ע"פ צהל נצח יהודה נלחמים עכשיו בעזה בליבת העשיה

העולם לא חושב שמגיע לישראל משהו. העולם מפיץ עלילות דם שקרים ומסית נגד ישראל.

הם מדברים על השמדת ישראל ולא על 2 מדינות ל2 עמים, הם אומרים הערבים הם הילידים ואנחנו הכובשים.

המצב פה נראה אבוד וגמור, איבדנו את העוטף והצפון, אנחנו נמשיך לאבד כי ישראל הקטנה לא יכולה להילחם בכל העולם
הקטע איתך תמיד שאתה קיצוני,בזמנו קפצת בין הימין והשמאל.

עזה עוד מעט ניגמר,אחרי שזה ניגמר מטפלים בצפון.

עכשיו המדינה בשיפוצים.

אלפיני

Well-known member
העולם לא חושב שמגיע לישראל משהו. העולם מפיץ עלילות דם שקרים ומסית נגד ישראל.
שטויות. ממשלת ישראל הימנית חפרה לעצמה את הבור הרזה דרך מפעל ההתנחלויות הגזלני שלה דרכו הכשירה כל מני שרצים מטונפים .
גזל אדמות, טיפול לא הומני באוכלוסיה אזרחית , והסתה של נערי גבעות בהם.

הימין הוסף חטא על פשע כשהוסיף את בן גביר סמוטריץ' ושות' כשותפים לממשלותיו. וזו התוצאה.

Harrington

Well-known member
מנהל
שטויות. ממשלת ישראל הימנית חפרה לעצמה את הבור הרזה דרך מפעל ההתנחלויות הגזלני שלה דרכו הכשירה כל מני שרצים מטונפים .

הימין הוסף חטא על פשע כשהוסיף את בן גביר סמוטריץ' ושות' כשותפים לממשלותיו. וזו התוצאה.
רק נזכיר, אין שום דבר גזלני במיוחד במפעל ההתנחלויות (שיעלה ויתרבה במהרה בימינו). אם גזלנו שטחים ממאן דהוא, זה בתוך מה שמכונה 'ישראל הקטנה', יעני ממערב לקו הירוק. אמנם עשינו זאת בתמיכת העולם, אבל רק שם זה נעשה. ההתנחלויות כפי שהן מכונות לעומת זאת, לא בנויות על שום שטח גזול מידי איש.

אשרי הממשלה, כל ממשלה וכל חבר בה, שמוסיפה ובונה את ההתיישבות החשובה והלגיטימית (ולגאלית) באיו"ש ואי"ה בקרוב גם ברצועת עזה.

אלפיני

Well-known member
רק נזכיר, אין שום דבר גזלני במיוחד במפעל ההתנחלויות (שיעלה ויתרבה במהרה בימינו).
תזכיר זאת לאמריקנים. תחזור אלינו עם דו"ח לגבי התרשמותם.

ההתנחלויות כפי שהן מכונות לעומת זאת, לא בנויות על שום שטח גזול מידי איש.
ההתנחלויות בנויות על שטח שאינו חלק ריבוני ממדינת ישראל. וגם לא מוכרז ככזה על ממשלות ישראל עצמן. כמובן למעט ירושלים ורמת הגולן. כל זאת תוך הפרת סעיף 48 באמנת ז'נבה עליה חתומה גם ישראל האוסר על מדינה כובשת להעביר את אזרחיה לשטח הכבוש.

