עני רציני!

אבי בן 1231

Well-known member
סליחה ראיתי שיש לי טעות אך לא ניתן לתקנה, אני רציני כמובן ולא עני רציני!!
איני יודע ממי עליי לפחוד או לחשוש יותר, מהחמאס או מהישראלים!
כאשר החמאס מתכוון לתקוף יש התרעה, תמיד!
כאשר ישראלי, בד"כ מכוער, מנסה לתקוף, אין התרעה!!!

משתפרת1

Well-known member
תגיד, יש לך ציור של מטרה על החולצה? ועל האוטו? אתה נתקל בכל כך הרבה מקרים של תקיפות נגדך שזה מדהים. חשבתי שאולי באשקלון הציבור יותר אלים, אבל זה קורה לך גם בעכו או בתל אביב. אני ממש מזדהה עם התסכול שהמצבים הללו גורמים לך. זה מקומם. מזל שהחוויה שלי עם אנשים שונה לגמרי, אולי בגלל שאני חיה בישוב לא גדול.

משתפרת1

Well-known member
תגיד, יש לך ציור של מטרה על החולצה? ועל האוטו? אתה נתקל בכל כך הרבה מקרים של תקיפות נגדך שזה מדהים. חשבתי שאולי באשקלון הציבור יותר אלים, אבל זה קורה לך גם בעכו או בתל אביב. אני ממש מזדהה עם התסכול שהמצבים הללו גורמים לך. זה מקומם. מזל שהחוויה שלי עם אנשים שונה לגמרי, אולי בגלל שאני חיה בישוב לא גדול.
ו- היי, שיהיה ברור: אני לגמרי אמפטית, זו בהחלט לא תקיפה נוספת.

Harrington

Well-known member
מנהל
עניין של פרשנות ובחירת הדרך להציג דברים :). אם מישהו יחתוך אותך בכביש, סביר להניח שתתני לו ותתייחסי לאירוע בסלחנות, עד כדי שכחתו תוך רגעים ספורים. אחר יראה בזה נסיון חיסול אישי ויציג זאת כך. בתכל'ס ברוב המקרים יהיה מדובר באותם אירועים בדיוק. אבל זה כמו שנשאל מה מופיע כאן: 6. אחד יענה שש ואחר יהפוך את 'הדף' ויגיד תשע. בקיצור כמו דברים רבים, בעיקר שאלה של השקפת עולם :).

אבי בן 1231

Well-known member
עניין של פרשנות ובחירת הדרך להציג דברים :). אם מישהו יחתוך אותך בכביש, סביר להניח שתתני לו ותתייחסי לאירוע בסלחנות, עד כדי שכחתו תוך רגעים ספורים. אחר יראה בזה נסיון חיסול אישי ויציג זאת כך. בתכל'ס ברוב המקרים יהיה מדובר באותם אירועים בדיוק. אבל זה כמו שנשאל מה מופיע כאן: 6. אחד יענה שש ואחר יהפוך את 'הדף' ויגיד תשע. בקיצור כמו דברים רבים, בעיקר שאלה של השקפת עולם :).
גם אתה צודק בהחלט לכן אין הרבה הרוגים ופצועים קשה מתאונות בארץ!!
בארץ אין נהגים פרועים, יש צמתים מסוכנים, כבישים מסוכנים ועיקולים מסוכנים!!

Harrington

Well-known member
מנהל

אבי בן 1231

Well-known member
אולי לא תאמיני אך נשבע לך, באשקלון יש רחובות שבין כיכר לכיכר המרחק הוא אולי 200 מ'
היום בנסיעה ממש קצרה 6 פעמים כאשר הייתי בכיכר התפרצה מכונית לכיכר והנהג אפילו לא הזיז את הראש לראות האם יש בכיכר מכונית.
פה בארץ כנראה הנהגים רגילים לנורמה הזו.
אני יודע שפה בארץ אני הוא הלא נורמלי, לכן מאז שהוצאתי רשיון נהיגה בשנת 1972 אין לי דו"ח תנועה אחד.
תאמיני לי נסיעה של 750 ק"מ ביום בספרד עם שתי מנוחות קצרות לקפה לא מעייפת אותי כמו נסיעה של כ 60 ק"מ מתל אביב לאשקלון.

