ע"פ צהל נצח יהודה נלחמים עכשיו בעזה בליבת העשיה

איציק5111

Well-known member
ויש פה בפורום שמסיתים נגדם.

יש פה בפורום שמגדפים ומסיתים נגדם , אני מדגיש הם לא מגדפים את חמאס הם מגדפים את מי שנלחם גם עבורם.

תיתביישו, אם אני מנהל הפורום אני מסלק אתכם מפה

איציק5111

Well-known member

יש פה בפורום שמגדפים ומסיתים נגדם , אני מדגיש הם לא מגדפים את חמאס הם מגדפים את מי שנלחם גם עבורם.

אני כבר מוכן לספג קללות ממסיתי נצח יהודה בפורום, כי ברור לי שאין להם תשובה

xyxy210

Active member

אבל אתה לא מנהל את הפורום.
יתרה מזאת, נשבעת להדיר רגלך מכאן.
עכשו אתה גם נמצא כאן וממליץ לסלק חברים מכאן.
שיעברו לאן ? לפורום "הליכוד" ?

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member

אל תאיים!

אלפיני

Well-known member
אתה לא מאלה שהסיתו אבל מקווה שגם אתה מבין שזה לא יפה ללכלך על חיילי צהל בזמן שהם נלחמים עבור כולנו
איציק, לא לעניין לאיים על גולשים בחסימה כל עוד אינם מטיפים בעצמם לאלימות וטרור או מאיימים על גולשים אחרים. בכל מקרה, יש לך השגות, תפנה לאדמין.

ורק להבהיר, גם הביקורת מופנת כלפי גדוד ספציפי שיש עמו בעיית התנהלות . יותר מכך ישנה בעיה עם שרים בממשלת ישראל שמסיבות פוליטיות לא מאפשרית הפעלת אמצעי משמעת כלפי הגדוד הזה. עצם זה שהגענו למצב שהאמריקאים מתערבים אצלנו גם בעניין מסוג זה הוא בעייתי בפני עצמו , אבל קודם כל מול ממשלת ישראל.

איציק5111

Well-known member
איציק, לא לעניין לאיים על גולשים בחסימה כל עוד אינם מטיפים בעצמם לאלימות וטרור או מאיימים על גולשים אחרים. בכל מקרה, יש לך השגות, תפנה לאדמין.

ורק להבהיר, גם הביקורת מופנת כלפי גדוד ספציפי שיש עמו בעיית התנהלות . יותר מכך ישנה בעיה עם שרים בממשלת ישראל שמסיבות פוליטיות לא מאפשרית הפעלת אמצעי משמעת כלפי הגדוד הזה. עצם זה שהגענו למצב שהאמריקאים מתערבים אצלנו גם בעניין מסוג זה הוא בעייתי בפני עצמו , אבל קודם כל מול ממשלת ישראל.
לא חושב שיש מי שמונע מבכירי צהל והרמטכל את ניהול הצבא,אם היה כזה דבר זה היה מתפוצץ בתקשורת

אלפיני

Well-known member
לא חושב שיש מי שמונע מבכירי צהל והרמטכל את ניהול הצבא,אם היה כזה דבר זה היה מתפוצץ בתקשורת
התפוצץ בזמנו הפרשה של נצח עם פלסטיני אמריקני זקן שנהרג כשהיה בחזקתם.
בנוסף היו עוד האשמות לאחרונה שבן גביר את סמוטריץ' מנסים לסכל . וצה"ל דחה את העניין עקב המלחמה.
אבל באמריקה יש לחץ על הממשל שם לגבי העניין.

איציק5111

Well-known member
התפוצץ בזמנו הפרשה של נצח עם פלסטיני אמריקני זקן שנהרג כשהיה בחזקתם.
בנוסף היו עוד האשמות לאחרונה שבן גביר את סמוטריץ' מנסים לסכל . וצה"ל דחה את העניין עקב המלחמה.
אבל באמריקה יש לחץ על הממשל שם לגבי העניין.
טוב אבל אם פוליטיקאים היו מונעים מראשי צהל לנהל את הצבא זה היה מתפוצץ בתקשורת.

ראשי צהל גיבו גם אתמול את נצח יהודה .

ואגב מה שהעלתה יכול להיות בכל יחידה בצבא,אז מחר מחרתיים האמריקאים יענישו את גבעתי? או גולני?.

אגב אני לא רואה את ערבי יו"ש מסתובבים בפחד להיפך , מצד שני אני רואה יהודים מפחדים להסתובב ביו"ש ובאיזורים ערבים .

איציק5111

Well-known member

הכל מדקה 2.22 מצוינת גם הודעת דובר צה"ל בנושא זה.
אלפיני זה פשוט ביזיון תעזוב לרגע את המחלוקות הפוליטיות הפנימיות בישראל,ארה"ב דוחפת את האף שלה ומתערבת ומזלזלת בראשי צהל.