אשרי הממשלה, כל ממשלה וכל חבר בה, שמוסיפה ובונה את ההתיישבות החשובה והלגיטימית (ולגאלית) באיו"ש ואי"ה בקרוב גם ברצועת עזה.
אתה אולי יכול להעניק לה אישורך מבחנית התמיכה מפה ועד הירח. יודע מה, אהיה לארג' קח את האישור הזה ותקיף פעמים את מערכת השמש. העניין הוא שברמה הכלכלית והמדינית האשראי דווקא נלקח ממשלות ישראל הפועלות בכיוון הזה. ויש לכך השלכות חמורות המאיימות על המשך קיום המדינה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הזכרתי זאת לקוראים, על-מנת שלצד השקר שמופיע שם תופיע גם האמת. די לי בכך. את הקשר עם האמריקאים אשאיר לך.
ההתנחלויות בנויות על שטח שאינו חלק ריבוני ממדינת ישראל.
אז? זה לא הופך את השטח לגזול כמובן :).
כל זאת תוך הפרת סעיף 48 באמנת ז'נבה עליה חתומה גם ישראל האוסר על מדינה כובשת להעביר את אזרחיה לשטח הכבוש.
אין מבחינה משפטית שום הפרה של הסעיף הנ"ל. אבל בכל מקרה, הדיון רק נזכיר (שוב אתה מתעקש להתבזר לכיוון שנוח לך יותר, תוך התעלמות מוחלטת מדברי על אף שאתה מתיימר להגיב עליהם) היה בשאלה אם השטח נגזל מהפלסטינים. התשובה האמיתית על כך הייתה ונותרה שלילית, מה לעשות. זה נכון גם אם הייתה הפרה של אמנת ז'נבה.
אתה אולי יכול להעניק לה אישורך מבחנית התמיכה מפה ועד הירח.
מודה לך על רשותך זו. לא יודע מה הייתי עושה בלעדיה :).
יודע מה, אהיה לארג' קח את האישור הזה ותקיף פעמים את מערכת השמש. העניין הוא שברמה הכלכלית והמדינית האשראי דווקא נלקח ממשלות ישראל הפועלות בכיוון הזה. ויש לכך השלכות חמורות המאיימות על המשך קיום המדינה.
וכל זה עדיין לא רלוונטי בשום צורה לדברי שהשטח אינו גזול מהפלסטינים. אם וכאשר תיאות מתישהו להתייחס לכך (אלו היו כל דברי, בתגובה לשקר שלך בעניין), תרגיש חופשי לעדכן (רצוי במברק, שכן אין לי כוונה לקרוא את המשך הגיגיך הבלתי-רלוונטיים לדיון כהוא זה). עד אז, אתה עם עצמך.

פסח כשר ושמח.

אלפיני

Well-known member
אבל בכל מקרה, הדיון רק נזכיר (שוב אתה מתעקש להתבזר לכיוון שנוח לך יותר, תוך התעלמות מוחלטת מדברי על אף שאתה מתיימר להגיב עליהם) היה בשאלה אם השטח נגזל מהפלסטינים. התשובה האמיתית על כך הייתה ונותרה שלילית, מה לעשות. זה נכון גם אם הייתה הפרה של אמנת ז'נבה.
שטחים שנלקחו מפלסטינים לצרכי הקמת בסיסים ביטחוניים והפכו התנחלויות זה לא גזל? גזל באבוע.
מה בדבר העובדה שבג"צ פסק כמה פעמים על פינויי מאחזים ואף מתנחלים מבתים שנבנו על אדמות שנלקחו מבעליהם הפרטיים בכח?
ואיך לעזאזל לא נגזל שטח כשיש הפרה של אמנת ז'נבה לגבי נושא ישוב אזרחים? היכן האזרחים הללו שוכנו, בחלל? הרי צה"ל הוא הממשל השולט וקובע את החוקים.זה ממש לא כמו שאדם מהישוב יקנה נכס בחו"ל תחת ריבונות זרה.

הארגומנט שלך לא מחזיק מים!