Harrington

Well-known member
מנהל
אולי לא תאמיני אך נשבע לך, באשקלון יש רחובות שבין כיכר לכיכר המרחק הוא אולי 200 מ'
היום בנסיעה ממש קצרה 6 פעמים כאשר הייתי בכיכר התפרצה מכונית לכיכר והנהג אפילו לא הזיז את הראש לראות האם יש בכיכר מכונית.
אם כבר הזכרת כיכרות... שאלה לכולם: איך אתם מאותתים בכיכרות? האם בהתאם לכיוון שאליו תסעו (למשל שמאלה בכיכר, קרי איתות שמאלה עוד לפני הכניסה לכיכר על אף שכיוון הנסיעה הוא מימין לכיכר), או שרק בתוך הכיכר תאותתו לכיוון אליו באמת תסעו (למשל הפעלת איתות ימינה, רגע לפני הפניה בפועל -קרי היציאה מהכיכר ימינה-)? אולי בדרך נוספת, שלישית?

דיברגנט חדש

Well-known member
אם כבר הזכרת כיכרות... שאלה לכולם: איך אתם מאותתים בכיכרות? האם בהתאם לכיוון שאליו תסעו (למשל שמאלה בכיכר, קרי איתות שמאלה עוד לפני הכניסה לכיכר על אף שכיוון הנסיעה הוא מימין לכיכר), או שרק בתוך הכיכר תאותתו לכיוון אליו באמת תסעו (למשל הפעלת איתות ימינה, רגע לפני הפניה בפועל -קרי היציאה מהכיכר ימינה-)? אולי בדרך נוספת, שלישית?
מאותת לכיוון הנסיעה, קרי ימינה.
אגב, בכניסה לכיכר לא מאותת בכלל, כי זה המשך הנסיעה הרציף.

דיברגנט חדש

Well-known member
יש לך אפשרות גם לערוך כותרת.

רועש וגועש: היומיים הסוערים שעברו על ים מדר

יכולת שיא מול אלופת אירופה, סל ניצחון משוגע ומטבע שנזרק מהיציע בדרבי וכמעט גרם לו לאבד עין. ים מדר הגיע לפנרבחצ'ה בקול תרועה רמה – ותוך 48 שעות הווליום טיפס לגבהים חדשים (ועוד לא אמרנו מילה על איך זה להיות ישראלי בטורקיה בזמן מלחמה)​

אבי בן 1231

Well-known member
יש לך אפשרות גם לערוך כותרת.

רועש וגועש: היומיים הסוערים שעברו על ים מדר

יכולת שיא מול אלופת אירופה, סל ניצחון משוגע ומטבע שנזרק מהיציע בדרבי וכמעט גרם לו לאבד עין. ים מדר הגיע לפנרבחצ'ה בקול תרועה רמה – ותוך 48 שעות הווליום טיפס לגבהים חדשים (ועוד לא אמרנו מילה על איך זה להיות ישראלי בטורקיה בזמן מלחמה)​

אכן, אתה צודק!!! הפעם ממש אתה צודק!!!
בתורכיה יש עדיין קהילה יהודית ואפילו ישראלים לשעבר.
מידע חסוי שהגיע אליי גילה ש ................................
אף יהודי/ישראלי עדיין לא נרצח!!!
אך .................
מסוכן שם!!!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

אבי בן 1231

Well-known member
עפ"י תגובתך אני בטוח שאתה אחד מיני רבים של הישראלי המכוער בכביש!!!
אכן אתה צודק בהחלט לכן אין הרבה הרוגים ופצועים קשה מתאונות בארץ!!
בארץ אין נהגים פרועים, יש צמתים מסוכנים, כבישים מסוכנים ועיקולים מסוכנים!!

נערך לאחרונה ב:
למעלה