למעשה זה ימים ולילות. כדברתך שבת שלום

התיקון הוא רק לעצמך

ולכן שלחנו לך את תמורה . שלא תתבלבל ותבלבל אחירים . זה חלק מגישה של תיקון הלב לעומת תבנית פריסתך הפנימית . תתעורר . דוד

אני מפתיע את עצמי

מאיפה לי כל זה , אני לתומי חשבתי שחופש הוא היבט של תיקון הלב, ומי שטעם זאת תמיד ידע שזה נכון וטוב , גם אם הוא לא תיקן את ליבו והוא בדרך ורק הרעיון או החוויה המשחררת היו מנת חלקו . ראה את השפעת החופש בעולם ובעצמך , זה שונה מבן חורין . זה בן חורין+תיקון לב . רק להגיע למצב הזה דורש גם דממה כדי להבחין בניגון הפנימי . ודגש על גם . דוד

למעלה