עצות לאיך להביא לגמירה ללא חדירה

kiaora

New member
בינתיים

הקליטה - לצערי לא, זה היה תוך כדי זפזופ, אז ממש לא היה זמן להתכונן. אני אשאל אותה בערב אם היא זוכרת מה שם התוכנית. לא מספיק ללקק את העטרה, אכן צריך להכניס לפה, פשוט לא צריך להגיע עד הבסיס, אין שום סיבה שזה יגיע לך לגרון ויגרום לך לדמוע. לגבי ההסבר הלא מובן שלי, חכי עד הערב, אני די בטוח שאשתי תוכל להסביר יותר טוב ממני

ל י ש ל י

New member
תארתי לעצמי שזה היה תוך זיפזופ

אבל בערוץ 8 יש כל כך הרבה שידורים חוזרים של תוכניות ככה שקיוותי שאולי היא הקליטה בפעם אחרת, כנראה שלא אני אחכה בקוצר רוח לערב לאסבר המפורט של אשתך ידוע לי שליקוק העטרה אינו מספק וצריך להכניס את האיבר עצמו, כפי שציינו שנינו גברים אינם יודעים לרוב את פעולת האוראלי כי הם אינם מענגים את עצמם בדרך זו לכן לדעתי גברים דוחפים את הפה של האישה יותר עמוק כי בדרך זו הם חושבים שהם ישיגו את המטרה (בנוסף לפאן השליטה שגם כן שייך לנושא זה).

ערוץ 8 הוא מעולה אבל לא הפסדת...

יש המון שידורים חוזרים צריך רק לעקוב אחרי לוח השידורים באתר.

kiaora

New member
הסבר

טוב, אז אחרי שאשתי הסבירה לי והדגימה לי אני אנסה להסביר לך יותר טוב. קודם כל, ואני מצטער שזה נשמע כמו משפט פתיחה של סוטה מין בגן ציבורי, אשתי אומרת שזה דומה לסוכריה על מקל, אבל ארוכה, נניח בסגנון הסוכריות משרוקית... אז א', הפה אכן סוגר על האיבר ואת עולה ויורדת, אבל כמו שאמרתי אין צורך שתעשי את זה עד הבסיס. דבר שני, מומלץ שהלשון שלך תהיה בצד העליון של האיבר כי הוא יותר רגיש מהצד התחתון (כלומר כמו ב69 ולא כמו כשמלקקים את הביצים) והדבר החשוב ביותר הוא שתלקקי אותו כשאת עולה ויורדת. לגבי העניין של שני צדדי הלשון, את יכולה להתאמן על האצבע שלך, בגדול כשאת בעטרת הלשון שלך צריכה להיות מקופלת למעלה וכשאת מגיעה למטה היא צריכה להיות פרושה. מקווה שלא סיבכתי אותך יותר מדי ומקווה שעזרתי לך לעשות כמה בנים מאושרים לכמה דקות
אם יש לך עוד שאלות או הבהרות שאת צריכה, אענה בכיף אה, וטיפ לגבי לעשות ביד, יכול להיות שאני לא מחדש לך כלום, אבל אם משתמשים בחומר סיכה כלשהו (קרם גוף, קרם ידיים, סבון במקלחת, וזלין וכו'), זה הרבה הרבה יותר טוב. זה כמובן מתאים רק אם את עושה ביד בלי לרדת לו, אם את גם יורדת לו, אז תרטיבי אותו עם הפה לפני שאת עושה לו ביד, זה לא מחזיק הרבה זמן כמו חומר סיכה, אבל זה לא רע.

ל י ש ל י

New member
חח גם קיבלת הדגמה בזכותי :)

תודה על ההסבר המפורט ! אני חושבת שהייתי יותר מידי טכנית ותקועה במחשבות במקום להשתמש בלשון ולנסות להפיק הנאה הדדית ממציצה. כפי שכבר רשמתי מציצה בשבילי היתה כלי להעמדת האיבר וקדימה לאקשן... לכן ההסבר שלך הרצתי אותו כמו סרטו בראש ונראה לי שלאחר כמה ניסויים זה יכול להצליח :) אם יהיו לי עוד שאלות אני אשאל אותך \ אישתך אולי תקבל עוד דוגמית של הדגמה שתוכל להסביר ביותר פירוט ! המון תודה

חופ שיה

New member
תוכנית מעולה !

ניתן ללמוד ממנה רבות , במיוחד אם אתם בזוגיות. לרוב ראיתי את התוכנית בימי שישי אחרי חצות ביס דוקו. (אולי שידור חוזר - אני לא עיקבית:))

Stranger23

New member
לא הייתי ממליץ לך !!!!!!!!!

את היית רוצה שפתאום חבר שלך ידחוף לך אצבע לפי הטבעת ? אני מניח שלא תופעה כזו צריך להתבצע בזהירות ועדינות וכמובן לאחר שאת מוודא שבן הזוג אסטטי (לאחר מקלחת) לא נעים להחדיר אצבעות למקומת שיכול להרוס לך את כל הערב ואת כל האקט יש הרגישים לכך יש את אלו שלא סובלים את זה, הכול עניין של הבחור עצמו בהצלחה

למעלה