כאילו אומרת לראשי צהל אתם לא יודעים לנהל צבא אז אנחנו ננהל בשבילכם? או שאומרת אתם בצהל מפעילים יחידות טרור?

אלפיני

Well-known member
אלפיני זה פשוט ביזיון תעזוב לרגע את המחלוקות הפוליטיות הפנימיות בישראל,ארה"ב דוחפת את האף שלה ומתערבת ומזלזלת בראשי צהל.

כאילו אומרת לראשי צהל אתם לא יודעים לנהל צבא אז אנחנו ננהל בשבילכם? או שאומרת אתם בצהל מפעילים יחידות טרור?
תגיד תודה לממשלה המצ'וקמקת שבחרת או שאתה תומך בה. כשלא היית פה, חזרתי כמה פעמים בפני אנשי ימין שבמידה ויחתרו למגר את בית המשפט על מנת להוריד מעצמם כל בקרה זה מה שעלול לקרות. הימין לא יכול למצוא אלטרנטיבה לתמיכה אמריקנית. ועל כן כל המלא-מלא הזה יאלצו לרדת מהעץ המאוד גדול שטיפסו עליו. להפסיק לגזול אדמות בהתנחלויות, ולהפסיק להתאכזר לאוכלוסיה אזרחית חפה מפשע.
ארה"ב פה על מנת להגן על הקיים. ושום חוק קומבינה בכנסת לא יכול להניע אותה מכך.

איציק5111

Well-known member
תגיד תודה לממשלה המצ'וקמקת שבחרת או שאתה תומך בה. כשלא היית פה, חזרתי כמה פעמים בפני אנשי ימין שבמידה ויחתרו למגר את בית המשפט על מנת להוריד מעצמם כל בקרה זה מה שעלול לקרות. הימין לא יכול למצוא אלטרנטיבה לתמיכה אמריקנית. ועל כן כל המלא-מלא הזה יאלצו לרדת מהעץ המאוד גדול שטיפסו עליו. להפסיק לגזול אדמות בהתנחלויות, ולהפסיק להתאכזר לאוכלוסיה אזרחית חפה מפשע.
ארה"ב פה על מנת להגן על הקיים. ושום חוק קומבינה בכנסת לא יכול להניע אותה מכך.
לא הצבעתי לאף מפלגה שיושבת בממשלה הזאתי. ארה"ב דוחפת את האף למקומות שהיא לא קשורה אליהם.

מחר מחרתיים יהיו 10 מקרים או שמועות על גולני אז ארה"ב תעניש אותם? כאילו לצבא אין רמטכל והנהגה שעושה את זה?

כל בכירי צהל מגבים את נצח יהודה אתה אומר הם משקרים? אתה אומר צהל הפעיל אירגון טרור וארה"ב הענישה אותו?

צריך עכשיו לצאת מעזה והשטחים - כל חייל שלא מאמין בביבי ושות'.

לשרת רק בהגנה בגבולות 67.

מי שנמצא שם שידאג לעצמו.

רצה בית בזול?

בכבוד.

שיסתדר.

איציק5111

Well-known member
צריך עכשיו לצאת מעזה והשטחים - כל חייל שלא מאמין בביבי ושות'.

לשרת רק בהגנה בגבולות 67.

מי שנמצא שם שידאג לעצמו.

רצה בית בזול?

בכבוד.

שיסתדר.
אל תדאג אנחנו בדרך לזה, את עוטף עזה והצפון איבדנו. ישראל הולכת להצתמק, אשקלון תהיה העוטף .

בקרוב גם ניצא מהערים המעורבות, אז אתה יכול לשמוח

אל תדאג אנחנו בדרך לזה, את עוטף עזה והצפון איבדנו. ישראל הולכת להצתמק, אשקלון תהיה העוטף .

בקרוב גם ניצא מהערים המעורבות, אז אתה יכול לשמוח
הכל זמני.

מה שלא זמני זה מה שהעולם חושב.

והעולם חושב פחות או יותר שלישראל מגיע גבולות 67

אפשר להתמקח ורצוי אבל זה הבסיס.

איציק5111

Well-known member
הכל זמני.

מה שלא זמני זה מה שהעולם חושב.

והעולם חושב פחות או יותר שלישראל מגיע גבולות 67

אפשר להתמקח ורצוי אבל זה הבסיס.
העולם לא חושב שמגיע לישראל משהו. העולם מפיץ עלילות דם שקרים ומסית נגד ישראל.

הם מדברים על השמדת ישראל ולא על 2 מדינות ל2 עמים, הם אומרים הערבים הם הילידים ואנחנו הכובשים.

המצב פה נראה אבוד וגמור, איבדנו את העוטף והצפון, אנחנו נמשיך לאבד כי ישראל הקטנה לא יכולה להילחם בכל העולם

למעלה