Harrington

Well-known member
מנהל
שטחים שנלקחו מפלסטינים לצרכי הקמת בסיסים ביטחוניים והפכו התנחלויות זה לא גזל? גזל באבוע.
אם האקסיומה בשאלה הייתה נכונה, יתכן שהיה ניתן לדבר על גזל. אלא שהיא כמובן שקרית לחלוטין. אין "שטחים שנלקחו מפלסטינים" להקמת התנחלויות (וגם לא להקמת בסיסים צבאיים אגב). בהחלט היו בעבר מקרים בהם זה קרה, אולם אלו תוקנו זה מכבר.
מה בדבר העובדה שבג"צ פסק כמה פעמים על פינויי מאחזים ואף מתנחלים מבתים שנבנו על אדמות שנלקחו מבעליהם הפרטיים בכח?
תודה על אישור דברי :). אגב בג"צ פסק כך גם במקרים מגוחכים לחלוטין, כמו למשל התנחלות שבתוכה היה פס צר שכביכול השתייך לאיזה פלסטיני (שכלל לא ידע על כך וכמוהו גם המתיישבים שבנו את המקום) עד שהשמאלנים לא איתרו אותו. גם זאת אגב, פעמים רבות כלל לא נעשה ובית המשפט הסתפק בטענה בעלמא של פלסטיני מבלי שהלה נזקק להוכיח את בעלותו על הקרקע (מאחר ואין הליך ראיות בערכאה שדנה בעתירות אלו). מצב מגוחך לחלוטין מבחינה משפטית שברוך ה' תוקן כבר לפני זמן רב (כמדומני תחת שקד כשרת משפטים) ואינו אפשרי עוד.
ואיך לעזאזל לא נגזל שטח כשיש הפרה של אמנת ז'נבה לגבי נושא ישוב אזרחים?
אין הפרה של אמנת ז'נבה. לא עם עזאזל ולא בלעדיו.
היכן האזרחים הללו שוכנו, בחלל?
ביישובים יפיפיים לתפארת שאי"ה יעלו, יתרבו, יתחזקו ויפרחו.
הרי צה"ל הוא הממשל השולט וקובע את החוקים.
אז? מה ה"הרי" הזה אמור ללמד?
זה ממש לא כמו שאדם מהישוב יקנה נכס בחו"ל תחת ריבונות זרה.
אוקיי. אז זה לא. זה גם לא כאילו אני קונה חלב במכולת. אז?
הארגומנט שלך לא מחזיק מים!
בוודאי שלא. אם מעוותים ומסלפים את המציאות אתה לגמרי צודק בתוצאה :). אבל אם לא תזייף את האקסיומה הבסיסית לשאלה, גם התשובה עליה מה לעשות, תהיה שונה.

לכשתתגבר ותתבגר לרמה בה תוכל לעשות זאת (זה גם נקרא להתדיין בהגינות), כאמור, תרגיש חופשי לעדכן.

איציק5111

Well-known member

ההתנחלויות בנויות על שטח שאינו חלק ריבוני ממדינת ישראל. וגם לא מוכרז ככזה על ממשלות ישראל עצמן. כמובן למעט ירושלים ורמת הגולן. כל זאת תוך הפרת סעיף 48 באמנת ז'נבה עליה חתומה גם ישראל האוסר על מדינה כובשת להעביר את אזרחיה לשטח הכבוש.

אתה אולי יכול להעניק לה אישורך מבחנית התמיכה מפה ועד הירח. יודע מה, אהיה לארג' קח את האישור הזה ותקיף פעמים את מערכת השמש. העניין הוא שברמה הכלכלית והמדינית האשראי דווקא נלקח ממשלות ישראל הפועלות בכיוון הזה. ויש לכך השלכות חמורות המאיימות על המשך קיום המדינה.
אתה מעדיף לדלג על מה שערבי ישראל מרגישים? פעם זחאאלקה עמד על בימת הכנסת ותקף את סתיו שפיר ואמר בין היתר....

הימין בנה לידינו ביו"ש בתים לידינו, השמאל בנה בישראל על הבתים שלנו,וכולי....

אתה מעדיף לראות את הסכסוך מנקודת מבט של אמריקאים שלא חיים פה מאשר של ערבי ישראל והיהודים שכן חיים פה?

The Real Big Joe

Well-known member
רק נזכיר, אין שום דבר גזלני במיוחד במפעל ההתנחלויות (שיעלה ויתרבה במהרה בימינו).
אז אתה לפחות מסכים שגזלני. רק לא במיוחד... :D

אם גזלנו שטחים ממאן דהוא, זה בתוך מה שמכונה 'ישראל הקטנה', יעני ממערב לקו הירוק. אמנם עשינו זאת בתמיכת העולם, אבל רק שם זה נעשה
יש משהו חולני בחשיבה הימנית, שבכדי להצדיק התישבות ביו"ש הם מוכנים "להודות" בגזל בתוך שטח ישראל. אתה גם גורס ששיח מוניס היא התנחלות?

ההתיישבות החשובה והלגיטימית (ולגאלית) באיו"ש ואי"ה בקרוב גם ברצועת עזה.
פסקת?! אפילו לגאלי? על סמך מה?

Harrington

Well-known member
מנהל
אז אתה לפחות מסכים שגזלני. רק לא במיוחד... :D
חמוד, אבל לא.
יש משהו חולני בחשיבה הימנית, שבכדי להצדיק התישבות ביו"ש הם מוכנים "להודות" בגזל בתוך שטח ישראל.
לא יודע מה חולני. אלו פשוט העובדות ההיסטוריות והאקטואליות. אם הודאה בעובדות אמת ומציאות היא חולנית בעיניך, אז כנראה שדברי באמת חולניים. בעיני זאת יושרה בסיסית לה אני מצפה מכל אדם, תהא דעתו הפוליטית-השקפתית אשר תהא.
אתה גם גורס ששיח מוניס היא התנחלות?
תלוי מה אתה מגדיר התנחלות. כשתספר לי מהי ההגדרתך לעניין השאלה ובכלל, אוכל לענות לך. בכל מקרה נזכיר, אם כבר שאלת, שבעיני הערבים התשובה כמובן חיובית, תל אביב היא התנחלות לדידם בדיוק כמו בית אל ועפרה.
פסקת?! אפילו לגאלי? על סמך מה?
הדבר המצחיק הזה שנקרא חוק (או דין אם נדייק).

The Real Big Joe

Well-known member
אלו פשוט העובדות ההיסטוריות והאקטואליות.
זאת בדיוק אמירה חולנית. כי זה אישור לנרטיב הפלסטיני

תלוי מה אתה מגדיר התנחלות. כשתספר לי מהי ההגדרתך לעניין השאלה ובכלל, אוכל לענות לך
:D אתה אגדה. לעולם אי אפשר יהיה לקבל ממך תשובה פשוטה.

איזה חוק?

Harrington

Well-known member
מנהל
זאת בדיוק אמירה חולנית. כי זה אישור לנרטיב הפלסטיני
כאמור, אין לי הרבה מה לומר על מי שרואה באמירת אמת, עובדות ומציאות כמביע "אמירה חולנית". כלומר, האמירה הזאת נראית לי חולנית, אבל כל אחד ודרכו בחיים.
:D אתה אגדה. לעולם אי אפשר יהיה לקבל ממך תשובה פשוטה.
אני פשוט דוגל ביישור קו בנוגע להגדרות (כלשהן) לפני דיון. חוסך לדון 8 שעות רק כדי להגיע למסקנה שבכלל אין מחלוקת (או לחלופין שכל אחד מדבר על משהו אחר). אבל אהה.. שמת לב שאתה זה שנמנע כאן מ"תשובה פשוטה" לא פחות ממני, או שקיוות שלא נשים לב?
החוק לשירותים ציבוריים במרחב הציבורי.
יקירי, רוצה לטעון שמשהו לא חוקי? ציין חוק. לציין חוק על משהו שהוא כן חוקי, כמעט ולא קיים. אלא אם כן אתה מכיר חוק שקובע שתל אביב חוקית?

איציק5111

Well-known member
חמוד, אבל לא.

לא יודע מה חולני. אלו פשוט העובדות ההיסטוריות והאקטואליות. אם הודאה בעובדות אמת ומציאות היא חולנית בעיניך, אז כנראה שדברי באמת חולניים. בעיני זאת יושרה בסיסית לה אני מצפה מכל אדם, תהא דעתו הפוליטית-השקפתית אשר תהא.

תלוי מה אתה מגדיר התנחלות. כשתספר לי מהי ההגדרתך לעניין השאלה ובכלל, אוכל לענות לך. בכל מקרה נזכיר, אם כבר שאלת, שבעיני הערבים התשובה כמובן חיובית, תל אביב היא התנחלות לדידם בדיוק כמו בית אל ועפרה.

תעלה את הסירטון של זחאלקה על בימת הכנסת עונה לסתיו שפיר.....

הוא מדבר על הימין? אז הימין לוקח ברצינות את ערבי ישראל , השמאל די מזלזל בהם בערבים ובמה שהם אומרים

איציק5111

Well-known member

זה מנקודת המבט שלך..... זאת לא נקודת המבט של זחאאלקה וערבי ישראל

Harrington

Well-known member
מנהל
ויש פה בפורום שמסיתים נגדם.

יש פה בפורום שמגדפים ומסיתים נגדם , אני מדגיש הם לא מגדפים את חמאס הם מגדפים את מי שנלחם גם עבורם.

תיתביישו, אם אני מנהל הפורום אני מסלק אתכם מפה
כמו שמישהו כתב בטוויטר, לוקחים נוער שוליים בעייתי ונותנים בידיו נשק. מה כבר יכול להשתבש :)?

השאלה אם באמת השתבש. אם בכלל יש בעיה עם הגדוד הזה, או שסתם מדובר בעוד הנפצה אמריקאית כפי שיצאו כמה וכמה לאחרונה נגד ישראלים, מתוך מטרה אמריקאית להציג כביכול טיפול שוויוני בין ישראלים לפלסטינים. ככל שיש בעיה עם הגדוד, הרי שמדובר בכשלון של הצבא כמובן. כשלון שיש לחקור כיצד קרה ובמקביל לטפל בבעיותיו ובהשלכותיו. ככל שאין בעיה ומדובר בהנפצה (גם אם יש פה ושם אירוע בודד בעייתי), על ישראל להגיב בנחרצות לארצות הברית שהדברים לא מקובלים עליה. במקביל על ישראל להעביר שקל על כל שקל שהגדוד יפספס בתרומות או בתקציבים אמריקאיים ואישית הייתי גם אומר שעליה להכפיל את הסכום, כלומר להעביר לגדוד 2 ש"ח על כל 1 ש"ח שהוא מפסיד כתוצאה מהפוליטיקה הפנים-אמריקאית וצרכיו.

אלו הישראלים שמסיתים נגד הגדוד או יוצאים נגדו, מבחינתי הדברים כפופים לאמור לעיל. אם הם עושים זאת על אוטומט, כי זה נשמע כמו אפשרות לנגח את הימין/דת/דתיים/רוה"מ, אז כל הבוז להם ולדבריהם. אם הם עושים זאת על סמך מידע שבאמת ובתמים יש בעיה עם הגדוד, זאת אופרה אחרת לחלוטין כמובן.

רוב הזמן נח

Well-known member
ביידן החצי דמנטי רוצה שהם ילחמו שם ללא נשק אמריקאי. עכשיו גנץ בדרך אליו להזכיר לו לקחת את התרופה נגד דמנציה.

dannygi10

Active member
במזרח התיכון הכוח הוא החוק
לנו הכוח,בסה"כ צריך לאמן ולהביא צעירים מאומנים ,ולנו הכח לנח ,
נזכר הסיסמא "אל אל ישראל"

למעלה